1

Uniknęliśmy 2 najtrudniejszych rywali, czyli Bayern i Atletico. Juve to też świetna drużyna, ale mam wrażenie że nie będzie źle. Świetnie zapowiada się para Monaco - BVB, będzie tam na pewno co oglądać.
Mam nadzieję że już w pierwszym meczu Bayern obnaży wszystkie słabości Realu, zwłaszcza że druga połowa kwietnia zrobiła im się naprawdę ciężka.

0

Już nie przesadzaj. Nie zaprzeczysz chyba że w obecnej formie to Bayern byłby faworytem w tym dwumeczu i nie zaprzeczysz że Barca gra w tym sezonie bardzo słabo.

0

Z grą jaką prezentujemy w tym sezonie nie mam co do tego żadnych wątpliwości.

0

To lepiej grać z Monaco króre może sprawić niespodziankę czy z Bayernem z którym polegniemy na pewno?

0

Rambla jest po to żeby pisać głupoty, w komentarzach już trgo nie znajdziesz.

0

My z City, dawno z nimi nie graliśmy :)

0

Akurat mamy opcję odkupienia ale na 100% z niej nie skorzystamy.

0

Niestety nie wyczułeś mojego sarkazmu... jak nie kupimy prawdziwego pomocnika światowej klasy to będziemy się staczać coraz niżej i niżej.

0

Do stałego zestawu wypowiedzi części użytkowników zabrakło Ci "jest przecież Halilovic".

5

Trzeba go przesunąć spowrotem do ataku i sytuacja sama się rozwiąże.

8

Przy dzisiejszych cenach 70 mln za Verattiego to promocja. Nie dostaniemy żadnego wartościowego pomocnika za mniej. A że musimy kupić pomocnika to już chyba nikogo nie trzeba przekonywać.

0

Messi na rozegraniu się nie sprawdza, grywał tam już w poprzednim sezonie i też nic z tego nie wychodziło.

0

Nie ma co ukrywać, jak mamy kupować piłkarzy to trzeba też kogoś sprzedać. Jak mamy sprowadzić pomocnika, to co najmniej 2, jak nie 3 musimy sprzedać.
I nie ma co tu się unosić jakimiś emocjami, takie jest życie.

0

Co ty mówisz? Nasz drugi skład jest personalnie lepszy niż wszystkie drużyny w lidze (poza Madrytem i Sevillą oczywiście). Nie wiem czym są spowodowane nasze zapaści w niektórych meczach, ale jak się domyślam nikt tego nie wie.

1

To że ktoś jest kibicem znaczy że nie ma prawa krytykować swojej drużyny gdy ta gra piach? Tez mi łzy poleciały po meczu z PSG, zwłaszcza że miałem szczęście na nim być. Ale to nie znaczy że nie mogę ich skrytykować gdy zagrają słabo. Bo mecz z Depor był katastrofą, niepierwszą w tym sezonie.

3

Wróciła nasza Barcelona bez pomysłu i zaangażowania. Mecze z Atletico i PSG tylko na chwile przyćmiły prawdziwy obraz naszej gry w tym sezonie. Oczywiście dla niektórych winna jest taktyka, czyli z Atletico mieliśmy dobrą, z Leganes i PSG na wyjeździe złą, po czym parę meczów znowu dobrą a teraz znowu złą. Bzdury, bzdury i jeszcze raz bzdury. Żadna taktyka się nie sprawdzi kiedy nie ma zaangażowania. Rewanż z PSG pokazał jak mocni możemy być gdy zgnieciemy przeciwnika.
Dodatkowo ustawianie Messiego tam gdzie ostatnio jest ustawiany to bezsens. Zarówno dziś jak i w meczu z PSG był kompletnie bezużyteczny. Co z tego że przejdzie 2 przeciwników, kiedy za chwilę natrafia na kolejnych 4?
Liczmy na to że Real jest jeszcze słabszy od nas i ich gra wreszcie kompletnie się zawali. Inaczej odjadą nam znowu i już ich nie złapiemy.

1

Nie widziałem jeszcze tego ujęcia, rzeczywiście dobrze widać. Zresztą co by nie było i tak już po meczu.

0

Głupotą nazwałbym to co działo się na tej stronie po odejściu Bravo. Ale mam osobistą satysfakcję bo zawsze byłem pierwszym obrońcą MATSa.

0

0

Z oceną Messiego ostro pojechaliście, przecież zagrał naprawdę słabo. Najlepszym dowodem jest to że na koniec oddał Neymarowi zarówno wolnego jak i karnego.
Chciałem też dodać że zarząd to idioci. Oddali Bravo za bezcen i zostawili Niemca, który wybłagał sobie miejsce w składzie w klubowych biurach...

1

O ile przy pierwszym golu Ramos wbiegał, to przy drugim po prostu stał w miejscu od początku do końca. I nikt go nie krył. Wszyscy wiedzą jaki on jest a mimo tego ciągle go odpuszczają.

0

To przepuszczanie piłki przez Suareza doprowadza mnie do rozpaczy...

2

Tym bardziej powinniśmy o nim zapomnieć. Szkoda że nie kosztuje 40mln.

1

Real pod wodzą Zidana był słaby, jest słaby i będzie słaby. Potrafią jednak wykorzystać frajerstwo przeciwników i kolejny tego przykład mieliśmy wczoraj.

1

Jak nam jakiś obrońca złapie formę i regularność to skręca nogę...

0

O matko jedyna...

1

Dość tych wuefistów! Zatrudnijmy wreszcie prawdziwego trenera!

0

Obiektywnie patrząc Real ma trudniejszy terminarz. Ja cały czas będę twierdził że ich gra jest gorsza niż wyniki i jest mieszaniną farta, spięcia się kiedy trzeba i błędów rywali.
My poza Atletico trudne mecze mamy u siebie. Real ma wyjazd do Villareal, Bilbao, na mały trudny stadion do Eibar i mecz z Atletico u siebie. Jestem pewny że potracą punkty i to nie mało, tym bardziej jeśli przejdą Napoli.
Mistrzostwo zależy od nas, jeżeli będziemy wygrywać. Pytanie tylko czy jesteśmy w stanie odbić się od dna.

13

Trener, który przyjdzie po Enrique nie może być wuefistą. To jest pewne. Musi to być wizjoner (aż się boje to powiedzieć) na miarę Cruyffa, który nauczy nas grać od nowa. Przez dekadę nasza gra była oparta na Xavim, a teraz potrzebujemy trenera, który nauczy nas grać bez niego. Tak samo jak bez Iniesty i już całkiem niedługo bez Messiego. Niestety czas płynie nieubłaganie i musimy się powoli przygotowywać na jego odejście.
Nasza drużyna przez najbliższe sezony będzie przechodzić rewolucję, bo praktycznie co będzie odchodzić jakaś legenda. Xavi już odszedł, Iniesta i Mascherano pełnią coraz mniejszą rolę w drużynie, Messi, Suarez, Pique to już 30-latkowie, Busquets ma 29. Nasz nowy trener musi typować i wprowadzać następców. Dlatego będziemy musieli mu w 100% zaufać.

2

Skąd ten wniosek? Przecież i tak kupiony zawodnik nie będzie mógł grać w LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?