3

Nie ma Brazyli na TVP Sport?

2

Verma profesor :D

3

@Stagiryta wez wytlumacz

1

Dajcie tlenu Lukaku

1

@Gomess i Andre Gomesa

3

Kazdy kraj ma swojego Lahoza

0

A gdzie drinką?

2

@Encore on juz trenuje rzut moneta

2

@Herato no i gitara

4

Panie leciala prosto i skrecila, co mialem zrobic? :D

1

J?eeeeeeeeeeeee

1

Verme popsuli :/

4

Vermalen gra? .

3

A co to? Turlanie synchroniczne?

0

Ahoj! .

4

Byl latajacy holender
Teraz mamy odlatujacych holendrow

1

Stekelemburg na grzyby poszedl :D

2

Zapowiadalo sie dobrze ale teraz strasznie siadlo to spotkanie

0

@Jackazz na tego tygrysa czy co on tam ma z pensji pilkarza nie stykalo

0

@Rust_Cohle ok :)

1

@adi7adi8 u nas zdecydowanie lepiej to wyglada

0

@adi7adi8 a nastepcow nie widac

0

@Encore Bruno i Lucas po 35 lar Wallace 34
Leal ma juz 32

0

Dla Bruno Wallaca i Lucasa Io to moze byc ostatnia wielka impreza

0

Chyba wszyscy juz wyjechali ze te nagrody tak podzielili

5

Serio Drzyzga? :D

4

Moze sie okazac ze wysoka forma Brazyli przyszla zbyt wczesnie

0

Dawno tak nakreconej Brazyli nie widzialem

0

Leon musi sobie te skarpyty na ręce założyć i będzie git

0

Ale wrócili ładnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?