kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
będziemy mieli drugą Białoruś?
o ile już nie mamy
2
Szybko i wściekle na tvn7 :)
2
@lukaszbarca15 nic takiego nie napisałem
LL staje sie nieatrakcyjna do ogladania
0
w tej kolejce Serie A padły już 33 bramki (a to jeszcze nie koniec) dla porównania w La Liga 14 bramek...
0
wszystkie jak na razie mecze w top ligach na +1,5 bramki a ja sobie obstawiłem mecz Cadiz-Villareal ...
5
@PrinceDamon ajj okaazjaaaa
0
@MSN30 zapytaj jego star..rodziców, może coś potrzebuje
1
te Cadiz jest niemożliwe :D
ajj cofka
0
@justfootball zawsze tak gadacie a potem na obietnicach sie konczy
0
@FioletoweOczy Valla w 10 od początku meczu prawie
2
@justfootball nie mam canal+
8
@justfootball jakoś mnie nie przekonałeś
1
@Puyolex Raków poradzi sobie bez Brajana
49
tak było
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/122446511_1531434520385177_8596955156494262162_o.jpg?_nc_cat=106&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=-n_t7t8Vn5QAX-uromp&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=19c2818dea619ab5fe5ed9038fbaf9d5&oe=5FBC88DB
0
Która godzina? .
0
@kamilo0066 przecież VAR nie kłamie :D
5
kurde skrót meczu Ajaxu trwa 90 minut :D
1
Szeregowiec Ryan na superpolsacie
2
@VamosRakieta smutny dzień dziś co?
2
sorka to przecież nie mogło się udać
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEwMjk4MjcyNjEwMTo-oJiNKSTvXxxSb9w%3D&kind=M
4
A przed meczem miał takie jaja...
0
czyli w plecy ;/
0
@NeroTFP bez narzekania nie ma zwycięstwa
licze na was
2
@VamosRakieta ee ale mecz z Eibarem to żaden klasyk
1
Jak wam wyskoczy reklama irobota to po jej wyłączeniu nie możecie scrolowac strony?
0
@Adamski69 a jutro o 22 która będzie? Bo mam nockę i nie wiem o której wyjechać
0
A już niedługo Andrzej D:
Jestem najlepszym przykładem na to że z wirusem da się wygrać.
0
@SinMistico o 2 w nocy na eleven 1
jutro o 8 rano na eleven 2 i o 9 na nSport
1
niech zgasza światło na całym świecie na 2-3 tygodnie i bedzie git :D
1
@maatiixx dzis grają 4-3-3 i jest dla niego miejsce po prostu, w lidze przeważnie grali 4-2-3-1