1

@Transu96 mi kiedyś w biedrze wydali dyche za mało więc jjes na zero nie oddawaj :D

0

@kamilos1214 skafander ubierz i jedz :)

52

w Paragwaju rośnie przestępczość, wszyscy chca spotkać Ronaldinho :D

0

@IAmBackCules czyli osoba która przechodzi chorobe bezobjawowo nie zaraża?

0

@l0Messini 14 dni to jest czas inkubacji czyli jak dzisiaj wykryja ze jestes chory to juz od 2 tygodni albo dłuzej mozesz zarazac innych

0

jak sobota to na zaspas kup wiecej kup wiecej

4

R10 na tv puls :D

i to we więźniu co za przypadek :D

2

@Janiama a ja mysle ze zarazonych juz jest tyle...

3

sskoro zgromadzenia powyzej 50 osob zakazane a u mnie w firmie pracuje z 250 to tez powinni zamknać :D

0

@malyras u mnie ja na razie zadnych kroków nie podjeli (firma państwowa...)
zobaczymy od poniedziałku czy sie cos zmieni ale u mojego szwagra np juz załozyli przed wejściem coś do dezynfekcji i od poniedziałku beda im mierzyć temperature

0

@xVENUMx RS3 cudeńko

0

tv puls-dziś-20:00= kickboxer:odwet
w filmie pojawia się Ronaldinho :)

0

amerykance zakazali lotów do nich z Europy w Hiszpani stan wyjątkowy
a u nas beda czekac az to wszystko powaznie pierdyknie

mysle ze juz teraz powinni pozamykac wszystko na tydzien

3

@NeroTFP wskazówka na pewno
zamkneli całą prowincje Wuhan i opanowali epidemie ale czy u nas jest szansa na zamkniecie całych obszarów? wątpie

0

@adambądkowski93 głupota ludzka i tak to wszystko przebija

5

@Nano22 mój jeden z ulubionych meczy

1

@tadzik447 klasyka :D
@fart tadzik to tylko miodowe lata

1

@Katalonbar wypijmy za błędy
za błędy na górze

7

ludzie rzucili się na sklepy a ja sobie poczekam az to wszystko pozamykają i bedzie mozna w spokoju szabrować

1

@cchesterr43 też już chorują?

1

@NeroTFP synuś przeziębiłeś się zaraz Ci tu babcia gorącego mleczka zrobi wypijesz sobie

0

@Avada Kedavra Ty to o jednym tylko
mi np o chleb chodziło ;p

3

@Chwytliwy zakwas rozlałeś?

1

@Mns21 Kujawsko-Pomorskie na razie zdrowe

1

ludzie to są jednak idioci..
widzieliście ten nowy challenge? "łamacz czaszek"

2 ofiary śmiertelne już..

1

@DaPi też mnie to zawsze denerwowało :D

1

@DaPi odkrył numer

0

kurde a to czekolada miała stać się rarytasem :D

0

pierwszy przypadek śmiertelny w Poznaniu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?