kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@olejtm Mbank też mogę polecić :)
0
@Messibestplayerintheworld żaden pismak nic nie wypatrzył na treningu? :D
@dadan1990 kurde za niewinność pójdę :D
1
coś było mówione czy Antułan dzisiaj w wyjściowym składzie?
0
@ElTomas wczoraj było strzelane dziś będzie wiało nudą
1
@NaFazieHitman wczoraj w radio mówili że jakiś typ postawił 5mln dolarów na Trumpa
63
O Trumpie słyszałem ale ten Biden to chyba jakaś nowa twarz w snookerze
0
Troszku postrzelali dzisiaj
1
@elplacek44 Donald wiadomo że z PO
2
@Krystian_mix nie wiem może podwyżke?
0
@Nazio87 nie martw się do roboty będziesz musiał chodzic
0
@Zieliniak jak na razie to wyszedł za kaucją
Narzeczona zgłosiła że ja napadł
6
Ryan Giggs aresztowany pod zarzutem przemocy domowej
1
@DaPi Iniesta napędzał to co Xavi zbudował
Jeden bez drugiego nie osiągnął by tyle ile osiągnął
duet kompletny
1
W Izmirze wydobyto z pod gruzów 3 letnią dziewczynke po 65 godzinach
Wcześniej po 58 godzinach wydobyto czternastolatkę
E:Obie przyzyly
0
@JimMorrisonFCB właśnie go sprawdzałem :D
ale ja znalazłem że 239.. aaale to bez reprezentacji razem tak jak piszesz
0
@Progressive Ramos pewnie
EDIT
uuu Hierro 163
Carlos 113
0
@notor1ous gdyby nie czerwo granady pewno by siadło
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEwMzA2NTk1MzYwMjo8VpyOTQmIZjI28z8%3D&kind=M
2
@Rewolucja123 teraz to nawet jakby była jego wina to nie ma go kto wywalić :D
0
pół godziny na bramke w przewadze
to da sie spartaczyć ..
0
włączcie sobie na stopklatke Psy lecą :)
1
@MesQueUnClub96 aa czyli kupon w grze?
1
@MesQueUnClub96 co robi?
1
bilans w 4 spotkaniach 21:0 :D
3
i co jaki mandat grozi za wejście na cmentarz i na jakiej podstawie?
0
@katalonczyk987 zeszkli się jak za grubo pomalujesz tym gruntem
0
@clyde sękacze i wafelki teatralne :D
0
wstawaj Ryba, ojczyzna Cię wzywa
0
Górnik Zabrze ładnie wyremontował z 2:1 na 2:3 w 91 i 92 minucie z KSZO Ostrowiec
0
@IronSanHybrid no tak też ale jak sie ktoś chciał wymienić
0
@IronSanHybrid jaki przelicznik na pikachu mieliście
bo u mnie to chyba 10 do 1 było :D