0

@Fizzy Womack
za 20 kilka (w przedziale 20-30) znajdzie

0

@konrad1661
ludzie co wy macie umiecie patrzeć? od kilku dni oscyluje miedzy 20-27 wiec się stabilizuje raczej a nie rośnie. i tak pewnie jeszcze przez dobre 2 tygodnie, aż zejdzie odrobine, bo jednak spora część społeczeństwa już to przejdzie, jeśli rzeczywiście zakażeń jest 8-10 razy więcej

0

@Denver
jak jeszcze nie słuchałeś radzę posłuchać madrego lekarza, byłego wiceministra który punktuje głupotę rządzących z ograniczeniami

https://wiadomosci.radiozet.pl/Gosc-Radia-ZET/Gosc-Radia-ZET.-Krzysztof-Landa-u-Justyny-Dzbik.-31.10.2020

Szwecja niech będzie wzorem dla innych:)

1

@masq
wtedy za mało opcji zostaje w ataku

ja pisałem już ponizej

dembele (trincao)-messi(coutinho)-pedri(coutinho)
grizemann

gdzie coutinho jako 12 zawodnik i czesto w pierwszej 11 to na 10 to na LS:)

0

@Sherem
wróci już po przerwie:) też na niego liczę, ale jako takiego 12 zawodnika co odciąży w niektórych meczach messiego na 10, czasami zagra na LS, a czsami zagra, wejdzie za griezmanna i wtedy messi jako fałszywa 9

sezon jest długi i jak widać zdarzaja się kontuzje więc musi być tych 16-18 piłkarzy w miarę wyrównanych

1

jak widzicie na teraz podstawową jedenastkę u nas, już trochę czasu minęło, ja pomijam Fati bo on kontuzja na razie
u mnie 4-2-3-1

w nawiasie podałem najczęściej wchodzących piłkarz z ławki (rotujących)

swoją drogą ktoś wie kiedy wraca araujo? lenglet ostatnio bez formy i ławka mogłaby mu dobrze zrobić

Ter stegen
dest(s.roberto)-pique-araujo(lenglet)-alba

pijanic (busi)-de jong

dembele (trincao)-messi-pedri(coutinho)
griezmann

0

@13th
eobuwie.pl, wojas.pl, conhpol.pl

0

@BarcaInfo
wydasje się że logiczne aby najpierw odszedł ktoś z tej samej pozycji jak braithwaite, alena tez chyba nie pogra u nas

8

@Allbi
debil z niego kompletny

0

@Chaoss
nie znam się ale wg tego artykułu te auta miały do 140 km a nie 240 km:)
https://autokult.pl/6412,alfa-romeo-giulietta-veloce-200-sztuk-dla-polski

0

ktoś kojarzy tego piłkarza? bo na razie rozrgywa chyba swój sezon życia, pytanie czy to piłkarz na miarę jakiegoś lepszego klubu

https://www.transfermarkt.pl/pedro-goncalves/profil/spieler/426620

0

@FC1899Barca
tak to chyba nie działa że przekraczamy 70 i nagle narodowa kwarantanna, a co potem po kolejnych 2 dnaich spada, poniżej 70 i bezpiecznik, po kolejnych 2 dniach poniżej 60 i strefa czerwona

co 2 dni zmienialibyśmy decyzje to sklepy otwarte to zamknięte, to przecież każdy by pogłupiał

apropo pfeizer pochwalil sie szczepionką, niedługo ktoś zarobi i wracamy do normlaności

0

@MateuszJrk
mam nadzieję że coś jeszcze wygramy jak np ligę, ale fakt wg mnie cała obrona powinna się zmienić jako zestawienie, na chwilę obecną próbowałbym pary pique-araujo bo lenglet nie ma formy, ale rzuciłbym się na upamecano czy kanude, porzadny zmiennik dla Alby też mile widziany

Bayern też ma słabą obronę ale nadrabia atakiem:) mimo wszystko licze że i u nas się to poprawi

0

@Kluivert_P
spoko a z jakiej strony patrzyłeś felgi tak z cieawości:) jak możesz wyslij na priv jakie wybrałeś:)

0

@Cwaniak4
myślałem że polo itp. to 15 a 14 to mały fiat, seicento:) takie skojarzenie
pozdro

0

po ostatnich meczach wydaje się że miejsce Griezmanna jest w tym ustawieniu na 9, dembele stale powinien być jako pierwszy wybór na PS, fati z pedrim walka o LS, tylko co zrobić z coutinho - 12 zawodnik co pierwszy wchodzi na LS albo 10:) chyba tak, kadra musi być szeroka

martwi trochę gra obrona i wykańczanie, ale wreszcie a ataku chce sie oglądać ten zespół
cieszy dobra gra Griezmanna, szkoda tylko zmarnowanego karnego bo w pozostałych sytuacjach uderzał dobrze ale zabrakło szczęścia ale ono w końcu się odwróci do niego:)

plan na zima lato- garcia, depay i jak dla mnie mus to silny i żwawy SP za busiego, wtedy gra powinna sie lepiej kleić

ktoś wie kiedy wraca araujo?

zawuażcie że my obecnie mamy małą zmianę pokoleniową -fati, pedri, dembele, de jong, dest - to pierwsze wybory trenera albo zaczynają odgrywać coraz ważniejszą rolę i wyglada mimo tego to momentami bardzo dobrze

ale wg mnie trzeba odmłodzić obronę i SP (busi)


0

@Cwaniak4
no bo 14 to bardzo nietypowy rozmiar, wydaje mi się że nawet w małych autach 15 to standard

0

@Kluivert_P
cześć ile dałeś za felgi? brałeś oryginalne?:) ja na razie dokupiłem tylko opony ale nad drugim kompletem felg sie tez zastanawiam

0

@ShinobiQWE
nawet mówię że 9 krotnie więcej niz wykrywalność - co dawałoby 200-250 tys. dziennie- po miesiacy to już 7,5 mln Polaków, także w pewnym sensie tempo epodemii teraz jest dobre bo to oznacza ze szybko duża część populacji się w pewien sposób uodpornii, także nautrualnym jest że za pewie nczas będzie to wyhamowywać i to nie ze wzgledu na obostrzenia

12

fati, trincao, dembele - 3 skrzydłowych + może tam grać pedri, coutinho ale media zastanawiają sie czy go sprzedać

dembele mimo wszytsko jak gra strzela bramki i asystuje i wydaje się że pomału staje się pierwszym wyborem trenera do ustalania skałdu, jeśli do stycznia będzie zdrów i grał tak jak gra a nawet lepiej to wydaje się że jest to piłkarz nie do ruszenia i powinna być z nim przedłuzona umowa

0

@HERORICH2
Dla Hiszpańskiej piłki to dobrze. Atletico w lidze zaczęło Oki ale dopiero po przerwie reprezentacyjnej pierwszy sprawdzian w lidzebo w Europie już zostali wyjaśnienie w tym sezonie:)

0

@Karzel
Bo Castorama otwarta bedzie

0

@matirix20
Czemu nie realne brakuje tylko 3 piłkarzy z tej 11:) 8 już mamy:)

0

@stary_wyga1
czemu od razu szalony:) ja tam jak ktoś ma możliwości jestem zwolennikiem nówek:)
pozdro

0

KOLEJNA JUZ WYPOWIEDŹ LEKARZA O BEZCELOWOŚCI NOWYCH OBOSTRZEŃ

https://www.onet.pl/styl-zycia/onetkobieta/prof-flisiak-ten-lockdown-jest-zly/tgbbxvt,2b83378a

0

@stary_wyga1
pytam bo zazwyczaj ludzie kupują najpierw starsze auta a później nowsze:)

0

@stary_wyga1
czyli jeździłeś co najmniej od 2008 roku samochodem z 2007 czyli nowym, a teraz kupiłeś stary samochód?

1

@tobiasson92
i o tym że dla rządzących śmierć jednych jest mniej ważna niż drugich

8

1) uwolnić gospodarkę, dać zarażać się młodym zdrowym ludziom, dać im chodzić do restauracji kin, aby społeczeństwo nabyło odporność
2) odizolować starszych powyżej 55 roku życia poprzez kampanie, bo tak grupa jest zagrożona COVID
3) zrozumieć że koszty alternatywne zamknięcia gospodarki będę nie współmiernie większe niż zyski z jej ograniczenia, bo będziemy mieli śmierci około covidowe

radzę posłuchać mądrego lekarza, byłego wiceministra Krzysztof Łanda

https://wiadomosci.radiozet.pl/Gosc-Radia-ZET/Gosc-Radia-ZET.-Krzysztof-Landa-u-Justyny-Dzbik.-31.10.2020

0

@Borneo
nie wiem bo ty tak mówisz? niezły z Ciebie ancypon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?