5

Busi z całym szacunkiem ale już czas na Ciebie

0

oni nawet sie nie kryją z tym że im się po prostu nie chce
smutne to ;/

0

Jeszcze Alba żółtą da i będę miał czym otrzec lzy

3

@patryk355 no ja tez.. juz prawie będe po pracy :D

0

Paulinho z golem :)
całkiem ładnie to zrobił zobaczcie sobie na flashscore ;p

3

@hoeniker Szpaku

1

@Barca1992 i Alba do tego jeszcze

0

@Pilka_jest_okragla puste trybuny by go wygwizdały

0

@masq agent polecił go drużyną które mogłyby wyłożyć taką pensje
Nie widzę w tym nic dziwnego

0

@NeroTFP ciągle się zmieniają i cały czsa Szaachtar trzyma poziom

0

@barcafan9512 "jak się zgodzą niech se chodzą "

0

@BarcaInfo są jakieś pogłoski gdzie może przejść?

0

@DanielOOL w czwartek jadą

0

@SelloutCrowd płacisz za jagody a dostajesz porzeczki

1

@Pogba 500plus na każdego piłkarza

6

@FafitFCB tylko z ucha nie strzelaj ;p

0

ale że nic tam się Leo nie popsuło w nodze po faulu Kulibaliego to farcik

3

Leo do zmiany profilaktycznie

0

oby nic mu nie było

3

to jest karny .

0

@Barca-Messi10 każda bramka jest sprawdzana

0

co on tam? :D

1

Raakitic zostań :D

0

VAR faul .

0

oho zaczyna sie :D

1

@MichalZZZ Marcelina Zawadzka

4

@Kurkmen ktoś mądrzejszy od nas to wymyślił :D

2

@Homeopata8989 taki prawie Lukaku z nazwiska

1

@Mario96w Szczęsnego ewentualnie na ławe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?