0

@Avada Kedavra ja na szczescie mam odwyk az mijakas kasa na konto wpłynie
postawiłbym pewnie remis

1

@Chwytliwy ja na placu nie włączyłem swiateł ale łuk można 2 razy jechac na szczescie

0

@El dominatore w zakwasy to bardziej tlen by pasował :P

0

jak to przeciez Real juz wygrał LM w tym sezonie :D

0

Lyon w lidze cieniutko a Juve kula :D

0

@barteq Lenglet tez wydaje mie się ze grywał na boku tylko nie pamietam którym

1

@fcbarcafan19 ja pierdziele znowu na 2zmiane do roboty bede miał..

0

może by taką obrone spróbować:
Semedo-Umtiti-Pique-Lenglet

gożej niż Firpo Lenglet nie powinien zagrać

3

@Kajotess masz racje słabo ostatnio sie prezentuje na trybunach

2

wirus juz ponoc w Austrii i Chorwacji
na Sycylii i w Toskani pierwsze przypadki zakazen

1

ale się pewnie bedzie dłużyła popołudniówka w pracy do meczu ;/

1

@lukas10 ta czarnula... no silna,silna :)

0

@Zip mi sie ostatnio śniło że jestem skoczkiem narciarskim :D

0

@szczota21 dałem Barce i obie strzelą w drugim meczu
wszyscy na Barce wiec pewnie remis bedzie :D

1

@Prezes_sycylijczyk Messi dogoni jeszcze :)

2

@ArterkHD zebysmy my 2 razy w pierdziel nie dostali

2

@ShawnC hehe dobre

0

Wisła w gazie :)

0

@VamosRakieta to strzelanie ostatnie strasznie wolne

2

aj Monika 4 miejsce niestety

1

@Fantastyczny Chłopiec tam na razie jeszcze wszystko ok
ale może sie to zmienic w ciagu 2 dni

0

@Aaron10 jak w przeciagu 3 dni nie zagrają to po kursie 1 rozliczą
tak mi sie wydaje

1

@svensonFCB karkóweczka z piekarnika

0

@Kredon dobrze że dodałeś że kobiet bo bym nie przełączył

14

@AmigoBlancos no szkoda chłopa

3

ja pierdzele :(

Tragiczna śmierć na Allianz Arenie podczas meczu Bayern - Paderborn. 14-miesięczna dziewczynka zemdlała na trybunach i jeszcze na stadionie musiała być reanimowana. Przewieziono ją do szpitala w Monachium, gdzie zmarła. Była siostrzenicą zawodnika Paderborn Streli Mamby

0

nietoperki ładnie pikują

2

@AllBundy do Vidala albo Umtitiego po bramce
sprawdzali na tablecie czy spalony był

0

czyli jednak nie BraithAUT?

0

a Bartłomieju jest na trybunach?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?