1

@viscajasiek

wiem co to znaczy ale śmieszy mnie takie powtarzanie jak mantra jednego słowa- jakbyś sie nauczyl na pamiec i zaciął:-p

ale w żaden sposób nie obaliłeś tego co mówię:) chyba żyjesz w jakiejś innej rzeczywistości:) na razie żaden dowód naukowy nie potwierdza że jest to szczepionka w 100% bezpieczna wiec nie wiem skąd masz te dowody?
a czy dowody naukowe nie są wynikiem badań człowieka? co jak zawsze obarczone jest ryzykiem błędu, zresztą nową szczepionką już szczepią i już są pierwsze problemy w UK
na razie nawet nie ma jednej teorii na temat tego ze maseczki są w 100% skuteczne, bo są różne badania, naukowcy nawet co do tego nie są zgodni

kończę, nara

1

@Recha_0684
dokładnie, kolega chyba nie jest świadomy że każdy to przejdzie, w sensie się zakaził albo był zakażony, o czy mówił mnóstwo lekarzy m.in. doradca rządu dr Flisiak, czy dr Basiukiewicz

jakoś dziwnym trafem amantadyna jako lekarstwo został zignorowana bez wnikliwych badań

0

@viscajasiek
jakie dowody anegdotyczne? koleś nauczyłeś się jednego słówka i próbujesz nim szpanować czy co? pisałem ci już fakty o szczepionkach robionych na kolanie itp. a ze nie przyjmujesz tego do wiadomości nie mój problem
śmiem wątpić bo jednak moje dokonania w materii dedukcji, logiki i prawidłowego wyciągania wniosków są na najwyższym poziomie:) i nie jest to moja ocena tylko wynik różnych testów:)

bo tak się zachowujesz, bez urazy

żegnam

0

@viscajasiek

ciągle ten sam bełkot, koleś pogódź się z tym że mam inne zdanie o szczepionkach bo potrafię myśleć i analizować, ty jak chcesz to się szczep nic mi do tego:)

jakie znowu badania operacyjne? tu nie chodzi o tłumaczenie pojęć z Wikipedii bo takowych też na większość tych rzeczy nie ma bo są to slangowe pojęcia z branży ekonomii:) ważniejsze chyba jest jak się je z instrumentami, niektórymi pojęciami - ich fizyczny wpływ pod kątem finansowym, prawnym podatkowym, płynnościowym niż regułki

a ty ciągle próbujesz mnie obrażać bo do niczego innego nie potrafisz sprowadzić rozmowy - system rekrutacji jest świetny bo przyjmuje się najlepszych w branży:)

0

@viscajasiek
ty koleś jesteś na prawdę nienormalny:)
brak wiedzy i błędy logiczne - bo mam inne zdanie na temat szczepionki?
wskaż te błędy:)
szczerze myśl sobie to co chcesz:)

jak w ogóle cokolwiek wiesz to odpowiedz czym jest forward, futures i czym sie różnią, czym są opcje, czym są SWAPy, co to jest leverege, margin grid, co to jest margin call? czym są koszyki kapitałowe i niekapitałowe

mogę się założyć że nic nie wiesz:)

uwaga popatrz sobie jakie wielkie firmy schodziły z giełdy 2017 i 2018:)

0

Komentarz usunięty

0

@viscajasiek
haha:) a zgłaszaj sobie bo widze masz problemy z psychiką

po pierwsze mamy specjalny zespół M&A i rzadko korzystamy z pomocy zewnętrznych firm, jeśli już to prawnicy:)

na rynku są setki firm konsultingowych- Roland Berger, mckinsey itp. itd.
ciągle nie wiem do czego zmierzasz? kompletnie cię nie kumam? co chcesz udowodnić i komu? sobie czy mi? mnie chcesz przekonać że nie robię to co robię czy siebie? koleś ty na prawdę masz coś z psychiką

0

@viscajasiek
ty jesteś jakiś upośledzony?
pisze ci że nie mam nic wspólnego z BCG a ty wysyłasz mi coś o BCG?
nawet nie chce mi się tego czytać bo nie pracuje ani nie pracowałem w BCG
koleś o co ci chodzi bo za bardzo nie kumam?

0

@Pawel1980
to się bój i żyj w tym strachu, powodzenia

tych respiratorów co jest coraz mniej zajetych:) jest to przykra choroby i tyle trudno, trzeba nauczyc sei z tym życ a nie zabijac gospodarkę

jak myslisz ze restauracje maja sie dobrze bo sprzedaja na wynos to gratuluje, siedze w branzy od srodka i widze jak to wyglada wiec skoncz prosze pierd...głupoty

0

@Pawel1980
ale o czym ty pierdzielisz? większość firm funkcjonuje normalnie pomimo pandemii? o czym to świadczy?

pisałem ci już wcześniej ale widzę nie potrafisz odpowiedzieć na żaden z moich argumentów bo ci zabrakło amunicji

0

@viscajasiek
a odkąd BCG to moja branża? ja nie mam z nimi nic wspólnego, nawet jakbym miał to jakim cudem czyjeś stanowisko ma być moim stanowiskiem na jakiś temat?

koleś ja nie muszę ci nic udowadniać:) wiesz sobie w co chcesz:)
Boże co za ludzie

0

@bleble123
teoretycznei na skrzydle jest fati i dembele wiec na poczatku sezonu miało to sens:) ale rzeczywiscie mnie tez razi brak w wybieganych pomocników i porzadnej 9

0

@viscajasiek
wymieniłem ci branże, firm nie będę ci podawała bo nie czuje takiej potrzeby, a transakcje to sprzedaże aktywów, merger & acquisition, forwardy, futures ale tobie to nic nie mówi bo w szkole tego nie ucza

0

@viscajasiek
haha - uśmiałem się po pachy:) brak szacunku do przedsiębiorczości - skąd ty takie tezy wystawiasz

do której kaly chodzisz kolego bo chyba zdalan nauka ci nie słuzy
żegnam

0

@viscajasiek
koleś ty chyba jesteś nienormalny jeśli myślisz ze ci podam jakiekolwiek szczegóły transakcji:) z choinki się urwałeś? w jakim celu miałbym ci cokolwiek podawać jakiekolwiek rzeczy w których obowiązuje mnie tajemnica zawodowa jakiemuś przypadkowemu no name z neta?
mogę ci co najwyżej napisać w jakich branżach operuje - budowlanka, retail, gastronomia, chemia, science - także w każdej dziedzinie biznesu praktycznie już operowałem/operuje

pisze szybko wiec czesto mi sie literówki wkradaja - szczerze nie dbam o to

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Pawel1980
TO SIĘ BÓJ i zamknij się w ziemiance:)

nie wiesz co robię, ale mówisz wiedza teoretyczna- grubo, jak byś chciał wiedzieć to robię cały czas rzeczy biznesowe bo jestem bardzo blisko dużego biznesy, to nie jest typowa praca korporacyjna, szczerze nie ma to nic wspólnego z praca korporacyjna, ale o tym rozmawiam z bliskimi a nie przypadkowymi osobami z neta

0

@Pawel1980
teoretyczna:) haha

przeprowadzałem operacje finansowe na 5 mld PLN:) teoretyczna:-p dobre:) muszę to powiedzieć żonie w ramach anegdoty jak dostanę skromną premię świąteczną:)

0

Komentarz usunięty

0

@A_Gomesinho_21
0-2 to wysoka porażka?:) lol

0

@itmustbejoke
to może dodajmy do tego roma 4-1 dom. liverpool 3-0 dom, juve 3-0 dom. juve 0-2 wyjazd

0

@Pawel1980
haha

super:) dawno mnie nikt tak nie rozbawił

0

@Recha_0684
nie ma szans na takie coś, już myśleli o świętach bożego narodzenia i dobrze wiedza ze takie działania są nielegalne i sprzeczne z prawem

0

@BarcaInfo
którego kandydata?

0

@HERORICH2
fakt jest taki że patrzenie kto ma z kim szanse w tym momencie to wróżenie z fusów, kolejne mecze za ponad 2 miesiace gdzie dochodza kontuzje, wahania formy, wymęczenie sezonem

0

@Recha_0684
państwowy pracodawca może tak ale prywatnego jak niby ma państwo do tego zmusic? nierealne

0

@Pawel1980
haha dobre, w Internecie każdy Prezes:), a patrząc na poziom wypowiedzi to co najwyżej jesteś prezesem kurnika

upokorzyć? koleś ile ty masz lat bo niedojrzały jesteś jak dziecko, no właśnie widzę po wypowiedziach ile znasz sie na ekonomii, zadałbym ci kilka pytań aby cie sprawdzić ale szkoda polewki z ciebie

ja odpadam mam dosyć, bo jak to mówią z głupim w dyskusji nie wygrasz bo ma w tym doświadczenie - żegnam

1

Puki nie wróci fati i dembele może wyjść na kolejny mecz...
No właśnie juz miałem pisać
Ter stegen
Dest-araujo-umititi-alba
Pijanic-puig-de jong
Messi-??-coutinho

Kurr... my nie mamy porzadnej 9, kogo tu umieścić griezmann? Martin z całym szacunkiem? SO tez życzeniowy

Spiedzielili ta kadrę strasznie, 3 podobnych piłkarzy Messi griexmann coutinho i zero topowej 9 i środkowego obrońcy z topu

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?