1

@Szicek10 cisza spokój

1

strona dopasowała sie do poziomu Barcelony

2

przyjął by podbiegł po bidon i wrócił
oj gryzek

1

@puyol_presidend5 dzięki pozdrawiam :)

0

nie zamieża się wypowiadać ale że jest zły to już wiedzą :D

2

o widze Ski Lambra wchodzi pełną para :D

0

Abiego błotem obrzucają a to pewnie Bartas mu podrzucił ten temat..

co tu sie odbarcelonia?

3

@Triv44 wszystko co podpisujesz powinno byc w 2 egzemplarzach: jeden dla Ciebie jesden dla nich

3

@Keson na kolejną historyczna remontade warto sypnac groszem

3

@macio_944 Ney ma 5 lutego a siostra 11 marca czyli obchodzą razem :D

0

@AnnaMarianna Iniesty

0

@Suzu Kargul i Pawlak :D

0

@deyna2018 chyba już za późno

2

2 połowa słabizna a końcówka przespana kompletnie

0

Po rękawicy chyba poszlo

0

@DanielOOL czemu fartownie? Strzał między nogi jest najtrudniej szy do obeony

0

Antos zamknij oczy i i strzelaj na siłę :D

2

@itmustbejoke mniej niż 65

1

hoho dobrze że mecz RSSS był tak szybko i nie zdązyłem obstawic :D

0

@joloskyy to oni już grają?
miałem na nich stawiać + Inter :D

0

@ShinobiQWE Murańke za kombinezon wywalili

1

@ShinobiQWE Kubacki wygral

2

@Hushovt o 2 .

0

@wlodek54 opłaca sie to reperować?

0

mamy tu jakiś fachowców od TV
obraz mi się zrobił ciemny w TV widać ale jest ciemny
może miał ktoś podobny problem i doradzi coś?

3

@NeroTFP piekne czasy naszego szczypiorniaka

1

@Triv44 ja o 8:29 sie obudziłem a od 1 do 4 nie spałem

12

czyli Willian to mokry sen Barto a nie Ernesto
moze jakis wałek znowu chce zrobic

0

brawo wywaliło mi prąd po skoku Gejgera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?