0

@dafik85
no to byłoby mega para:) i garcia trzeci

2

@lukaszmatusiewicz
widać że zespół pomału się nam deklaruje, ja sądzę że szczyt formy jeszcze przed nami:)

1

@VirtuoZ
ciężko będzie, ale mam nadziej ze chociaż pokażemy sie z dobrej strony w tym roku, choć z drugiej strony ja nie widzę żadnego zdecydowanego faworyta w tym roku, może City najlepiej wygląda i jak nie my to chciałbym aby oni wygrali

0

to co dziś wszyscy na pokład czy może ktoś powinien odpoczac?
wg mnie odpoczynek dla de jonga i alby wskazany

w sumie jak teraz co mecz bedzie opdpoczywal 1,2 a czasami 3 pilkarzy pierwszego składu to odpoczna a zespół nie powinien dużo stracic

obstawiam
Neto
s.roberto-araujo-umititi-dest
busi
pijanic-pedri
dembele-messi-griezmann

1

Komentarz usunięty

0

@Nocturno
sam kupowałem działki, i dlatego pytam bo nie spotkałem sie z licytacją? to kto to sprzedawał gmina?

0

@Nocturno
to już nie można normalnie działki z ogłoszenia kupic? co to za licytacje?

0

@Kgorecki2500
czyli zakażony był i tyle, był nosicielem nic więcej
nie wiem czy wiesz ale na codzień każdy z nas jest nosicielem tysiaca bakterii i wirusów, ale to nie znaczy że jestesmy chorzy

5

@BarcaInfo
haha, i to włąsnie trochę parodia zdrowy człowiek zamkniety w domu

0

@masq
to polewka z tej szczepionki:-p

1

trochę mylacy tytuł:) aż sprawdziłem bo czytajac myslalem ze w tym sezonie ma już 5 bramek w pucharze, zreszta wczoraj grał mecz ligowy, wiec skad artykuł o pucharze nagle

a to 3 bramki w pucharze:) 1 poucharze ligi

https://www.whoscored.com/Players/372828/Fixtures/Abel-Ruiz

1

@ksobi
niech nawet będą zaszczepieni medycy i seniorzy
tyle wystarczy + latem ludzie są bardziej odporni na różne wirusy, bakterie itp.
ja bardziej obstawiam ze do lata będzie to 7-9 mln zaszczepionych ludzi u nas niż połowa:)

to już da że zasadniczo będzie wszystko odblokowane, bo raczej dla reszty to jest mniej groźne

2

@tobiasson92
do tego czasu to już bedzie pomału to wygasać - szczepionki + ilosc osób ile będzie miało to już za sobą

1

@Anubis
o czym ty mówisz? a co to ma za znaczenie ze to osoba publiczna? weź do edukuj sie czym jest RODO

10

@Pawel13sz
wg mnie jesteśmy lepszym zespołem, ale w pojedynczym meczu może się wszystko wydarzyć, wg mnie będziemy wyżej w tabeli niż Real

0

@dafik85
nie powiedziałbym aby polityce mieli kokosy

0

@Batys
społeczność ma sufit, liczby beda tylko spadac

1

@KSSniper
no co ty superpuchar to puchar co za rok już nikt nie pamieta kto grał w finale
jakby jak dawniej był przed sezonem to byłby to dla was puchar wakacyjny

dla mnie ważna jest liga (i póki można walczyć to trzeba powalczyć) i puchar kraju na krajowym podwórku

0

@Azi
no według mnie właśnie tak odpowiedź jest bardzo dobra, aplikujesz do sklepu z meblami a nie do sklepu z częściami samochodowymi itp.

ale masz dziwne rozumowanie - może dlatego że osoba o której piszemy jest kobieta i chce doradzać ludziom w meblach, w ich wyborze,
a nie w ich produkowaniu, nie chce sie brudzić itp.

chyba dobrze jak ktoś coś robi co w miarę lubi, najgorsi są sprzedawcy co właśnie nie znają sie poszli na szkolenie jedno i sie mądrują, przeciez to czesto widac czy ktos cos lubi i sie interesuje czy nie

0

@Azi
jak praca w sklepie meblowym to czemu nie?
czym innym jest praca w sklepie motoryzacyjnym a czym innym meblowym:)

2

@Tomek_TF
tylko u Iniesty coś z tego wynikało a Arthur jest jałowy

5

@BigDaglas
kocham meble, zawsze interesowało mnie projektowanie wnętrz, kocham drewno, skórę, nie mogę znaleźć innej pracy, lubię leżeć na sofie w pracy itp itd.:)

6

@Tomek_TF
najgorzej oceniony pomocnik Juve w ostatnim meczu:) to o jakim meczu mówi autor:-p haha

1

@AdiBarca87
Atletico miało połowę sezonu chyba rekordowa w ich historii, ja na pierwsze potknięcie licze jak beda mieli maraton - levante (a), levante (h), chelsea (h), villarreal (a), real (h), bilbao (h)
sądzę że wtedy trochę punktów pogubia

1

@Kuba0605
to prasa może napisać w gazecie że @Kuba0605 mieszka na tej ulicy, taki adres, jest w związku z taką osobą itp. i zarabia tyle?
no nie sądzę że może

1

@LuisSalvano
dokłądnie, są to dane poufne, w Hiszpanii tez obowiązuje RODO, do tego dodajmy skalę, nie powiedział jednej osobie tylku umiescił w ogólnodostępnej gazcie
prawdopdobnie kara wyniesie kilkanascie tysiecy EURO jak nie kilkadziesiat - dla dziennikarza to bedzie koszmar, ale niech dalej kozakuje

1

koleś jest jakiś uchybiony chyba, zapłaci grubą karę jak będzie pozew a na pewno będzie:) ciekawe czy będzie tak kozaczył jak zapłaci kare

0

@LuisSalvano
2 najlepszy strzelec zespołu jakby nie było, wczoraj mógł miec dodatkowo 2 asysty, zwłaszcza szkoda ze messi takiej setki nie wykorzystał

jak dla mnie jak ma liczby to sie broni bo tego od niego oczekuje:)

messi, dembele,fati, griezmann, depay + trincao - to 6 pilkarzy na 3 pozycje czyli idelanie na długi sezon:)

1

@Ojciec5tkidzieci
Cywilnie mogą im dużo zrobić

0

@tobiasson92
Super. Popieram w 100%

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?