kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@DaPi na podlasiu pracują nad szczepionką na koronawirusa
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/87598124_1558264794329662_5374193887726272512_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=8024bb&_nc_oc=AQkVrTsXXqYzaxVrN5ubdDi_flKl61oA8DVQcRDkEx0uk5VxYI6y02GrlTWLyIzX3sw&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=bc845b906573c278daf693810f0f91b2&oe=5E941FBC
1
ludzie to są jednak idioci..
widzieliście ten nowy challenge? "łamacz czaszek"
2 ofiary śmiertelne już..
1
@DaPi też mnie to zawsze denerwowało :D
1
@DaPi odkrył numer
0
kurde a to czekolada miała stać się rarytasem :D
0
pierwszy przypadek śmiertelny w Poznaniu.
8
no i mamy idealny moment zeby ustawic wszystkie rozgrywki tak żeby była przerwa na MŚ w Katarze
0
@koksik2700 jakby tak było to w Bydgoszczy już dawno by był wirus :D
0
@kuz Mogą tak zrobić?
jakjuż to powinni wrócić do tabeli jaka była przed rundą rewanzową
0
@GeFcIo a co jeśli Barca podpisała pakt z diabłem przed meczem z psg?
2
@koksik2700 naszej twierdzy nie ruszy :)
3
ja piedziele jeszcze chwila i zrobią nowe programy w tv
Koronawirus TV
COVID-19
itp.
12
@Elosek noco Ty przecież wszystko wykupili już nigdy nie bedzie mąki i ryżu w sklepach ;p
1
@kamilop jutro .
0
ale wgniotło Stefana w zeskok
boli od patrzenia ;/
0
@masakrator05 pytanie tylko kiedy
1
@kewin pewnie tez przełoża
0
u mnie w robocie to pewnie nawet przez myśl im nie przejdzie żeby zrobić jakieś wolne albo chociaż wprowadzić jakieś środki bezpieczeństwa
0
@Barca1992 na fb to dzis nic sie nie dzieje bo nie działa
2
@vangoor kamilś limak według mnie ;p
0
ja pierdziele ale duje
0
było by sympatycznie jakby w kolejnej rundzie nie było finalistow poprzednie edycji :)
0
@MichalZZZ jeszcze.. ;p
1
@Fartlow kurcze wpadłem ;/
1
@Fartlow chlejesz znowu?
22
ponoć działa :D
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/88331253_2397496860350327_8260301650237849600_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_sid=110474&_nc_oc=AQl8u7NUfCBJ-svTCFSrNj4EwrdY_7nZopGRF6jJ8maslHKwq1ncLsLWqHqkdWk_VTI&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=1c56add2f5a2985535e736697fc595d4&oe=5E8D25E3
0
@tadzik447 fajna robota :)
mysle że jak nikt z was nie bedzie zarażony to wystarczy ze po prostu sie tam zamkniecie ;p
0
@FC1899Barca ponić wirus ginie w temp powyzej 50 stopni
0
@tadzik447 jego idolem jest Mateja..
2
@Kidd to ja tez potańczę w okół ogniska dla pewności