0

@Bobo25
ale my nie musimy wydac teraz ani Euro na niego

kupno nie oznacza wydatku już teraz

choć wg mnie bardziej potrzebny jest depay to uwazam że obaj powinni przyjsc już teraz

ale prawda jest taka ze nic nie wiemy o finansach Barcelony, wyciekają pojedyncze dane - które bez szerszej analizy nic nie dają


0

@maatiixx
tak w tej kwestii jestem mądry:) i nie wstydzę się tego

ale zarządu już nie ma, wiesz o tym, wiec kto niby ma wydawac kase lekka reka

poza tym mówimy o przyjsciu zawodników - a tych za darmo to nie musi sie równac z wydawaniem kasy już teraz - pisze to już którys raz ale nie dotarło widze do ciebie

koszt to nie to samo co wydatek - jasniej chyba nie moge napisac

0

@maatiixx
a ile barcelona ma kasy, ile ma dostępnych środków (wiesz w ogóle co to za pojęcie?), jak jest wartosc ich teoretycznej płynnosci? nie nie wiemy, nic nie wiemy

pozatym przynajmniej garcia teraz nic by nie trzeba placic - nei wiem czy ogarniasz ale koszt a wydatek to zupełnie inne pojecia
depay nawet bardziej teraz potrzebny tez mógłby pewnie przyjsc a płatność nieduza w przyszlosci

tak naprawde na stronie był wrzucony stek niedomówienia, ale wiekszosc osób niefiansnowych podłapała i sie teraz podnieca

0

@Bobo25
na chwilę obecna mamy araujo i tyle
pique wróci w kwietniu - czyli pogra miesiąc
lenglet to parodysta
umititi - ja już nie wiem jak z jego kolanem, dla mnie ciagel znak zapytania
minugueza - jest po prostu za słąby

podsumowując mamy jednego SO na pzoiomie Barcelony zdrowego, 2 na poziomie- jedne sie leczy, drugi nei wiadomo co z kolanem

a Lenglet stał sie niestety bardzo słaby

0

@maatiixx
koleś ogarniam lepiej niż ty pewnie bo umiem w przeciwieństwie do 99% znawców tu czytać dane finansowe:)

pisałem tylko kogo brakuje to że bede musieli odejsc niektórzy też jasne

0

to ciągle nie potrzeba nam Garcia juz teraz? chłopak miałby czas ogrywać z Araujo w parze bo Lenglet to parodysta

napastnik też nie potrzebny? Depay strzeliłby przynajmniej tych kilkanaście bramek na sezon

ogólnie trzon zespołu jest i robi się mega fajny trzon, dawno nie mieliśmy takich pomocników jak de jong, pedri, czy zdolnego obroncy jak araujo albo kozaka jak fati

Ter stegen
s.roberto/dest, araujo/pique, alba
de jong pedri
dembele messi fati/griezmann

widać jednak ciągle że brakuje ŚO, ŚPD i 9, pozostałe pozycje to mogła by być nasza młodzież jak Moriba, puig, Pena

Garcia, Depay, Wijnaldum + najlepiej Alaba i mamy mega kadre

1

@Yosemite
koleś ma sezon życia bo widziałem że w Grecji też sobie miernie radził:)

0

widzę Państwo polskie szuka pieniędzy

https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/auto-sprowadzone-naprawione-i-jezdzi-na-zlom-bo-to-odpad-z-usa/0xsf7dn

ciekawa argumentacja urzędu - chcesz się czegoś pozbyć to znaczy że jest to odpad

w jakim kraju my żyjemy, abstrahuje od tego w jakim stanie są te auta ale argumentacji i logiki tu nie ma żadnej

1

@LaSTeR
tez uwielbiam i ta muzyka:)

0

@BarcaInfo
szczerze mam wrażenie że wróciła u niego ta radość z gry, było to widać ostatnio, ale pożyjemy zobaczymy

0

@macio_944
ciężko mi powiedzieć o materiałach, w kler widzę skórę fajną i wiem że to skóra
a tutaj widzę sofy z materiały niektóre po 10 koła

ja wiem że ktoś tam z marketingu napisze super materiał, nie niszczy się nie brudzi itp.

proponuje takiej osobie przyjść do domu z małymi dziećmi po 2-3 latach to zobaczymy co ten materiał wart

w kler przynajmniej wiem ze to skóra i płaci się i wygląda że to jest warte sporo

szczerze tu wg mnie nie widac tych pieniędzy:) ale może rzeczywiście są super:) oceniłem tylko po zdjęciach

0

@macio_944
trochę ich poniosło to już chyba kler jest lepszy:) tutaj widze przerost tresci nad forma

0

@Tasde
mingueza się nie nadaje, darzę go sypmatia ale popełnia juniorskei błedy i to nie jeden ale praktycznei w kazdym meczu prowokuje strate bramki
pique wróci kiedy marzec/kwiecien przełom?
czyli mamy araujo, lenglet i umititi który nie wiadomo ile pogra zanim znów nie bedzie miał problemów

0

@Ghotti
mingueza nadaje sie ale słabo- mnóstwo razacych blędów, od biedy musi grac, jest 3 na ten moment araujo, lenglet, umititi, gdzie ostatni nie wiadomo jak długo wytrzyma

0

@robsesh
momo wszystko z checia bym go widział w obronie, np taki mingueza pomimo sympatiii do niego jest za słaby
depay tez by sie przydał juz teraz

0

@BarcaInfo
przydałby się, tak samo jak depay już teraz

to teraz font mi zaimponował

0

@KoRtisiK
o kurde, tak spojrzałem on w ogóle nie gra w tym tottenhamie w tym roku
o co z nim chodzi?

0

@clyde
4 litery rosą w cichości:-p żart, jest świetne rzeczywiście:)

2

@Bykunn
problem jestem w tym że oni nie myślą, część Polaków jednak myśli i robi z nich pośmiewisko i jeleni:)

1

@Bykunn
A to juz w ogóle czysty debilizm rzadzacych:)

0

wydaje mi się że skład sportu najbardziej optymalny, nie mogą wyjść kompletne rezerwy ale alba i de jong powinni odpoczac
ja dałbym jeszcze odpocząć griezmann

0

@msmsms
przechodziłem i nie widzę żadnych zmian, ani męczenia się:)

1

@Coutinho007
spokojne zwyciestwo
dałbym odpoczac tylko alba, de jong, griezmann, może busi

reszta powinna zagrać mimo wszystko, pedriego przy dobrym wyniku sciaganc i wpuscic puig

0

@Janiama
ciężko mi powiedzieć jak wybierze
alba mimo wszystko ma 32 lata, gaya 26 lat, wiec perspektywa 2-3 lat i stałe występy
laporta mówił nawet o alabie, to dopiero byłaby zagwozdka, kto by grał:)

0

@Janiama
abstrahując od tego że jestem kibicem Barcelony to mimo wszystko popatrzyłbym na nazwiska i potencjał zespołu
to czy ktoś przyjdzie czy odejdzie to jedna wielka niewiadoma

mimo wszystko spojrzałbym na nazwiska i Barcelona ma ciekawsze nazwiska

0

@Coutinho007
to fakt, ale po pierwsze sadze ze Milan tego mistrza nie wygra, wg mnie za sąłba kadra,
2 my też możemy wygrać Puchar Hiszpanii, Ligę Mistrzow - teoretycznie ale mozemy
poza tym są kolejne lata, kolejne sezony nie tylko ten
mimo wszystko oceniam kadrę Barcelony na mocniejsza niż ma Milan

0

@FilozofXD
z tego artykułu niewiele wiadomo, tak na prawdę
są rzucone jakieś liczby, ale więszkosc rzeczy trzeba się domyslać
raz napisane dług, raz zadłuzenie
nie wiadomo czy dług to chodzi im o dług netto? czy dług to kredyty
a zadłużenie - zobowiązania handlowe? tego nie wiem za dużo niejasności

jakby ktoś fiansnowy pisał to pewnie bardziej by sie to wczytał i zatsanowił co sie kryje za tymi liczbami

jesli dług to dług netto to znaczy że zadłuzenie wynosi ca. 1000 mln EUR i mamy ca. 700 mln EUR kasy
pasuje też wtedy to 1 000 mln EUR do tego co pisza o zadłuzeniu
z drugiej strony chyba tyle kasy nie mają

pamiętaj że kredyty bankowe raczej bankowi nie zależy na twoim upadku wiec sa spokojnie do przełożenia

ale nie wiadomo nic z artykułu o zobowiązaniach handlowych o ich wiekowaniu, o należnościach handlowych i ich wiekowaniu, nie ma żadnej prognozy cash flowu - wiec tak na prawdę o kasie w klubie nie wiele wiadomo po tym artykule - dużo grubych słów - mało konkretów
nic nie wiadomo o dostępnych środkach = kasa + wolne limity w kredycie obrotowym

trzeba pamiętac ze sam wynik finansowy a pozycja płynnościowa to 2 odrębne kwestie a ważniejszy jest cash w przypadku klubów sportowych i zdolność płynnościowa

0

@Coutinho007
mimo wszystko u nas ma wieksze szanse:)

0

@Janiama
a po co gaya ma iść do Milanu jak może iść do Barcelony?:)

1

@lucca87
dług netto = zadłużenie oprocentowane (kredyty) - kasa
bo mogłem niejasno napisać:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?