kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ciekawe czy był w ogóle temat o obniżeniu pensji i zmniejszeniu roli w zespole?
Wolałbym Luisa na ławce niż Brajtłajta
0
@escarabajo Paulino pewnie znowu coś srrzeli
4
Iniesta do bramki dorzuca 2 asysty (4:2) i jeszcze 20 minut meczu
1
@Ghotti ja bym obejrzał jakiegoś rogalika od Coutinho :)
0
@Prezes_sycylijczyk wszystkie zmiany sa lipne ale popka jest najgorsza z najgorszych
9
Iniesta z brameczką dla Kobe :)
0
@tobiasson92 czyli że 15,8 osób miało problemy
Gdzi się podziało 0,2 człowieka?
0
@draxidox miałem 8 wygranych z rzędu i dostałem oklep od Realu 4:1 potem po 1:0 z BVB i Malorca w plecy :)
0
@Jakchcesz wrócił z wypożyczenia
ponoć gadał że chciabył grać w tej samej lidze co Thiago
11
@badej60 bierz procent od nastepnego transferu
19
@badej60 przynajmniej na pensji zaoszczędzisz :p
2
@emeu bo na zielonym się jedzie a na żółtym czeka ;p
0
@kamiVeB Barcelona- nie dla idiotów
3
@Avatarr jakoś dziwnie napisałeś lipiec ;p
0
@BarcaInfo a to Ajax nie ma już nic dogadania w sprawie Desta że z Bayernem negocjują?
1
@FC1899Barca no niestety
1
@FC1899Barca ja dziś po raz enty postanowiłem odpuścić kebabowa lige
1
czyli to dziś jest ten kluczowy poniedziałek :D w końcu
33
@mrboom tylko tej szafki szkoda
4
@IronSanHybrid szykuje sie robota :D licze na ciekawe podsumowania ;p
0
co ta Fortuna odwaliła z wersją przeglądarkową?
0
@Rewolucja123 szkoda że tak późno
0
@jacobFCB jak to kupic?
1
@NaFazieHitman z takim zapasem drewna to nie przelewki
0
@Mario96w wydaje mi się że dadzą radę
0
@justfootball poziom rośnie
1
@Pawlak1992 zrób ankiete :P
0
@Hanok Rakieta-odszedł w końcu z tego syfu
43
Andrzejowi niech dadzą do podpisania
0
@Triv44 ja kiedyś napisałem "same chłopy" i dostałem 160 zielonych :D