- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1466 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1466 Culés
2
Holenderscy lekarze pozywają rząd o COVID - wg nich nie ma żadnej pandemii
https://medianarodowe.com/holenderscy-lekarze-pozywaja-rzad-elke-de-klerk-nie-mamy-zadnej-pandemii/
15
@lucca87
Fajne to źródło, takie niezbyt rzetelne.
16
@Chakalaka No tak, jedyne rzetelne to: Nie, Wyborcza, Na Temat i Oko Press xD
10
@lucca87 Jakież wspaniałe fakty przedstawione :D Pani wymieniona w artykule (jedyna z nazwiska :D) ma bezpośredni kontakt z 87 tysiącami pielęgniarek?! xD Szok i niedowierzanie, pani jest jak Brus Wszechmogący w odpowiadaniu na modlitwy
@wroclawianin89 Ale po co odwracasz kota ogonem. Powiedz nam co jest rzetelnego w tym artykule
2
@wroclawianin89 w punkt
3
@Bykunn Ja nie piję do rzetelności artykułu, tylko strony. A strona jak strona - wszędzie zdarzają się artykuły mniej czy bardziej zgodne z prawdą. Tylko ja np. od razu nie mówię, że portal, który jest niezgodny z moimi poglądami od razu musi być nierzetelny - nawet na wyżej wymienionych czasem coś prawdziwego można przeczytać.
1
@Chakalaka To jest wołanie na puszczy. Nikt nie słucha mądrych ludzi mówiących rozsądne rzeczy, bo w świecie głupców, z rządem głupców mądry głos się nie przebije. :)
0
@Chakalaka A Ja byłem w Holandii w tym roku przez kilka miesięcy w pracy i chciałbym żeby choć w ułamku nasz naród kierował się rozsądkiem tak jak oni- przestrzegają zasad ale nie robią takiej afery o covid jak u nas
8
@tmQbassive O i masz tu sedno problemu. Mądrych ludzi nie trzeba zmuszać do noszenia maseczki bo wiedzą, że to jest dla dobra wszystkich i w niczym nie przeszkadza. Są kraje w których chorzy ludzie robią to od zawsze. A u nas ludzie są mądrzejsi i nie "założą sobie sami kagańca"...
2
@wroclawianin89 Pomijam Wyborczą, której poziom niestety bardzo spadł, ale akurat Oko Press ma dużo większy profesjonalizm i większą wiarygodność niż Media Narodowe, na których pojawiają się jakieś kompletne herezje i idiotyzmy wspomagane poprzez emocjonalną papkę dla ludzi, którym wystarczy tylko krzykliwy nagłówek.
0
@Bykunn wiem, że nie ma ustawy, mam chore płuca ale noszę bo szanuje innych - trzeba się kierować dobrem ogółu- takich postaw jak ostatnio cyrk z klubami fitness - ludzie mieli przyjechać na protest A skończyło się na pustych gadkach i zniknięciu z mediów tych codziennych stories- mało jest charakteru teraz w ludziach
2
@wroclawianin89
No akurat tutaj trafiłeś.
Wymienione przez ciebie tytuły w porównaniu z prawackim ściekiem dezinformacyjnym to wzory rzetelności.
4
@Bykunn Przede wszystkim niestety my mamy bardzo ubogie umysłowo społeczeństwo. Jak tak przeglądam walla na fb, gdzie mam znajomych z różnymi poglądami, czy czytam komentarze pod TVP, czy TVN24 to naprawdę już mnie czoło boli od face palmów. Mamy głupie społeczeństwo. I dużo ludzi to przyznaje, ale mało osób mówi o tym głośno, bo przecież OBRAŻASZ WIELKI NARÓD POLSKI.
1
@klemens100 XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2
@macio_944 elementarnej wiedzy ludzie nie posiadają- pytania z podstawówki są problemem A co dopiero empatia i relacje w społeczeństwie