kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
No i koniec
Teraz Niewiadoma musi dać maxa z siebie
0
Medal wisi na włosku
0
@DonMatteo901 A Pedri jest z naszej szkolki?
0
@LeoMessiah no tak bo w tokjo jest juz noc i nic się nie dzieje
0
Iran gral całyml czas na jednym dobrym poziomie i zasluzyl na wygrana
0
Piłka parzy. .
2
Leos why? .
0
@clyde wtedy to wszystko Wlazłyło
0
@Xxxbarca4ever eksperta nie rozumiesz? :P
0
@Bovciek Lomacz
0
@clyde ja się dziwilem wczoraj ze na naszych bylo coś kolo 1.1
0
@barcowy1899 u mnie jezdzi całym czas pomaranczowy bizonik
0
I ta kamera z gory
2
Wkurzyl się chyba Leos
1
@barcelonaLM Bruno to Messi
0
@tadzik447 może
Czasem kozystaja najczesciej w koncowkach setow
0
Jest i on
Dawaj mlody
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Xxxbarca4ever Rosji juz nie zaskocy
0
@Kubix93 Argentyna z Usa bedzie walczyla o 4 miejsce
Nasi z Wlochami o 1
0
Jest jakies panstwo ktore nie ma reprezentanta na Io?
0
@JoeBlack 20? No tak sami siatkarze moga 14 dostać :D
1
@AntekGriezmann jestes gość
2
@masq jutro może być jeszcze gorzej
1
@sergio5 tss Pele ma więcej :D
0
@Ghotti tak zapytam dlaczego deski i papa a nie membrana paroprzepuszczalna?
0
@Kacper1432 zależy jaka gazetę preferujesz
0
@Bandit to ja też się wtrącę
Jaki masz koszt za m2 domu? Bez żadnych instalacji
Też marzy mi się dom z bali
11
@Jakchcesz pewnie ma wspaniałych doradców
9
Ponoć Czyhrynski może trafić do Bruk-Betu :)