1

@Janiama Ra Lambla?

9

@shinthps no i nie wychodzisz z grupy

0

fajna ta łezka
zabrali Villa Valencii teraz Atletico oddałi Cadiz :D

1

@Comentateiro do pierwszego gwizdka powinni wytrzymać

0

@ArterkHD pracuje ponad rok na 3 zmiany i już odczuwam co tygodniowe zmiany pory spania
nie jest to fajne

2

@Danny Gaucho pierwsza połowa będzie nudna.. w drugiej spodziewam sie wielu nie zawsze dokładnych długich podań zmieniających strone boiska

1

@ArterkHD kiedyś wcinałem dużo ale teraz jest dla mnie za słodka

2

@VamosRakieta zainspirowałeś mnie :haha Vamos

61

@VamosRakieta przynajmniej skrzydła sa :D

1

@NeroTFP usuń entery
do jasnej cholery

0

@jakubkuba07 raczej Chelsea

8

@Salchent wiekszośc piłkarzy pierwszego zespołu by było stać na Depaya a Barcelony nie stać :D

2

@emeu potwierdzam był w Bydgoszczy :)

0

@BigDaglas kiedyś zaszłyszane w kuchennych rewolucjach-
"nie przejmuj sie swoją pracą
bo i tak Ci g#%no płacą"

1

@xBoMBoWiECx Ja bym chciał Juventus

0

@SevBlaugrana Betisu też nie graj bo będzie osłabiony :D Emerson nie zagra..

0

@Coutinho007 "gdzie ten samolot"

0

@barcelonaLM Messi nie zna wiec lipa

16

już serwery się kopcą

4

0

Sevilla wyremontowała :D

1

@Patrykl145 niech on chociaż jedną strzeli

2

w zime wroci za 80 mln :D

2

@VamosRakieta oni już chyba o nim zapomnieli :D

1

czy jeden .

0

@Katalonbar a tydzień temu coś oznaczało?

1

ale sie tam w Monaco bawią fajnie :D

1

@Coutinho007 no i podoba mi się to :D

9

@KamilZ Suarez sam jest w stanie stworzyć zabójczy duet

2

@kuz spalony wyznacz lewa stopya obrońcy i kolano/głowa napastnika
weż se liniał i zmierz odległość do lini pola karnego ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?