4

@sokot na forum Barcelony gadają o Realu -skandal

5

a Fiora na 3:2 strzela

0

jeszcze jest VAR nadzieja umiera ostania :D

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

a Jovica nie pogonili z Realu?

3

zawsze kibicowałem Betisowi :D

23

Hanavald weź coś strzel

0

@4drian0 są ważniejsze rzeczy niż twoje 300 baniek

2

@VamosRakieta flashscore tak samo :D

0

@Ghotti ok dzięki

0

jest jakiś dodatek do fm20 żeby mieć herby i normalne nazwy drużyn?

1

@eckov może to znak :D

0

@gumaz Valencia, Dortmund, Lazio

0

@PatrykBarcelona co chwile wywala

0

@Encore ostatnio w bloku dziś w zagrywce
Piękna kariera

0

@Encore i może być kulturka na LR:D

0

@macio_944 też ma swoje za uszami

0

@Encore smacznego :)

1

@Encore to i to :)

0

@busquets5 ale piątek cały wolny ;p

0

@masq kasa kasa kasa kasa :D

1

@Transu96 leci na Ciebie, nie spieprz tego :D

1

@macio_944 nie, dopiero odrabiam sezon 19/20 może go tam sprzedam jak beda chcieli w przyszłym sezonie :D

0

@NeroTFP piątek druga zmiana ;/ miłego pracowania że tak zażartuje

4

tymczasem Luis Suarez ze złotą piłką u mnie w fm20 :)

0

Jak będą karne to mnie obudźcie

3

@PatrychoO jeszcze nie zaczeli

1

@MESSIah16 gdzieś już to czytałem :P

3

Ciekawe czy był w ogóle temat o obniżeniu pensji i zmniejszeniu roli w zespole?
Wolałbym Luisa na ławce niż Brajtłajta

0

@escarabajo Paulino pewnie znowu coś srrzeli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?