- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1473 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1473 Culés
6
Zostało nam 20 meczów ligowych do rozegrania, czyli 60 punktów do zdobycia. Jeśli udałoby się wszystko wygrać, to mielibyśmy 94 punkty na koniec sezonu. Wątpię, ze wygramy wszystko jak leci, ale czuje i mam nadzieje, ze z 54/55 punktów uda nam się zdobyć. Najbliższe 6 kolejek nie powinny być jakos super trudne. Fajnie by było zdobyć w nich 18/18. W tej rundzie będziemy podejmować u siebie Atletico z czym powinno nam być łatwiej i Real na wyjeździe gdzie tez sobie dobrze radzimy. W naszej grze w ostatnich meczach zaobserwowałem poprawę. Nie jakaś super, ale jest poprawa. Tez widzę, ze chłopaki cieszą się gra wiec to może ich napędzać. Ciekawa będzie reszta sezonu. Nie wiem czy się uda wygrać Ligę, ale mam nadzieje, ze będą walczyc.
0
@DaPi no zobaczymy, jesteś widzę dość dużym optymista.
0
@Avatarr hmm, u mnie to zależy od sytuacji zawsze :D zauważyłem poprawę w grze i radość wiec stawiam na to ze te najbliższe kolejki to pójdą za ciosem
1
@DaPi jeszcze nikt takiej straty po tylu kolejkach nie odrobil - jesli Atleti bedzie mialo to 13 pkt. Wowczas uwzgledniajac ze zostalo 20 kolejek Atleti ma 6 remisow za darmo a jesli z nami zremisuja (w naszym meczu kazdy wynik jest mozliwy) to nawet 8 remisow a to wszystko przy zalozeniu ze zdobywamy komplet co jest nierealne. Sami mamy wyjazdy z Realem, Valencia, RSSS czy Sevilla - nawet grajac top pilke to jeszcze dobrych kilka punktow jak nie wiecej stracimy.
Fajna gra teraz u nas jest od grudnia / polowy grudnia ale strata za duza i z fajna gra pkt tez sie traci. Na ten moment realna walka z bialymi o 2 miejsce.
1
@mekston
ale grajac top pilke spokojnie możemy zdobyć te 54/55 pkt
a atletico jeśli przegra z nami i realem wygra te zaległe mecze to juz bedzie tylko 7 pkt
ważne aby walczyć do końca
0
@lucca87 ja tu widzę, więcej "wishful thinking" niż realizmu. na 60 pkt 55 to byłaby jedna z najlepszym rund w historii, a my zbieramy średnio mniej niż 2 pkt na mecz. Bardzo fajne te ostatnie spotkania, ale mówienie o 2,75 pkt na mecz i jedynie 2 potknięciach na całą rundę to bardzo życzeniowe myślenie.
0
@mekston
tylko nie ma co brać pod uwagę średniej z tej rundy, gdzie zespół dostał nowego trenera, widać że dopiero teraz ta gra się zazębia
po tej rundzie możemy mieć 37 pkt po 19 meczach, Atletico teoretycznie 50 pkt
nie uważasz że możemy powtórzyć wyczyn atletico i zdobyc w 19 meczach 50 pkt? + 3 pkt z tej rundy to byłoby 53 pkt
wg mnie to realne, skoro niby po słabej rundzie możemy miec 37 pkt, to po dobrej wg mnie spokojnie to może być 45-50 pkt
nie mówię że wygramy mistrza ale wg mnie na koniec zbliżmy się na małą ilosć pkt, ale to tylko moje przewidywania
0
@lucca87 45-50 brzmi już rozsądnie - patrząc na naszą poprawę gry od grudnia - to się zgodzę. Zgadzam się również, że jak najbardziej możemy się zbliżyć do Atletico. (moze nawet bedzie tak jak mówisz i to będzie mała liczba pkt, ale na koniec czy to będą 3 czy 5 to juz nie bedzie mialo takiego znaczenia)
Oczywiście na razie jest taka nie do końca jasna sytuacja czy Atleti wygra te mecze zalegle. Jesli nie, to i np. zaliczyliby ze 2 remisy to zaczeloby wygladac inaczej. Choc trzeba przyznac, że tylko 2 bramki stracone u siebie i jednak sporo strzelonych pokazuje, ze złapali regularność.
0
@mekston
45-50 + 3 pkt z tej rundy czyli 48-53 na 60 możliwych:)
ma to znaczenie o tyle że dobrze jakby zaczeli sie zgrywać i nawet jak przegraj mistrza to o 2-4 pkt a nie 13 i byłby to dobry prognostyk na przyszły sezon ligowy
nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę że oni te bramki nabili w 4 meczach - z cadiz 4, z elche i osasuna po 3 i granda 6 - to 4 mecze i 16 goli
w pozostałych 12 meczach zdobyli uwaga 15 goli!!!!
nie powiedziałbym więc że u nich bardzo kolorowo z takim atakiem
0
@lucca87 tylko to jest wciąż Atletico wiec jak dodasz ich standardy w defensywie z tymi bramkami to wyglada wiecej niz solidnie
0
@mekston
Niby tak. A potem patrzysz na ligę mistrzów gdzie ledwie wyszli. Ale masz racje będzie ciężko