0

@hank_moody
no widzisz i tak to powinno wygladać, a nie stresowanie się z ran czy dziś sie zapiszesz - czy brac wolne z pracy czy nie? jak zaplanować wolne w pracy

4 auta w godzine to w ciagu dnia pracy 32 auta jak jest 4-5 pan zatrudnionych to wyrobia w ciagu dnia 120-150 aut

u mnie 60 aut dziennie:(

0

@Bykunn
twierdzę tylko że:
1) stare auta - można jeszcze jeździć na starych rejestracjach, więc im tak nie zależy na czasie, jak w przypadku aut nowych
są też inne dokumenty więc nawet Panie obsługujące mogą sie bardziej wyspecjalizować
2) byłby to też ukłon w stronę osób które bardziej przyczyniają się do rozwoju gospodarki - czemu nie w bankowości to tak działa bardzo dobrze - masz obsługe premium i zwykła i chyba nikt nie narzeka

ale przede wszystkim dla mnie ważny jest punkt 1- jednym zależy bardziej na czasie niż innym

0

@Ghotti
ale po co mam za coś płacić jeszcze?

chodzi mi tylko o to że powinny być 2 rejestracje, ponieważ jednym bardziej zależy na czasie a innym mniej i tyle, ale chyba nie zrozumiałeś sedna mojego przekazu:)

i tak uważam też że byłby to ukłon w stronę tych co bardziej przyczyniają się do rozwoju gospodarki

0

@aleksande_r
serio? no to ci współczuję masakra

1

@aleksande_r
dlatego ja strasznie nie lubię załatwiać nic w urzędach, bo zasady mają tam jak ze średniowiecza

już nie mówię o ich stronach internetowych, które wyglądają jak z lat 90 tych

człowiek próbuje załatwić prostą sprawę wydaje się, a tak na prawdę musi rano walczyć o miejsce w kolejce na stronie internetowej albo telefonicznie w uwag nie największym mieście, co w cywilizowanym kraju powinno być prostą sprawą

0

@Ghotti
ale ja nie mówię o sklepie czy lekarzu

rejestrując stary samochód chyba można go używać i jeździc na starych rejestracjach

przy nowym czekasz na tablice- wiec zależy ci na czasie

dlatego wg mnie powinna być osobna kolejka

ale np., przecież w banku już są np. osobne kolejki, np, dla obsługi premium co wg mnie jest madre i ma sens

0

@escarabajo
dzięki aż zobaczę czy można przez profil ale na stronie wydziału komunikacji było tylko telefonicznie lub przez internet napisane

0

@aleksande_r
dla tego mnie to wkurza, jakiś Janusz zarejestruje pięć złomów za 5-10 tysiecy co i tak nimi może normalnie jeździć na obecnych tablicach, a człowiek musi rano się gimnastykować żeby umówić wizyte

powinny być osobne kolejki wg mnie

0

@escarabajo
u mnie w CK jest online, tylko co z tego jak udostępniają od 7:30 a 7:32 już nie było miejsc, można też długoterminowo ale termin pierwszy dopiero 26 października

0

@Ghotti
czemu słabe,
powinny być osobne rejestracje dla samochodów nowych i starych, dla nowych to ważne aby jak najszybciej zarejestrować aby móc jeździć, a chyba kupując nowy najbardziej ktoś się przyczynia do rozwoju gospodarki - większa cena, VAT, mniejsze normy emisji CO2

1

ja pierdziele te urzędy w Polsce to masakra

rejestracja samochodu od 7:30 -7:32 już nie ma miejsc, to jakaś paranoja i to miasto 200 tys. , podobno wszystko też przez przestój jaki był podczas pandemii

60 rejestracji dziennie, przed było 100

nie rozumiem też czemu nie ma jakiegoś pierwszeństwa dla samochodów nowych - w końcu ktoś kupując taki płaci największe podatki - VAT

1

@sokot
bardzo mądry głos, tu nie chodzi aby coś negować, ale żeby się obudzić i nauczyć żyć z tym normalnie i tyle:) jakiekolwiek ograniczenia niczego nie zmienia:)

a to że każdy z nas jest nosicielem jakiś wirusów, bakterii ciągle to pewnie większość tu wypowiadających się nie wie:)

nawet wielki orędownik covid prof. Gut przyznał ostatnio w programie "warto rozmawiać" że reakcja na tego koronawirusa jest przesadzona

0

@MESSIah16
bez przesady taki piłkarz wypadnie tylko na jeden mecz, góra dwa i każdy zespół będzie miał takie przypadki to nieuniknione

1

@kuffs
a z jakiej paki ktoś ma pracować za darmo:) bo ty tak mówisz? zapłacisz komuś to pewnie dużo osób się zgłosi:)

a ty jak się boisz siedź dalej w jaskini:) ale noś maseczkę nawet jak jesteś sam w samochodzie - takie ameby umysłowe też widziałem

ja tam normalnie spotykam się ze znajomymi, uściski dłoni itp. i jakoś każdy żyje, nawet laryngolog mojej córki normalnie bez maseczki ze mną rozmawia, jak widzę i setki innych osób na osiedlu, pod pracą:)

dla przestraszonych proponuje schron

1

@BarcaInfo
Pytanie czy mu ufac:) poza tym nie dodał gdzie:) może do Bayernu potwierdzaja:)

0

@sokot
Dokladnie:)

1

@POLAK12345
Strata czasu to gadka z takimi ludźmi jak ty. Jak się boisz o swoją babcię itp. To się z nią nie spotykaj.
Proste- proste. A nie zmusza innych do izolacji. Masz dyskomfort umysłowy to sobie radz z nim sam.
A ty nie jesteś egoista?
Co dają zamknięcia oprócz bankructwa restauracji itp? Nic nie daje. Czemu życie kogoś jesteś ważniejsze od życia restauracja itp.
Ktoś się boi to niech się izoluje to proste jak budowa cepa. Ale każdy powinien mieć prawo wolności i wyboru.
Rozumiem że jakby jego babcia umarła na raka miał być pretensję do raka:)- no bo przecież mogła dalej żyć. Jest 1000 innych chorób od których zwłaszcza ktoś starszy może umrzeć bardzo łatwo ale jakoś nie widzę w społeczeństwie paniki o HIV itp. A na świecie na choroby zakaźne umarło uwaga prawie 10 mln osób w tym roku:) ciekawe co ale tego ci w tv nie powiedza:) na grypę na świecie ponad 300 tyś. A jakoś z jej powodu nie panikuj ludzie A nawet większość się nie szczepi

0

@kuz
No i? Ostatnio podczas jak8egos meczu ktoś miał odizolowali tego piłkarza i tyle.
Maja testy przebadane ich i tyle i grają dalej
Nie widzę tu problemu

0

@kuz
Ww Francji już był mbpape, neymar, i jeszcze kilku innych i jakoś graja:)

1

@Khajio
Jeśli ofensywny to trochę chyba nie ma miejsca na niego na razie

0

Dominik Szoboszlai
Jaka to pozycja? Wydaje się młodym talentem? Czy obecnie przydałby się Barcelonie czy za dużo mamy piłkarzy na tej pozycji?

0

Ktoś sprawdzał ile vidal szedł do tego Mediolanu:)? Bo wg mnie od info na TT że za chwilę oficjalna minęło kilka dni.
Ciekaw jestem kiedy dojdzie semedo na Wyspy.
Bo zakupy oficjalnie z naszym tempem pewnie przyszły tydzien:)

0

@LuisSalvano
Chciałbym ale patrząc ile odchodził vidal do inter to pewnie dopiero przyszły tydzien

0

@VOne
Bardzo dobrze że się nakręcona anty. Trzeba żyć normalnie.
Posłowie mają to w nosie to czemu ludzie by nie mieli. Dla zysku kogoś?

2

@POLAK12345
A z jakiej paki to zgłosiłem? Może to ty głupoty szerzysz.
To może tobie powinien przydać się wykład z logiki?
No i co że umarła?
Kto się boi niech zostaje w domu i się zabarykaduje A nie próbuje wpływać na życie innych swoją decyzja.

1

@MESSIah16
Szkoda że Węgry wtedy nie zdobyli pucharu. Złote pokolenie.
Kocsis, czibor, puskas, kubala.
Ależ to była paka:) swoją droge chyba żadna reprezentacja aż tak nie upadła. Co się stało z ich talentami.

0

@sokot
Ja mam wrażenie że za tymi całymi obostrzeniami to są jakieś lenie co nie lubią pracowac:)

0

Komentarz usunięty

0

@YeastMoss

LINK DO BADAŃ NAUKOWYCH:) haha - no to ciekawe tego jeszcze nie grali, ty chyba masz rozdwojenie jaźni

dane na temat śmiertelnosci polio- bez niczego żaden link, nic zero dowodow tylko puste słowo:) zresztą co ma piernik do wiatraka?

tak same hasła

0

@YeastMoss
to jak więcej osób z jakiegoś powodu umiera a mniej z jakiegoś innego to w mairę się to bilansuje, a tak na prawde to tylko teoria bo dotychczas nie podałeś mi żadnych cyfr, analiz, wyciągniętych wniosków - potrafisz tylko rzzucać hasła bez pokrycia - a jest jeden tylko fakt że smiertleność w porównaniu z poprzednimi latami nie wzrosła

tak - mówił o tym Prezes polskiego Związku Onkologii czy jakoś tak - jak chcesz to sobie poszukaj, poczytaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?