lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ghotti
spoko dzięki:) nie no ja będę szukał u siebie w CK, mam już namiary
a czemu nie polecasz?
pozwolenie na budowę jaki to koszt?
jak wyszło u ciebie z podłączeniem prądu bo coś wspominałeś o odległych terminach
0
@NaFazieHitman
brawo to się nazywa obalić głupi system:)
5
@don'T.R.I.P.e
ale jaki jest sens braku zgromadzeń po 22? do 21:59 nie ma wirusa a później przychodzi:)?
2
@damianex10
razi szczególnie brak podanai do niego w 18 minucie - mogło być fajne oskrzydlenie akcji a 65 minuta ja wyobrażam sobie tak wyjście sam na sam
no cóż szkoda ale licze ze partnerzy lepiej beda go dostrzegać
a tak ogólnie super robota:)
pytanie z czego to wynika, czy go nie lubią czy po prostu my na zwolnionym tempie widzimy więcej niż zawodnicy na boisku, wyślij materiał do Koemana niech opierd.. piłkarzy za to
a ogólnie widać że Griezmann coś robi na boisku, nawet to zostawienie przestrzeni piłkarzom, wg mnie bramki i asysty przyjdą
oby zespół ciągel się poprawiał:)
0
@Ghotti
oki dzięki za info:) architekt z Warszawy? ja już mam jakiś wybrany gotowiec ale lekko go muszę zmodyfikować albo wezmę od nowa:) zależy co będzie tańsze i szybsze:) chyba że do wiosny mojej małżonce się coś zmieni i wymyśli że chce coś innego ale chyba ostatnio znalazła projekt w punkt praktycznie:)
pozdro
0
@Yosemite
ciekaw właśnie jestem dzisiejszego meczu bo to będzie sprawdzian ich defensywy
a wiesz jak to wyglądało właśnie w meczach z liverpool, united, city, tottenham, chelsea ile tam bramek tracili?
0
@Ghotti
mam pytanie co do projektu indywidulanego - czy kupowałeś coś na stronach z gotowymi projektami i przerabiałeś/adoptowałeś na swoje potrzeby, czy u ciebie indywidualny to znaczyło projekt od A do Z bez żadnej podstawy?
0
@barcelonaLM
bardziej pasuje słowo przejdzie przez zakażenie:) jak druga fala? u nas nawet pierwsza się nie skończyła, w USA np. jest już raczej po szczycie
1
Belgowie już się buntują
https://www.aier.org/article/open-letter-from-medical-doctors-and-health-professionals-to-all-belgian-authorities-and-all-belgian-media/
ale oczywiście penie dla niektórych ci lekarze to szarlatani
0
@Kimar
cześć, tak ale jak masz nowy to nie masz tablic w ogóle i to jest problem, bo nie możesz używać auta, nie jeździsz nim, nawet nie masz go w garażu
sedno jest jednak tak że źle się dzieje w tym Państwie skoro jest taki problem z tak prozaiczną rzeczą
0
@Yanek
oki jak byś mógł rzuć link, dzięki pozdro
0
@EldoradoHaze
rzeczywiście ciekawe a mecz w Vigo zawsze ciężki, ale trzeba wierzyć w zespół:)
0
@Yanek
Z jakiej strony masz te dane?
Z ciekawości pytam
1
Polska to stan umysłu
Rejestracja samochodu - godzina 7:30 - zapisy od 7:30 komunikat że wszystkie numery zajęte, druga możliwość telefon od 7:30 wszystkie linie zajęte i cię rozłącza po kilku sygnałach
żeby nie było dzwoniłem przed 7 i ten sam komunikat kilka sygnałów i odrzuca
generalnie katastrofa- prosta rzecz a walka jak o kartki za komuny
już lepsze byłoby chyba stanie w kolejce od rana bo byłoby wiadomo o co chodzi i czy masz szanse czy nie
generalnie załamka i myślałem że to jakaś parodia, ale na szczęście Pani zapisała mnie telefonicznie później poza kolejką - nowy samochód i żona rodzi więc nie mogę czekać
jak to jest ostatnio samochód rejestrowałem w 2011 roku i nie było takich cyrków bez problemu zapisałem się z dnia na dzień a teraz?
Porozmawiałem z tą Panią - są 2 problemy, wzmożone rejestracje po pandemii, mniej przyjmowanych rejestracji dziennie (na logikę:) - wcześniej było 100 teraz 60),
tak na prawdę to wina Prezydenta moje wspaniałego miasta bo zamiast zwiększyć ilość to on ją ograniczył jak jest większe zapotrzebowanie a wystarczyłoby na kilka miesięcy zwiększyć ilość pracowników (wydłużyć godziny otwarcia)
no cóż taka Polska logika
piszę to bo jak ktoś planuje zarejestrować auto to lepiej miesiąc zobaczyć jak to wygląda - u mnie są długoterminowe terminy ale do (26 października zajęte i też rozchodzą się jak świeże bułeczki)
1
@VamosRakieta
94 punkty, 110 bramek
0
Na razie podany jest skład. Skąd ten pomysł że Messi będzie na fałszywej 9.
Przecież tak nie graliśmy podczas presezonie? Gdzie wtedy griezmann.
Rozumiem że pismami piszą głupoty ale żeby redakcja to powielala?
0
No i suarez ładnie zaczal:) dzięki niemu liga będzie ciekawsza.
Gratulacje dla zarządu Barcy
0
@ChampionLW
Też tak sadze
0
@escarabajo
Ja tylko napiszę brawo Hoffenheim:)
0
@Jarema1987
Czemu tonący?
Sporo młodych zdolnych nowy trener
0
@panczo
Malcom nie był złym piłkarzem. Taki rezerwowy. Ja wolę poczekać z oceną piłkarza A skoro dest tu trafi to życzę mu wszystkiego najlepszego:)
4
Dest da rade:) spokojnie dajmy mu najpierw zagrać A nie oceniamy przed pierwszym meczem.
Swoją drogą to bedzie sezon odpowiedzi- coutinho, dembele, griezmann. Każdy z nich krytykowany przez sporo osób a to bedzie sezon prawdy tak albo nie.
Griezmann ma najgorzej ale wg mnie na 9 sobie poradzi:) obstawiam +15 goli w lidze:)
0
@Azi
Dokladnie:)
0
@BarcaInfo
Akurat widać 3 miejsca dla fest, Garcia depay za rafinha, mingo i tenas:)
1
Jak to jest z La Rambla.
Sporo osób krytykuje Desta, choć nie zagrał ani minuty A często wychwalamy Bayern za transfery.
Przypomnę że walczyliśmy o niego z Bayernem więc chłopak coś w sobie musi mieć:)
Czy wypali tego nigdy nie wiadomo jak z każdym transferem.
Nie wypali to kiedyś odejdzie pewnie za podobna sumę tak jak było z Semedo który nie odpalił.
Życzę wszystkim w piękne niedzielne południe więcej optymizmu i mniej narzekania:)
0
@messi564
Bo tak pewnie bedzie:)
0
@shoZu
Mi ciężko jeszcze ocenić. Obydwaj mają ogromny potencjał. Tak samo trincao.
Mamy w teorii ból głowy jeśli chodzi o tak:) życzę wszystkim aby tak było w praktyce rowniez:) A będzie to wówczas wspaniały dla nas sezon:)
0
@LoXaR92
Spokojnie przyjdzie na nich czas.
Pijanic na pewno bedzie później obce da gala:) A dembele musi wywalczyc:)
1
@Bartolomeusz
Nie:) Chce i liczę na wygraną ligę. A w LM chce zobaczyć moc:)
2
@Szymix654
Powodzenia i gratulacje:)