kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mi już wystarczy tego pucharu Francji ..
0
@NaFazieHitman na strimwworlds widze coś jest
2
@IronSanHybrid z naciskiem na "gdzieś"
1
@sokot i Lewy do Poznania
0
@Arkon i tak przy kurkach jajka zjadasz? pewnie im smutno
2
@BarcaInfo ja nadal sie zastanawiam czy to przyjecie Xaviego to przypadek :D
0
@bixmix połasił sie na Juve kolejke po wygraniu ligi i ma
tzn nie ma
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@okiemtypera_lucaxx95 ja dałem w meczu Udine-Lecce +0,5 bramki od 0 do 35 minuty... strzelili w 35:25 :D
0
@`Sin ja chciałem 2 bramki w 1 połowie :D
1
@DanielOOL a real drugiej bramki nie umie strzelić?
0
ale szczylajo w bundeslidze
6
Osasuna i Celta wygrały na wyjazdach, czas na Malorce
0
@Hushovt siatkarz i trener
1
@BarcaInfo czysto :D
2
@Danny Gaucho no debil .
2
świeetnie .
0
@mrboom byle do 22
0
@chorhe12 jak chcesz płaską to cementowe są prostrze i ładniej wyglądają jak falowaną to ceramiczna firmy Creaton
1
@Chwytliwy cały dzień pochmurno ale ciepło 25 stopni
0
@Kajtek77 może jest wdową?
0
@katalonczyk987 musieli akurat wtedy kiedy mam nocki? :D
0
@emeu pewnie ,
4
@cchesterr43 a co tam można obejrzeć trzydziesty raz :D
1
@Colon nie mówie że one sa złe tylko chciałem podkreslic renome Milwaukee
2
@fcbarcafan19 nie wiem jak teraz ale kiedys Milwaukee robiło super elektronarzędzia i na pewno nie porównywał bym ich do tych AEG i innych ryobi
pracowałem na wkrętarkach Hitachi - klasa sama w sobie
@Colon właściecielm parksida jest chyba właśnie lidl czyli podzespoły chińskie prawdopodobnie
chyba z boshem mają coś wspólnego
3
@IronSanHybrid z 60m to już musiał być spoko łuk
2
@emeu chyba taka :D (chociaż ja mam chyba beterie 18V 2.0 Ah- już nie pamiętam :D)
fajnie w ręce leży, nie jest cięzka i już troche nią narobiłem
1
@emeuja mam mac allister z castoramy i sie sprawdza
patrz na baterie szczególnie 18V 1,5 Ah jest ok
1
@IronSanHybrid przedszkole al kaidy?