2

Schalke 2:0 .

0

da się? .

7

Busi przemarznie do szpiku kości

2

Olek chyba zepsuł to nie wina warunków

3

Schalke!!!!!!!!!!!

0

@Homeopata8989 a Munir to w końcu dla kogo gra?

0

2 połowe tez zaczynają od strzelania :D

1

@Oskar00 no tak
nie było tematu

0

@NeroTFP 2 złota MŚ ma

0

@RomanHoffer Josef Bardl w wieku 35lat wygrał Turniej Czterech Skoczni ale to było w 1953r

0

@czosnekfcb najlepszego Baltazarze

4

Audi używane to nie wziął :D

0

Pioter do udzielania wywiadu nie potrzebuje pytań

0

szczerze to nie wierzyłem że Kamil może jeszcze wskoczyć na taki poziom
piękna sprawa, druga młodość :D

1

Andrzej jakbyś tak na podium dziś wskoczył?

3

pięknie Kamilu !!

4

@MSN30 i wszyscy mieli belke wyżej :D

2

se obniżył .

0

ajzenbyście .

1

Kamil mocny
135.5m i wygrana w serii próbnej

2

@masq jak Ci możemy pomóc? :D

1

@bartekvisca Milan bez prawie całej pomocy dziś

2

fajny ten Inter

1

haha i jeszcze hendi siądzie :D

0

@kamilop a co powiedział?

1

@socha Real 4:! Barca 2:2 :D

0

@Dalhi na rozgrzewkę

0

@xVENUMx w tym roku na razie 100% skuteczności :D 2/2

0

no Lipski strzelaj nie krępuj się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?