kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Erik0 zaległe spotkanie we wtorek
1
@sawyer00 no faktycznie
Jaki wstyd
2
Mistrzostwo ligi paży!!
0
Barca B już na 2 miejscu
punkt straty do lidera ale tyle samo pkt c0 3 i 4 miejsce
szkoda remisu tydzien temu z ostatnim zespołem ligi
0
@Criss18Barca u nich widze ze szybciej niz w Chinach sie to rozprzestrzenia
3
pamiętam jak dziś jak mi się streem zacinał :D
2
@FafitFCB Ney był tak nabuzowany w tym meczu, coś pieknego
2
@BarcaInfo Atletico Barcelona sie z nas robi :)
0
Haha dobry VAR po meczu
0
Brawo Ansu Fati dobra robota
3
Wy tak serio z tym spalonym?
Prawidłowy karny
0
@MichalZZZ gadali ze jakieś problemy mają
0
Van Persie by tam poleciał :D
0
@afe5834 a ja mam tylko sSport i dzis mam swieto :D
3
@LioMessi10 studio na Rambli od mniej wiecej 17:30
0
No szkoda szkoda
2
W chińskiej prowincji Fujian zawalił się hotel, w którym znajdowały się osoby poddane kwarantannie z powodu SARS-CoV-2. Pod gruzami około 70 osób. 30 już uratowano.
KIKŚ
0
to co mozna stawiac podium Austrii :D
0
@Kingzor bo jest na nSport
7
@VamosRakieta Vamos Rakieta
Rakieta na szpicy :)
3
@Orlik00 Puig de Jong Messi
1
@klemens100 100 000 zarażony coś wygrał?
maseczke jakąś czy plyn dezynfekujący od orlenu chociaz?
1
Michał Kubiak wróci do Europy?
La Gazzetta dello Sport podaje że siatkarz już w poniedziałek możę trafić do Leo Shoes Modena gdzie gra Bartosz Bednorz
świetna informacja poniewaz w Japonii odwołano dalszą cześc sezonu
4
@NeroTFP a zbyszek i zbigniew to to samo?
4
żyrafy chore na leukizm, czyli częściowa utrata pigmentacji u zwierzęcia
https://www.somaligiraffe.org/images/pages/range/DSCN1030.JPG
0
@KamQiX celebryte z niego zrobią
0
@norbi77 pierwszy raz oglądam ale słyszałem ze warto
0
Deepwater Horizon na TV Puls
film opowiadający o wybuchu na platwormie wiertniczej w którym zgineło 11 osób
1
@AllBundy idewow :D
1
@sebasek99 a o cene to trza panią sprzedawczynie pytać