0

chłopaki pojechali pograć na orliku a tu sie okazało ze to mecz z Realem

0

@adi7adi8 na to wygląda :D

0

@budel17 o tym samym pomyślałem

0

Sampdoria strzeliła za 2 minuty czerwo
Chelsea strzeliła za 2 minuty czerwo

:D

0

@pele1282 @JimMorrisonFCB No to fajno :D

0

co mi zrobią jak nie pobiorę tej apki na kwarantannę?

0

goooooooooool :D

1

@VamosRakieta w waszym przypadku to jeszcze Barca i Real musi się potknąć ;p

2

błagam upieprz mi kupon!!

0

i cyk Luis gol ,

1

@xBoMBoWiECx chciałem postawic na Getafe... postawiłem na Leverkusen :D

2

o skończyli :D ,

1

@fcb710 a kojarzę to brat Thorgana Hazarda

1

@barcelonaLM to co? za rok Norbi

3

@xBoMBoWiECx no trochę się zdziwiłem jak dziś po jakimś czasie zobaczyłem tabele :D

3

dziś jest ten wyjątkowy dzień w którym bramka realu cieczy

0

i po medalu jeszcze ;(

1

Dawid nie spindol tego!

0

@kuz przecież on nie skacze ;p

0

oj ale bedzie walka o złoto

0

wyjaśnił !

0

Pjoter miał najwyższą notę w 1serii

0

Dembelinho ładna brameczka

4

@Popitek12 no to dali

0

i na co to ciągnąc taki konkurs? ani to sprawiedliwe ani korzystne dla zawodników

2

najgorszy jest wiatr

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

a co u Van de Beeka?

0

@Katalończyk 99 znajomy wygrał milion w lotto plus czy jak to sie tam nazywa

1

@Janiama odkąd Babiarz komentuje to oglądam na Eurosporcie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?