kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
fajny rower swoją drogą
https://www.instagram.com/p/CG-DAlGJ0gu/
1
@Kengo strach sie bać
0
@MESSIah16 ale w którym roku?
0
ta już widze te pozamykane cmentarze
drugą sprawą jak do tego podejdzie policja
0
@IronSanHybrid dzień jak co dzień
11
ale jak to? Polska nie bedzie w niedziele światową stolicą mody?
0
@okiemtypera_lucaxx95 super na juve miałem nocki a teraz 2 zmiana..
0
@escarabajo sorry nie śledze
już ostatnio był w Romie na rezerwie w 2 czy 3 meczach wieć chyba coś tam musi grać
0
@escarabajo rodak nasz przecie to jest
gra w młodzieżówkach naszych ale chyba od urodzenia w Italii mieszka
0
@NaFazieHitman z tym spaniem po nockach to tak różnie jest
3
to by było na tyle ;( czas iść na nocke
5
nie każdy koń staje się dobrym dzokejem?
1
cudowne podanie
0
ajj okaaazjaaa!
2
@AmigoBlancos pewnie już trenuje przed osiemnastką
0
@BoRoWieC nie! bo nie i już
3
@IronSanHybrid idealna
3
coś dla fanów Harrego Pottera
https://www.whitemad.pl/elektryczna-latajaca-miotla-harry-potter/
0
dobrze ze o tym nie myślał tylko to zrobił
1
a co jeśli to kolejny temat zastępczy naszego wspaniałego rządu?
2
@MesQueUnClub96 buenos aires senior Rosell
0
ale Ty mnie teraz zaimponowałeś Bartas
o ile to prawda
0
czyżby Szachtar cisnął Inter?
0
@szymonex10 teleexpres
0
@VamosGirl ja się boisz to możemy to rozdzielić na 2 konta :)
0
@seba1324 ten podatek to około 200 złotówek
0
Idę na grzyby bo zaraz będzie to karalne..
0
@RIP_IABC z bandytami sie nie negocjuje, ja bym od razu pozamykał tych wszystkich "rządzących" :D
0
@Kamiloza91 Przy golu ze spalonego w LM był?
14
półśrodki jak to sie tu kiedys pisało
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/122893164_2991895414243799_6659023301524181266_o.jpg?_nc_cat=100&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=roanPLr1AVIAX-Dc2e6&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=9323538f5cda7e9395283edd5ddb23b2&oe=5FBBAEF6