kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rewolucja123 jedną płaską albo mniej
4
@Barcza223 jakiś tam fejk od jakiegoś typa
0
@BigVu a on w ogóle został powołany
1
@IronSanHybrid
https://www.blasty.pl/upload/images/large/2017/01/harry-potter_2017-01-30_04-40-19.jpg
2
@IronSanHybrid
reprezentuje biede
jest jedna rzecz
szacunek ludzi ulicy
być nie mieć
0
@IronSanHybrid troche porobiona chyba jest
0
@IronSanHybrid tak szczerze to mi się bardziej widzi ta Ola
0
@badej60 Mamed po kontuzji niestety za wysoko postawił sobie poprzeczke
4
Mati mówił żeby słuchać lekarzy.. czyli ministra zdrowia nie trzeba :)
3
somsiady dadzą zarobić?
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEwMjg0MzMwNzEwMTqsfkdRKMDCQYtS_4Y%3D&kind=M
0
@HK23 i igrzyska olimpijskie żeby na emeryturze nie zabrakło
0
@pawelfcb2010 Honda, Lexus prosze prosze
1
@Transu96 czyli że ją.. tzn nas okradli
3
@MesQueUnClub96 przecież nie wygrała ZP
0
są gdzieś dostępne wyniki na żywo naszej 4 ligi?
3
gdzie jest ten cwaniaczek? :D
3
bardziej by pomogły godziny bez seniorów ale co ja się tam znam :D
2
@Drahenfelst w Japonii w 60 meczach 50 bramek
5
ciekawosta z ligi Japońskiej:
w śród 23 najlepszych strzelców ligi jest:
14 Brazylijczyków
8 Japończyków
1 Kenijczyk- Olunga po 22 meczach 21 bramki prowadzi z przewagą 9 bramek
0
@Arkon Dida-Zanetti- Nedved-Trezeguet
0
o 17 półfinał pucharu królowej - FC Barcelona-Sevilla
2
@gontex jo na łańcuchu
2
Matełusz nie kompromisuj sie!
2
@NeroTFP troche go zmiksowali z Rino
0
słuchajcie może jest ktoś w temacie- planuje zakup bieżni elektrycznej do użytku domowego, może ktoś jest w stanie coś polecić do 2000zł
1
@NeroTFP też ostatnio byłem u notariusza i również była to młoda miła i ładna pani
0
@BarcaInfochyba nie wszędzie okno transferowe już się zamknęło
może to oznaczać transfer
0
@justfootball kurcze zależy jak się uczesze.. jak dla mnie 6/10
1
@TylkoBarca7273 właśnie cisnę Real , 3:0 po pierwszej połowie
0
@Encore on też dużo poświęcił i ta ostrożność jest zrozumiała