kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Avada Kedavra ja na szczescie mam odwyk az mijakas kasa na konto wpłynie
postawiłbym pewnie remis
1
@Chwytliwy ja na placu nie włączyłem swiateł ale łuk można 2 razy jechac na szczescie
0
@El dominatore w zakwasy to bardziej tlen by pasował :P
0
jak to przeciez Real juz wygrał LM w tym sezonie :D
0
Lyon w lidze cieniutko a Juve kula :D
0
@barteq Lenglet tez wydaje mie się ze grywał na boku tylko nie pamietam którym
1
@fcbarcafan19 ja pierdziele znowu na 2zmiane do roboty bede miał..
0
może by taką obrone spróbować:
Semedo-Umtiti-Pique-Lenglet
gożej niż Firpo Lenglet nie powinien zagrać
3
@Kajotess masz racje słabo ostatnio sie prezentuje na trybunach
2
wirus juz ponoc w Austrii i Chorwacji
na Sycylii i w Toskani pierwsze przypadki zakazen
1
ale się pewnie bedzie dłużyła popołudniówka w pracy do meczu ;/
1
@lukas10 ta czarnula... no silna,silna :)
0
@Zip mi sie ostatnio śniło że jestem skoczkiem narciarskim :D
0
@szczota21 dałem Barce i obie strzelą w drugim meczu
wszyscy na Barce wiec pewnie remis bedzie :D
1
@Prezes_sycylijczyk Messi dogoni jeszcze :)
2
@ArterkHD zebysmy my 2 razy w pierdziel nie dostali
2
@ShawnC hehe dobre
0
Wisła w gazie :)
0
@VamosRakieta to strzelanie ostatnie strasznie wolne
2
aj Monika 4 miejsce niestety
1
@Fantastyczny Chłopiec tam na razie jeszcze wszystko ok
ale może sie to zmienic w ciagu 2 dni
0
@Aaron10 jak w przeciagu 3 dni nie zagrają to po kursie 1 rozliczą
tak mi sie wydaje
1
@svensonFCB karkóweczka z piekarnika
0
@Kredon dobrze że dodałeś że kobiet bo bym nie przełączył
14
@AmigoBlancos no szkoda chłopa
3
ja pierdzele :(
Tragiczna śmierć na Allianz Arenie podczas meczu Bayern - Paderborn. 14-miesięczna dziewczynka zemdlała na trybunach i jeszcze na stadionie musiała być reanimowana. Przewieziono ją do szpitala w Monachium, gdzie zmarła. Była siostrzenicą zawodnika Paderborn Streli Mamby
0
nietoperki ładnie pikują
2
@AllBundy do Vidala albo Umtitiego po bramce
sprawdzali na tablecie czy spalony był
0
czyli jednak nie BraithAUT?
0
a Bartłomieju jest na trybunach?