0

Komentarz usunięty

0

Zero przeprosin od piłkarzy po kolejnej porażce w ważnym meczu. Ileż można się kompromitować. Ciągle nie mamy zespolu- charakteru i wdzięczności. Ten zespół ciągle jest halowy i brak mu lidera. Wierzę w lepsze jutro ale efekty muszą przychodzic od razu

0

@turekczakiri
Mimo wszystko to faul. Nawet komentatorzy to przyznali atak z tylu wyprostowany noga, musiał piłkę przy której nadal był Messi, casameiro nie wynik jej spód nóg Messiego ten nadal kontynuował by akcje gdyby nie został bezpośrednio zatrzymany przez casameiro. O bardziej oczywistego karnego ciężko.

1

Chyba nie ma już zasady trafią w piłkę przy wejściu od tylu wyprostowany noga i staranowaniu gracza,?
Jak tu nie było karnego?


1

3 lata z rzędu dramat w LM. Dziś znów kolejny ważny mecz przegrany. Ileż można? Czy nam kibicom nie należy się szacunek? A wyglądamy znów jak europejscy przecietniacy. Jak można było przegrać z tak słabym realem?
Na prawdę ja jestem cierpliwym człowiekiem ale krew mnie zalewa. Kolejny mecz i strach myśleć jaki wynik. Kiedy my ostatnio wygraliśmy jakiś mecz ważny? Druga sprawa forma Messiego z całym szacunkiem do niego jest fatalna. Czemu tak późne zmiany?
Mi się odechciało piłki bo jako kibic co jeździ na Camp Nou, kupuje koszulki itp rzeczy czuje się oszukany

0

Przegrywamy kolejny ważny mecz w tym sezonie. Ja jestem w życiu optymista ale ten zespół się nie nadaje ja na nic nie liczę. Jak można przegrać z tak słabym realem. Ci piłkarze nie mają jaj i charakteru. Busi, alba się nie nadaje do gry. Messi z całym szacunkiem do niego też lepiej jak już odejdzie.

2

@Hanok
Nie ma co narzekać. W tym sezonie nie wygraliśmy kur.. żadnego ważnego meczu. Zenada

2

@GIGAKOKS
Przecież FIFA to dno. Zachowania piłkarzy nierealne. PES natomiast najlepszy symulator piłkarski ever. Zwłaszcza PES 6:)

0

@jareksk100
Daj spokój współcześnie społeczeństwo to nas Oki i meskie cipy co zresztą widać u niektórych na tej stronie

1

Whoscored to jednak antybarcelonska strona. Ich typ na jutro 2-2. Serio wiem że to jeden mecz ale real w tym sezonie jest po prostu słaby. Ja obstawiam 4-1 dla nas:) vamos:)

0

@YoNoEntiendoNada
A ty zawsze mądrzejszy. A wiesz że taka ankieta jest bo ja widziałem.
Ale lepiej kłamać jak ty

0

@YeastMoss
Życie. Właściciele siłowni też niedługo będą umierać z głodu.
Ale czemu ja się dziwię jak krajem debili rządzą debile. Tymczasem Szwecja i Białoruś mają wakacje id covid:) ale trzeba trochę myśleć.

1

@Encore
No i co z tego? Na inne choroby nie leżą w szpitalach?
Boże że tak młodzi ludzie jak ty nie mają pojęcia o życiu
Poczekaj kilka lat będziesz miał rodzinę dzieci, np. Siłownię i ciekaw jestem czy będziesz szczęśliwy jak twoje dzieci będą glodowac bo ci zamkną siłownię ale twoje głodne dzieci będą szczęśliwe bo Pan x nie zarazi się w twojej siłowni
Co jest śmieszne bo równie dobrze mógłby sam z własnej woli tam nie iść
Ale czego ja wymagam po malolacie co nie zna życia

0

@senri
Ty nie jesteś egoista tak pisząc ?
Niezły hipokryta jesteś.
Boisz się siedź w domu ale nie mierz innych swoją miara

0

@Encore
To niech siedzą w domu A nie próbują innych zmusić do tego samego

0

@Encore
Co ty pierdzielisz. Ja mam astmę i przeszłam covid łagodnie. Nie piernicz więc głupot i nie kłam na forum.

0

@Encore
Głównie. To że wśród umarłych jest np. 0,5% procenta mlodych np. To nie znaczy że młodzi umierają. Błąd statystyczne o tyle i aż tyle.

0

@Encore
To niech uważa na siebie i siedzi w domu. Co za problem?
Myślisz że młoda osoba co ma rodzinę i np. Pracuje na basenie albo siłowni nie boi się że nie będzie co miała włożyć dzieciom do gara?
Ludzie myślcie wy wreszcie bo chyba was w szkołach tego nie nauczyli

11

@Encore
Zrozumienia to brakuje tobie. Chcesz wybierać dobro jednych kosztem drugich. Ludzie umierali i będą umierać. Każdy powinien sobie zrobić własnym lockdownu
Jak się boi zostaje w domu. Chcecie chronić osoby starszy które mają emerytury i im lockdownu nie straszny kosztem.mlodych co im wirus nie straszny ale utrata pracy już tak.
Boże co to za logika.
Tylko nieroby chcą lockdownu

1

@marcin62
Empatii to brakuje tym za lockdownu

2

Holenderscy lekarze pozywają rząd o COVID - wg nich nie ma żadnej pandemii

https://medianarodowe.com/holenderscy-lekarze-pozywaja-rzad-elke-de-klerk-nie-mamy-zadnej-pandemii/

1

@michal26
Dokladnie:)

0

@YeastMoss
Niezły jesteś manipulant rzucasz wycinek czegoś i twierdzisz że masz dowód.
ZENADA

0

@YeastMoss
Przebraniu słownej potyczki? Haha
Koleś ty żyjesz w jakiejś innej rzeczywistości. Przeszedłem tego twojego covida. I szczerze bardziej mnie angina wymeczyla.
Jeśli w ogóle można mówić o wyłączeniu bo to było jak grypa.
Szwecja mądry kraj i się teraz relaksuje.
Śledzę cię? Pierwszy raz pisze bo jak widzę lubisz siać zbędna panikę. Pytanie tylko po co i kto ci płaci za to.

0

@Jersi
Genialnie zgasiles tego trolla internetowego

0

@normasubiektywna
Szczerze mam to w nosie. Mieli całe lato na zakup respiratorow, wybudowanie dodatkowego szpitala, zakup łóżek.
Czy handlarz bronią znowu zawiódł?
Daj spokój Szwecja mądry kraj właśnie się relaksuje.

0

@Jersi
Mamy po prostu stare głupie społeczeństwo.

0

@Prezes_sycylijczyk
Dokladnie:)

1

@Prezes_sycylijczyk
A co gorsza mogło by to doprowadzić do zamieszek i wojny domowej ale niektórym nie przetlumaczysz tego

0

@NaFazieHitman
Jak nie wiem o czym gadam. Przeszłam to i bardziej angina mnie przeciorala szczerze.

No i co że będą. A normalnie to ludzie nie umierają. Jak ktoś ma słaby organizm to i przeziębienia to przeciora. To rozumiem mamy wszystko zamykać bo osoby o słabszym zdrowiu mogą równie dobrze też się przemienić albo złapać grypę?

Już pisałem z jakiej paki przekladasz dobro jednych ludzi nad dobro innych. Kto dał ci do tego prawo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?