- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1639 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
kodi77
56
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1639 Culés
2
"Wczoraj wypisano jedną osobę, a przywieziono dwie kolejne. Od lekarza słyszałem, że w tak naprawdę wszyscy moglibyśmy leczyć się w domu, ale wielki szpital na Narodowym musi działać, chociaż do końca jeszcze nie jest na to gotowy. Presja medialna - słyszymy."
Słowa jednego z chorych...
9
@Denver Tak, to byla ciotka brata siostry trzeciego kuzyna wydziedziczonego po stronie bratowej chrzesniaka bylej zony dziadka ojczyma sasiada Cezarego Pazury. Tak bylo, nie zmyslam!
0
@Denver
jak jeszcze nie słuchałeś radzę posłuchać madrego lekarza, byłego wiceministra który punktuje głupotę rządzących z ograniczeniami
https://wiadomosci.radiozet.pl/Gosc-Radia-ZET/Gosc-Radia-ZET.-Krzysztof-Landa-u-Justyny-Dzbik.-31.10.2020
Szwecja niech będzie wzorem dla innych:)
1
@lucca87 Wielka Brytania, która zostawiła otwarte stadiony i restauracje niech będzie przykładem dla innych bo sie zesrało jak zaczęło umierać 900 osób dziennie ;)
0
@NaFazieHitman
przecież teraz w UK umiera 200-300 osób dziennie? kiedy było te 900 w marcu? jak nie było żadnych dystansów, jak wirus był bardziej śmiertelny? już naukowcy mówią przecież że wirus i jego śmiertelność złagodniała
na prawdę 10-20% zapełnienia stadionów to tak straszne jakby było? albo restauracje gdzie są duże odstępy między stolikami?- tak łatwo nam decyzjami niszczyć czyjeś życie w imię "niby dobra"
druga sprawa normalnie ludzie nie umierali? zamknięcie spowoduje że wirus zniknie? to czemu dotychczas nie zniknął
w Polsce w 10.2020 zmarło o 13 tys. osób wiecej r/r, a tylko 3 tys. to ofiary covidowe, to co reszta (10 tys. czyli znacznie więcej - abstrahuje od tego ile osób ze starości, wypadki, itp. itd.) się już nie liczy - bo to ofiary głównie tej całej paranoi i ograniczonego dostępu do lekarzy, przekładania operacji, zabiegów, wizyt itp.