kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VenoM Firpo /
0
@Ojciec5tkidzieci oglądałem ostatnio jakies zawody i jakoś mnie nie wciągneło tak jak za czasów Mariusza
0
rychło w czas .
1
@xBoMBoWiECx tak tez mysle
Brest 0:4 z Nimes dostało w pierwszej kolejce i troche mnie ten kurs dziwi na Marsylie
0
Brest - Marseille
Marsylia taka słaba ze kurs 2:04 na ich wygraną?
0
@PatrickoBarca jaki jest syf naprawdę to dowiemy się jak nowy prezydent wejdzie do biura
0
@adrian89 pewno jak jeszcze Atletico istniało:D
0
@puyol_presidend5 nie przepadam za spaghetti
5
@puyol_presidend5 ja to bym miseczke wylizał
0
@BARCELONA_CULES Bartomeu nie ma czasu na głupoty
2
a były jakieś ploty że Messi szuka domu w Manchesterze?
bez tego ani rusz przecież
1
@Triv44 Ty to się do kabaretu nadajesz :D
0
ojciec Neymara pewnie ma beke z tego wszystkiego :D
4
@RudY ta rudemu zaufać ;p
4
kurcze barto mógł brać ten faks z Madrytu po okazyjnej cenie, nie było by teraz zamieszania
0
@maarioo jeden mecz
4
@BarcaInfo portier zadowolony
0
Skoro Leo wydał takie oświadczenie to musi już być z kimś dogadany w innym przypadku by tak nie zaryzykował
Koniec Messiego w Barcelonie niestety
4
ale jak to tak? bez ankiety?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Encore w marcu to wybory sa odejdzie w lipcu
0
Jak chcecie jeszcze Leo w koszulce Barcy pooglądać to na Eleven 3 leci mecz z Betisem ;p
6
Nie no fajnie się tutaj bawicie i to bez narkotyków :D
19
Z jednej strony fajnie że ktoś przegra a z drugiej lipa że ktoś wygra ten finał
1
@adi7adi8 ja tam widzę że obie nasze wychodzą :)
0
@Kurkmen kurde pewniak i to pewnie nie przypadek że nie mogłem tego obstawić bo jakiś błąd wyskakiwał na apce
0
Ciekawe co zrobią z Rafinhą
0
@ksobi jak będzie pochmurno a nie spadnie deszcz to dostaniesz mandat
0
@Hiacynk ja dałem że legia pierwsza połowę wygra i cały plan zdupili
2
@ViscaBarca123 ach szkoda że nie przyszedł do nas w pakiecie z Villa