lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arkon
nubel, choupa, suele i kilka jeszcze innych - zatrważające nazwiska - jakbym czytał skałd herthy berlin
0
@Arkon
chelsea oki, everton wg mnie też udane okienko
bayern - stracili perisic, coutinho, thiago? - a pzoyskali d.costa i przecietniaków - wg mnie się osłabili
liverpool - oni chyba tylko thiago pozyskali
tottenham-nie kojarze nikogo pozyskanego
mu- van den beek, cavani - wg mnie całkiem oki
barcelona- trincao, pedri, pijanić, coutinho, dest - wg mnie bardzo oki
oczywiście można mieć żal o brak tranferu 9, ale trudno
transfery out od nas też oki poza suarezem, ale kwoty już są bardzo słabe, niektóre załosne
ogólnie okienko było dosyc ciche i spokojne
0
@LucaBrasi
karzą od rozkazywać
1
@MaFCB
żeby to zauważyć trzeba pomyśleć dłużej
im szybciej nauczymy się z tym żyć w miarę normalnie tym lepiej dla nas
2
@FC1899Barca
dokładnie, ale widzę na większość działa przekaz podprogowy czy to telewizyjny czy internetowy i fama się szerzy
a najlepszy jest tekst że gdyby nie covid te osoby które mają choroby współistniejące by żyły - widzę mamy tutaj wróżbitów
0
@Jacob94
ale czy wy umiecie czytać? a co ci dadzą znaki i sygnalizacja świetlna jak jakiś wariat wpadnie na ciebie? no chyba nie wiele
i o to tu chodzi, ograniczenia niewiele zmienią bo wirus nie zniknie od nich, i pewnie jedynym rozwiązaniem jest łapanie odporności przez społeczeństwo tak jak to robią Szwedzi
0
@NGTRX
tak porównuje bo statystycznie większe szanse masz umrzeć na drodze niż na wirusa
poczytaj sobie o przypadkach jak ludziom nie udzielono pomocy z powodu paranoi - vide młoda kobieta w ciąży która umarła bo nie przyjęto jej w 3 szpitalach - to jest kur...dramat i deb.. ludzki
mój kolega (32 lata) umarł na niewydolność nerek też nie dostał się do lekarza, nie wiem czy by pomogło ale niesmak duży zostaje
i pewnie setki innych przypadków- nawet kiedyś ktoś tu podawał z forum kilka przypadków
ale rozumiem że ich życie jest mniej ważne- dlatego jak słucham takich paranoików to mi się niedobrze robi
0
@NGTRX
a czy ja coś pisałem o maseczkach? nie piszę o paranoi ludzi która jest groźniejsza od samego wirusa
2
@JimMorrisonFCB
to może cię oświecę ale obecnie na świecie panoszy się miliony innych wirusów, bakterii itp.
na całym świecie z powodu różnych chorób zakaźnych w tym roku umarło już ponad 9 mln ludzi, także nie tylko z powodu tego wirusa umierają ludzie
zresztą wiarygodność tych danych jest wątpliwa, na codzień nie straszą cię ile osób umiera na HIV i inne choroby to się tym nie przejmujesz
a i jeszcze ciekawostka- francuzi przyznali się że pierwszy przypadek mieli w grudniu 2019 - rozumiem że to tego czasu skoro to takie groźne do marca jakoś ludzie mogli żyć normalnie w Europie i im to nie przeszkadzało
ostrożność tak jak najbardziej, ale tak jak na każdą chorobę w życiu, ale paranoja ludzi jest już momentami śmieszna i widzę sami się nakręcacie
1
@JimMorrisonFCB
a jadac samochodem nie czujesz zagrożenia - że na przykład ktoś na ciebie najedzie samochodem? prawdopodobieństwo chyba nawet wyższe, ludzie umierają i będą umierali
3
@LucaBrasi
mam pomysł pozamykajmy siew jaskiniach albo schronach:)
0
@masq
mamy 4 obrońców ŚO nominalnie więc nie jest źle, ewentualnie cuenca może tam
zagrać
Rafinha - żenada to już Celta nie mogła dać więcej? serio 5 mln za niego to było minimum i to stałych
w ataku oprócz tego że nie mamy 9 jest mimo wszystko dużo możliwości i każdy może to rozpisać jak chce, mimo wszystko strzeliliśmy 8 bramek w 3 meczach i trzeba poczekać aż ten zespół się dotrze
jeśli dest będzie grał w pierwszym składzie to ja nawet zostawiłbym griezmanna bo jednak zabezpiecza tyły z tej strony a jak bedzie w formie to coś postrzela- musi się tylko odblokować
a jak nie to może?
griezmann (messi)
coutinho (dembele, fati)-messi(pedri,coutinho)-fati (trincao, dembele)
opcji jest na prawdę dużo, nie wiem tylko czy Fati poradzi sobie na prawej stronie?
0
@HERORICH2
mistrz świata, zdobywca kilku pucharów:) no ciekawe masz teorie, torreiro co osiągnął?
boli cię tyłek że wybrał lepszy klub:)
1
@HERORICH2
Ja wiem torreiro to przecietniak
0
@Jacu327
NIE prawda
0
@koksik2700
no jest piękna
0
@PFK_Sewastopolll
czemu niby spadki oglądalnosci?
0
@Janas11224
dobrze zeby dembele grał - ale jak już wypożyczyć to za kasę a nie za free, mam nadzieje ze ten sezon bedzie dla niego wreszcie przełomowy - choć osobiście chciałbym aby został
2
@robsesh
spokojnie dzień się jeszcze nie skończył i zobaczymy co przyniesie
0
@tobiasson92
super ciekawe co powiedzą rodzinom i tym osobom władze tych państw- wasze życie jest mniej ważne od życia innych
0
@FCMichalo
wydjae się po tym że problemem wczorja była w ogóle mała ilości podań nie tylko do griezmann ale też fati
0
@masq
a jakiś masz rozmiar biustu:-p
0
plan na najbliższe mecze wygrać z Getafe i Realem i odskoczyć w ten sposób madrytowi
fajnie jakby coraz wiecej minut dostawali dest, pijanić, trincao, dembele i pedri
ale widać że idzie to ku lepszemu:)
0
@Michael24
tak ale to pokazało że Liverpool nie jest nad klubem i też może dostać sromotne becki i to od przeciętnego klubu, ale przyjdą tu tacy co ci powiedzą że mają niebiotyczną pomoc:-p
1
@clyde
pewnie nawet nie, tak zwane gówniane oszczędności
0
@Striker
chyba ze wypożyczenia za 40-50 mln euro za sezon:)
1
@Rewolucja123
united mi jest obojetne, liverpool mnie wkurza bo ma pyszałkowatych kibiców w dużej ilości
u mnie tylko Barcelona i Ajax:)
a sedno jest takie że nie można ocenić zespołu po jednym meczu- nawet jeśli był to mega wpierdol, no chyba ze to regularne bęcki, ale liverpool pewnie i tak bedzie mocny w tym seoznie, ale widać że nie taki diabeł straszny i po porażkach bayernu i liverpoolu i to wysokich widać ze każdego można ukuć w tym sezonie przynajmniej w obecnej formie zespołów
ja bym jeszcze nie wyrokował kto będzie się bił o LM w tym sezonie ale grono szerokich kandydatów pewnie takie jak zawsze - barca, real, atletico, bayern, city, liverpool, psg, juve
0
@Wilczeq
ja widzialem duże skróty, po nich nie wygladało to źle, a to co pisze la rambla brałbym z przymrużeniem oka
7
@chavez
tu raczej musi być błąd prędzej bardziej za 3,2 mln EUR
6
no to co Liverpool tak słaby bo przegrał 7:2:)
wg La Rambli jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz:)
nie zagraliśmy wczoraj mega ale jest oki, mogliśmy to wygrać i szkoda setki trincaio i griezmanna ale zespół jest w budowie i trzeba patrzeć aż z miesiąca na miesiac będzie coraz lepiej
czekam aż dest i pijanić zawitają w onca da gala