kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Transu96 mi kiedyś w biedrze wydali dyche za mało więc jjes na zero nie oddawaj :D
0
@kamilos1214 skafander ubierz i jedz :)
52
w Paragwaju rośnie przestępczość, wszyscy chca spotkać Ronaldinho :D
0
@IAmBackCules czyli osoba która przechodzi chorobe bezobjawowo nie zaraża?
0
@l0Messini 14 dni to jest czas inkubacji czyli jak dzisiaj wykryja ze jestes chory to juz od 2 tygodni albo dłuzej mozesz zarazac innych
0
jak sobota to na zaspas kup wiecej kup wiecej
4
R10 na tv puls :D
i to we więźniu co za przypadek :D
2
@Janiama a ja mysle ze zarazonych juz jest tyle...
3
sskoro zgromadzenia powyzej 50 osob zakazane a u mnie w firmie pracuje z 250 to tez powinni zamknać :D
0
@malyras u mnie ja na razie zadnych kroków nie podjeli (firma państwowa...)
zobaczymy od poniedziałku czy sie cos zmieni ale u mojego szwagra np juz załozyli przed wejściem coś do dezynfekcji i od poniedziałku beda im mierzyć temperature
0
@xVENUMx RS3 cudeńko
0
tv puls-dziś-20:00= kickboxer:odwet
w filmie pojawia się Ronaldinho :)
0
amerykance zakazali lotów do nich z Europy w Hiszpani stan wyjątkowy
a u nas beda czekac az to wszystko powaznie pierdyknie
mysle ze juz teraz powinni pozamykac wszystko na tydzien
3
@NeroTFP wskazówka na pewno
zamkneli całą prowincje Wuhan i opanowali epidemie ale czy u nas jest szansa na zamkniecie całych obszarów? wątpie
0
@adambądkowski93 głupota ludzka i tak to wszystko przebija
5
@Nano22 mój jeden z ulubionych meczy
1
@tadzik447 klasyka :D
@fart tadzik to tylko miodowe lata
1
@Katalonbar wypijmy za błędy
za błędy na górze
7
ludzie rzucili się na sklepy a ja sobie poczekam az to wszystko pozamykają i bedzie mozna w spokoju szabrować
1
@cchesterr43 też już chorują?
1
@NeroTFP synuś przeziębiłeś się zaraz Ci tu babcia gorącego mleczka zrobi wypijesz sobie
0
@Avada Kedavra Ty to o jednym tylko
mi np o chleb chodziło ;p
3
@Chwytliwy zakwas rozlałeś?
1
@Mns21 Kujawsko-Pomorskie na razie zdrowe
9
@DaPi na podlasiu pracują nad szczepionką na koronawirusa
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/87598124_1558264794329662_5374193887726272512_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=8024bb&_nc_oc=AQkVrTsXXqYzaxVrN5ubdDi_flKl61oA8DVQcRDkEx0uk5VxYI6y02GrlTWLyIzX3sw&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=bc845b906573c278daf693810f0f91b2&oe=5E941FBC
1
ludzie to są jednak idioci..
widzieliście ten nowy challenge? "łamacz czaszek"
2 ofiary śmiertelne już..
1
@DaPi też mnie to zawsze denerwowało :D
1
@DaPi odkrył numer
0
kurde a to czekolada miała stać się rarytasem :D
0
pierwszy przypadek śmiertelny w Poznaniu.