kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
okurrr......... ;(
0
@clyde takie gwiazdy to raczej na MŚ są łapane moim zdaniem
3
@MesQueUnClub96 jest jakiś okulista na sali? ;p
0
Var z Hiszpanii?
cholera wie co on tam sprawdzał :D
0
dobra Vital dawej mnie tu Bednorza i Leona
0
Kanarki mocny skład dali
fajny mecz sie szykuje
szkoda że my bez Leona
2
Leoś to Leoś :D
0
Brawo Gikiewicz bron się przed niemcami!!
0
@CrUyFF9 dzięki :)
3
@CrUyFF9 i ja i ja i ja :D
0
w Barcelonie w tej minucie przy takim wyniku takie bieganie by nie przeszło :D
0
chłopaki się irytują lekko
0
ależ łatwo Chelsea dochodzi do dogodnych sytuacji, szkoda że wszystko partaczą
0
Kante motorek odpalił konkretnie
0
robią wszystko żeby to się nie udało ;/
2
ja cierpiedole ,
0
@matirix20 Fabregasa
0
@masq najlepiej jakby Sevilla wygrała lige
1
@Yosemite mimo że lubie Lyon to lepiej żeby Lille dziś wygrało
5
a ja gupi już bilety na superlipe rezerwowałem
0
i co i co? Alba kozak :D
1
oooooooooo co zrobił tak łatwo :D
0
na pierwszy rzut oka spalił
uff jednak nie
0
ten Simon Ammann to ma farta
2
co to za piknik na trybunach?
0
Busi to jest żółta
0
@Zip asysty też chyba nie miał od 2018
0
trawa była za zielona i piłka była za okrągła
0
w warze dostali transmisje z bernabeu
0
chłopaki pojechali pograć na orliku a tu sie okazało ze to mecz z Realem