3

No i koniec
Teraz Niewiadoma musi dać maxa z siebie

0

Medal wisi na włosku

0

@DonMatteo901 A Pedri jest z naszej szkolki?

0

@LeoMessiah no tak bo w tokjo jest juz noc i nic się nie dzieje

0

Iran gral całyml czas na jednym dobrym poziomie i zasluzyl na wygrana

0

Piłka parzy. .

2

Leos why? .

0

@clyde wtedy to wszystko Wlazłyło

0

@Xxxbarca4ever eksperta nie rozumiesz? :P

0

@Bovciek Lomacz

0

@clyde ja się dziwilem wczoraj ze na naszych bylo coś kolo 1.1

0

@barcowy1899 u mnie jezdzi całym czas pomaranczowy bizonik

0

I ta kamera z gory

2

Wkurzyl się chyba Leos

1

@barcelonaLM Bruno to Messi

0

@tadzik447 może
Czasem kozystaja najczesciej w koncowkach setow

0

Jest i on
Dawaj mlody

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Xxxbarca4ever Rosji juz nie zaskocy

0

@Kubix93 Argentyna z Usa bedzie walczyla o 4 miejsce
Nasi z Wlochami o 1

0

Jest jakies panstwo ktore nie ma reprezentanta na Io?

0

@JoeBlack 20? No tak sami siatkarze moga 14 dostać :D

1

@AntekGriezmann jestes gość

2

@masq jutro może być jeszcze gorzej

1

@sergio5 tss Pele ma więcej :D

0

@Ghotti tak zapytam dlaczego deski i papa a nie membrana paroprzepuszczalna?

0

@Kacper1432 zależy jaka gazetę preferujesz

0

@Bandit to ja też się wtrącę
Jaki masz koszt za m2 domu? Bez żadnych instalacji
Też marzy mi się dom z bali

11

@Jakchcesz pewnie ma wspaniałych doradców

9

Ponoć Czyhrynski może trafić do Bruk-Betu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?