1

ludzie to są jednak idioci..
widzieliście ten nowy challenge? "łamacz czaszek"

2 ofiary śmiertelne już..

1

@DaPi też mnie to zawsze denerwowało :D

1

@DaPi odkrył numer

0

kurde a to czekolada miała stać się rarytasem :D

0

pierwszy przypadek śmiertelny w Poznaniu.

8

no i mamy idealny moment zeby ustawic wszystkie rozgrywki tak żeby była przerwa na MŚ w Katarze

0

@koksik2700 jakby tak było to w Bydgoszczy już dawno by był wirus :D

0

@kuz Mogą tak zrobić?
jakjuż to powinni wrócić do tabeli jaka była przed rundą rewanzową

0

@GeFcIo a co jeśli Barca podpisała pakt z diabłem przed meczem z psg?

2

@koksik2700 naszej twierdzy nie ruszy :)

3

ja piedziele jeszcze chwila i zrobią nowe programy w tv
Koronawirus TV
COVID-19
itp.

12

@Elosek noco Ty przecież wszystko wykupili już nigdy nie bedzie mąki i ryżu w sklepach ;p

1

@kamilop jutro .

0

ale wgniotło Stefana w zeskok
boli od patrzenia ;/

0

@masakrator05 pytanie tylko kiedy

1

@kewin pewnie tez przełoża

0

u mnie w robocie to pewnie nawet przez myśl im nie przejdzie żeby zrobić jakieś wolne albo chociaż wprowadzić jakieś środki bezpieczeństwa

0

@Barca1992 na fb to dzis nic sie nie dzieje bo nie działa

2

@vangoor kamilś limak według mnie ;p

0

ja pierdziele ale duje

0

było by sympatycznie jakby w kolejnej rundzie nie było finalistow poprzednie edycji :)

0

@MichalZZZ jeszcze.. ;p

1

@Fartlow kurcze wpadłem ;/

1

@Fartlow chlejesz znowu?

0

@tadzik447 fajna robota :)
mysle że jak nikt z was nie bedzie zarażony to wystarczy ze po prostu sie tam zamkniecie ;p

0

@FC1899Barca ponić wirus ginie w temp powyzej 50 stopni

0

@tadzik447 jego idolem jest Mateja..

2

@Kidd to ja tez potańczę w okół ogniska dla pewności

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?