0

piknie Andrzej :)

1

@Mario96w zara sie zaczną
edit: już

4

co ten ojrosport? :D

3

@Witekk10 gibał się jak pie... rezus

0

@MarioVeB! nie ta kulka ;p

0

laski przegrały w karnych ;/

0

@notor1ous ja potrzebowałem wygraną Brighton

0

@BartqRKO



Kraft ładnie skacze

12

@LuisSalvano na korton-gipsie to se możesz obrazek powiesić

1

@Katalonbar kupon mi przegrali :D

0

ajajaj ;/ .

0

no i jest :) .

0

jeszcze jeden, jeszcze jeden

1

@michal26 wąsek awansuje
jeszcze 2

0

@ShinobiQWE dziś jak wygra Polak to hymn będzie jak wygra kto inny to hymnu nie bedzie

2

i ten Real na kuponie :D

1

ten to tam zaraz pęknie z dumy

9

Klasa klasa i jeszcze raz klasa

2

@MesQueUnClub96 dobra po konkursie się odherbuje

49

@BarcaInfo z powietrzem czy bez?

1

a kto to taki ładny koło tego typka w garniaku?

4

@Haxen pewno się z Neresem trzymał w Ajaxie

0

Riczi co tam zagrał :O

0

@mekston nie ma

0

oho zaczyna się

4

fajny ten nasz hymn

0

kurrrr postawiłem Gajgera w dziesiątce ;/

1

a za tydzień drużynówka w Zakopanem
szkoda że 2 reprezentacji nie można wystawić :D

0

nie puściłbym bym czołowej 3 w takich warunkach :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?