0

mi już wystarczy tego pucharu Francji ..

0

@NaFazieHitman na strimwworlds widze coś jest

2

@IronSanHybrid z naciskiem na "gdzieś"

1

@sokot i Lewy do Poznania

0

@Arkon i tak przy kurkach jajka zjadasz? pewnie im smutno

2

@BarcaInfo ja nadal sie zastanawiam czy to przyjecie Xaviego to przypadek :D

0

@bixmix połasił sie na Juve kolejke po wygraniu ligi i ma
tzn nie ma

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@okiemtypera_lucaxx95 ja dałem w meczu Udine-Lecce +0,5 bramki od 0 do 35 minuty... strzelili w 35:25 :D

0

@`Sin ja chciałem 2 bramki w 1 połowie :D

1

@DanielOOL a real drugiej bramki nie umie strzelić?

0

ale szczylajo w bundeslidze

6

Osasuna i Celta wygrały na wyjazdach, czas na Malorce

0

@Hushovt siatkarz i trener

1

@BarcaInfo czysto :D

2

@Danny Gaucho no debil .

2

świeetnie .

0

@mrboom byle do 22

0

@chorhe12 jak chcesz płaską to cementowe są prostrze i ładniej wyglądają jak falowaną to ceramiczna firmy Creaton

1

@Chwytliwy cały dzień pochmurno ale ciepło 25 stopni

0

@Kajtek77 może jest wdową?

0

@katalonczyk987 musieli akurat wtedy kiedy mam nocki? :D

0

@emeu pewnie ,

4

@cchesterr43 a co tam można obejrzeć trzydziesty raz :D

1

@Colon nie mówie że one sa złe tylko chciałem podkreslic renome Milwaukee

2

@fcbarcafan19 nie wiem jak teraz ale kiedys Milwaukee robiło super elektronarzędzia i na pewno nie porównywał bym ich do tych AEG i innych ryobi

pracowałem na wkrętarkach Hitachi - klasa sama w sobie


@Colon właściecielm parksida jest chyba właśnie lidl czyli podzespoły chińskie prawdopodobnie
chyba z boshem mają coś wspólnego

3

@IronSanHybrid z 60m to już musiał być spoko łuk

2

@emeu chyba taka :D (chociaż ja mam chyba beterie 18V 2.0 Ah- już nie pamiętam :D)
fajnie w ręce leży, nie jest cięzka i już troche nią narobiłem

1

@emeuja mam mac allister z castoramy i sie sprawdza
patrz na baterie szczególnie 18V 1,5 Ah jest ok

1

@IronSanHybrid przedszkole al kaidy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?