1

@PatrickoBarca
ale czego oczekujesz pijanić przyszedł nie dawno i miał pare treningów z zespołem, mogę się założyć że po kilku kolejkach pijanic bedzie grał w pierwszej 11 a busi bedzie 3/4 wyborem

7

@Ghotti
jak można placic za wiliam jose 30 mln skoro za to cene na pewno lyon sie zgdozi na depaya:)?

coraz śmieszniejsze te doniesienia

1

@MESSIah16
kolega jest tak bogaty że sam z własnej kieszeni będzie płącił włascicielom domów weselnych, ludziom zatrudnionym w branży:)
a i młode parze co ma zamówienie na określoną liczbe osób:)

boże co za ameby umysłowe, coraz więcej tego w społeczeństwie

0

@Ghotti
nie wierze:) niesamowite ciekawe jaka to liga:)

1

@YeastMoss
"Należy zauważyć, że ogólna liczba zmarłych wynosi 1844. Natomiast zgodnie z informacją na dzień 11 sierpnia 2020 roku liczba osób zmarłych bez chorób współistniejących wyniosła 296" – podało Ministerstwo Zdrowia.

ja wiem że nie wszyscy przykładali się do polskiego w szkole ale nauki czytania ze zrozumieniem wartałoby się nauczyć:) pisze jak byk ale trzeba czytać

Katar - śmiertelność uwaga bardzo wielka liczba ca. 0,17%, zainfekowanych ca. 6% społeczeństwa, przyrównując to do Polski mamy ca. 2,5 mln ludzi zainfekowanych, co przy twojej liczbie zgonów daje to śmiertelność 0,1%:)

ale spoko, tak jeszcze ci rzucę wiesz ze na świecie w tym roku umarło 9,5 mln ludzi na różne choroby zakaźne - ale innych chorób zakaźnych się nie boimy:)

to nie tylko jeden przykład ale pokazuje jak lekarze łasi są na kasę

to już z mojej strony koniec dyskusji bo nie lubię się zniżać do poziomu takich ludzi jak ty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@damianex10
a po co to czytać co to w ogóle:)

0

@Janas11224
dlatego nie nazwałbym sytuacji w Hiszpanii krytyczna bo mieli oni już tyle zakażeń:) - specjalnie nie napisałem zachorować bo ciężko o wszystkich mówić chorzy jak znakomita większość bezobjawowo:)

ale zauważ też że ludzie zaczynają się uodparniać na media i większość ludzi już to męczy i normalnie żyją - ja przynajmniej to widzę u znajomych, rodziny itp.

2

@Danny Gaucho
wreszcie Arsenal miałby szanse na mistrza)

0

@FkubaC
w Polsce tak nie:) ciekawe jestem w ilu krajach tak jes bo ja nie słyszałem o czymś takimt? myślisz że ludzie podają prawdziwe dane?

druga sprawa w niemczech już kibice wracają - więc można

https://www.dw.com/pl/wraca-bundesliga-wracaj%C4%85-te%C5%BC-kibice-porozumienie-kraj%C3%B3w-zwi%C4%85zkowych/a-54949002

0

@Janas11224
ja wiem czy krytyczna, we francji jest wiecej zakazen a jakoś wszyscy z tym zyja

już wielu zapowiadało tu niedokończenie poprzedniego sezonu, a tu graja wszyscy i mają się dobrze:)

w Niemczech chca przywrócić kibiców na stadiony

więcej optymizmu życzę ci na co dzień:)

0

@MESSIah16
a to męda jest

0

@Janas11224
to masz przecież wczoraj 3 przedwczoraj 4,5:) ja też na tej stronie sprawdzałem:)

0

@MESSIah16
czyli pewnei na wiosne

0

@michaleu
a kto to jest?

0

@AduŚ07
dokłądnei na grype jest szczepionka a ludzie i tak chorują, ale też normalnie żyli

0

@Janas11224
skąd ty masz takie info, czy w ogóle sprawdzasz co piszesz?
wczoraj niecałe 3 tys., przedwczoraj 4,5 tys.

zresztą przy 15 o tyle byłoby dobrze ze szybko duża cześc by była zakażona i nabrali odporność zbiorowa

0

@YeastMoss

wiesz co to mój ostatni wpis bo szkoda czasu na ciebie

osobista interpretacja? MZ zostało zapytane ile osób umarło na COVID- odpowiedź był ministerstwa niecałe 300 osób, nie ja podałem tą liczbę nie ja interpretowałem tylko MZ - może mniej do nich pretensje

śmiertelność w danym okresie też potwierdza że nie ma tragedii rok do roku

śmiertelność w krajach rozwiniętych jak Katar to 0,17% a zakażonych było tam już na pewno ponad 6% społeczeństwa a pewnie i więcej, ale oni mają kasę się testować, wiec rzeczywista śmiertelność jeszcze niższa

a tak do twoich statystyk może zaburzę ci światopogląd ale jest w niej sąsiadka szwagra w wieku 93 lat, która umarła w domu ze starości ale lekarz hiena spytał się rodziny czy może wpisać COVID

BEZ ODBIORU

1

@YeastMoss
To MZ to liczyło nie rola. Więc same MZ stwierdziło tylko tyle zgonów.
To z tego że gdyby wirus był groźny znacznie więcej osób by umarło.
Które to statystyki że szpitali ciekawe:)
Chce otrzymać odpowiedzi bo jesteś kolejny internetowym madrale o niewielkiej wiedzy.
Bez odbioru bo Koleś ma z ciebie niezła. Powolujesz się na statystyki z jednego źródła po czym zaprzeczasz statystyki z tego z zrodla:) tego jeszcze nie grali

1

@YeastMoss
Koleś jaja to chyba ty sobie robisz. Podałem ci rządowa statystykę osób co umarły na covid. I to jest fakt. Z czym chcesz dyskutować. Pozostałe osoby miały choroby wspolistniejace i MZ widocznie nie potrafiło przypisać wpływu covid na ich zgon.
Skoro oni nie potrafiło przypisać to jakim prawem ty chcesz przypisać? Jesteś lekarzem widziałeś karty zgonu?
Średnia umieralności na covid to blisko 80 lat. W Polsce w tym okresie nie umarło więcej osób niż rok temu. O czym my mówimy?
Weź się proszę nie wypowiadaj bo się pogrążają z każdym wpisem.

3

@Rust_Cohle
nikt nie ma podjazdu a jednak liverpool w ciągu 3 lat wygrał tylko raz ligę angielską i raz LM:)

trochę mało chyba:)

Bayern widzę ale to już zeszły sezon, osłabili się a w tym sezonie ciężko wyrokować bo nie grali z nikim mocnym, rozbili klub mem schalke- nie no super

na jesień nikt nie wygrywa tytułów, ja z osądami czekam do wiosny

4

@Rust_Cohle
sezon długi ciężko wyrokować kto obecnie będzie najlepszy w tym sezonie, już w tamtym roku przyznawali tytuł w LM Liverpoolowi a wyjaśniło ich Atletico

także ja bym się wstrzymał z osądami, chyba że chcesz wyjść na klauna

0

@Ghotti
dokładnie:)

0

@BarcaInfo
w FM:)

1

@NeroTFP
NAJLEPSZEGO:)

2

@Coutinho007
aż takim kozakiem firpo tam nie był jak emerson:) ale pewnei wyskoczą

1

@YeastMoss
po co ty kłamiesz:) sprawdź sobie odpowiedź MZ na zapytanie ile faktycznie umarło osób na COVID 19 w Polsce, na koniec lipca 2020 było to niecałe 300 osób, to co podajesz to osoby które umarły na choroby współistniejące i COVID, gdzie ciężko potwierdzić że to sam COVID, a inaczej nawet nie można tak zakładać, ale oczywiście byli też zarażeni

także to ty kłamiesz podając że na COID 19 umarło tyle osób

https://cai24.pl/polska/11287/to-prawdziwa-liczba-ofiar-oto-liczba-osob-bez-chorob-wspolistniejacych-ktore-zmarly-na-koronawirusa/

1

@13th
daj spokój ludzie cię zlinczują:) a jak podasz że lekarze niektórzy też mówią o tym że działania są przesadzone to ci powiedzą że to gów..źródło i liczy się tylko ich lekarz:) - ci sami co prywatnie się nie boją ale publicznie już tak:)

0

@Jakchcesz
sądzę że to jednak działa na odwrót i ludzie ślepo słuchający rządu zgodzili by się na wiele w imię strachu, łącznie z napaścią na ludzi próbujących żyć normalnie; tak niestety z przykrością to mówię jest

0

@YeastMoss
mniej na COIVD- ca. 300 osób oficjalnie wg MZ

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?