3

skoro Bośnia i Hercegowina mogą grać razem to myśle że Polska i San Marino powinny też się połączyć :)

7

@draxidox ja za hercegowine

0

@Breakdrowser kasują :(

0

nie można śpiewać na La Rambli?

3

@natanvip mi poniedziałek właśnie się skończył :D

1

@Drozdu7 w niedziele sie odpoczywa :)

7

@fcbarcafan19 ; pierwszy raz f1 oglądasz?
przerwa jest zaraz wyjdą na 2 połowe

0

ale wygrzmocił ;O

5

@clyde karpatka

1

i cyk Ferrari na żyletki idzie

0

@michal26 zdecydowanie za dużo Michałów :D

1

@Joe_Pesci @michal26 wołają Cie

0

@Danny Gaucho statystyka Valdesa z czystymi kontami robi wrażenie

0

@BarcaInfo niech zrobi z niego takiego Eto'o i będzie git

0

@kamiVeB najlepiej wydane 300 złotówek w życiu

0

dlaczego z Barto gada ojciec Messiego skoro agentem jest jego brat?

0

@Jakchcesz wtedy bedzie dwóch Dembele

4

Bez Ivana to już nie będzie to samo
@VamosRakieta

0

@barczyk tamnten obrońca był napastnikiem :D

0

@tristan87 nie zapomnij śniadania wyjąc po lekcjach z tornistra

0

a postawili już ten pomnik Krzysztofa Jarzyny?

1

@IronSanHybrid ale to nie jest pierwsze 5 meczów
taka ciekawostka :)

3

@VenoM stawiam że Pique będzie pierwszym kapitanem

1

2

@JohnA Agnieszka Dziekan pogodynka

1

@fcb710 pogodynka
Agnieszka Dziekan
zgaduje bo nie oglądam ali migneła mi ona jak leciałem po kanałach

0

@Encore to on jeszcze nie w Live?

0

@VenoM Firpo /

0

@Ojciec5tkidzieci oglądałem ostatnio jakies zawody i jakoś mnie nie wciągneło tak jak za czasów Mariusza

0

rychło w czas .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?