kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Szicek10 cisza spokój
1
strona dopasowała sie do poziomu Barcelony
7
za trójeczkę..
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDEwMDM3NDQ2NTAwMDrbeVk9BMSGnblQe1A%3D&kind=MAIN
2
przyjął by podbiegł po bidon i wrócił
oj gryzek
1
@puyol_presidend5 dzięki pozdrawiam :)
0
nie zamieża się wypowiadać ale że jest zły to już wiedzą :D
2
o widze Ski Lambra wchodzi pełną para :D
0
Abiego błotem obrzucają a to pewnie Bartas mu podrzucił ten temat..
co tu sie odbarcelonia?
3
@Triv44 wszystko co podpisujesz powinno byc w 2 egzemplarzach: jeden dla Ciebie jesden dla nich
3
@Keson na kolejną historyczna remontade warto sypnac groszem
3
@macio_944 Ney ma 5 lutego a siostra 11 marca czyli obchodzą razem :D
0
@AnnaMarianna Iniesty
0
@Suzu Kargul i Pawlak :D
0
@deyna2018 chyba już za późno
2
2 połowa słabizna a końcówka przespana kompletnie
0
Po rękawicy chyba poszlo
0
@DanielOOL czemu fartownie? Strzał między nogi jest najtrudniej szy do obeony
0
Antos zamknij oczy i i strzelaj na siłę :D
2
@itmustbejoke mniej niż 65
1
hoho dobrze że mecz RSSS był tak szybko i nie zdązyłem obstawic :D
0
@joloskyy to oni już grają?
miałem na nich stawiać + Inter :D
0
@ShinobiQWE Murańke za kombinezon wywalili
1
@ShinobiQWE Kubacki wygral
2
@Hushovt o 2 .
0
@wlodek54 opłaca sie to reperować?
0
mamy tu jakiś fachowców od TV
obraz mi się zrobił ciemny w TV widać ale jest ciemny
może miał ktoś podobny problem i doradzi coś?
3
@NeroTFP piekne czasy naszego szczypiorniaka
1
@Triv44 ja o 8:29 sie obudziłem a od 1 do 4 nie spałem
12
czyli Willian to mokry sen Barto a nie Ernesto
moze jakis wałek znowu chce zrobic
0
brawo wywaliło mi prąd po skoku Gejgera