0

okurrr......... ;(

0

@clyde takie gwiazdy to raczej na MŚ są łapane moim zdaniem

3

@MesQueUnClub96 jest jakiś okulista na sali? ;p

0

Var z Hiszpanii?
cholera wie co on tam sprawdzał :D

0

dobra Vital dawej mnie tu Bednorza i Leona

0

Kanarki mocny skład dali
fajny mecz sie szykuje
szkoda że my bez Leona

2

Leoś to Leoś :D

0

Brawo Gikiewicz bron się przed niemcami!!

0

@CrUyFF9 dzięki :)

3

@CrUyFF9 i ja i ja i ja :D

0

w Barcelonie w tej minucie przy takim wyniku takie bieganie by nie przeszło :D

0

chłopaki się irytują lekko

0

ależ łatwo Chelsea dochodzi do dogodnych sytuacji, szkoda że wszystko partaczą

0

Kante motorek odpalił konkretnie

0

robią wszystko żeby to się nie udało ;/

2

ja cierpiedole ,

0

@matirix20 Fabregasa

0

@masq najlepiej jakby Sevilla wygrała lige

1

@Yosemite mimo że lubie Lyon to lepiej żeby Lille dziś wygrało

5

a ja gupi już bilety na superlipe rezerwowałem

0

i co i co? Alba kozak :D

1

oooooooooo co zrobił tak łatwo :D

0

na pierwszy rzut oka spalił

uff jednak nie

0

ten Simon Ammann to ma farta

2

co to za piknik na trybunach?

0

Busi to jest żółta

0

@Zip asysty też chyba nie miał od 2018

0

trawa była za zielona i piłka była za okrągła

0

w warze dostali transmisje z bernabeu

0

chłopaki pojechali pograć na orliku a tu sie okazało ze to mecz z Realem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?