kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To ma być śmieszne czy co?
1
Pasowałoby odpuścić jeden mecz Messiemu. Co prawda ryzykiem jest sadzanie go na ławce jak nie ma Iniesty i Busquetsa, ale myślę że atak Arda Suarez Neymar powinien sobie poradzić.
0
W obecnej formie im szybciej trafimy Atletico tym lepiej więc w sumie dobre losowanie.
0
Zauważ że te błędy nie wpłynęły w żaden sposób na wynik dwumeczu, a to że sędzia wyjątkowo pomylił się na korzyść Barcelony to ewenement.
0
Założę się że LE coś pokombinuje w ataku i nie wpuści całego MSN.
0
Celta też, nie podniecajcie się tak.
18
Trzeba mieć nie lada tupet żeby nazwać "zerem" piłkarza który gra w najlepszym klubie świata. Podkreślam gra, żebyście mi tu z jakimś Douglasem nie wyjechali.
2
No właśnie, skoro Ty dałaś 8,5, ja dałem 8, to znaczy że ktoś mu dał po 6...
0
Napisałem że ostatnio każdy pomysł jest chybiony. A jak chcesz kibicować statystykom to proponuję przerzucić się na Real, tam jest to łatwiejsze.
7
Świetnie grał? Suarez gra ostatnio fatalnie, każdy jego pomysł jest chybiony, niedokładne podania, szkolne techniczne błędy. A tu nagle świetny gol i jeszcze lepsza asysta - cały Luis.
38
7 od użytkowników dla Ter Stegena - brawo Wy. Założę się że Brawo dostałby od płaczących za nim conajmniej 9.
1
Ja wiem że to jest pomocnik i chciałbym żeby tam grał. Ale teraz jak gra w obronie to już niech tam zostanie. Jak po sezonie kupimy prawdziwego DR, to jestem w 100% za graniem Roberto w pomocy, ale teraz uważam to za bezsens zwłaszcza że:
- jest obecnie w beznadziejnej formie
- mamy za dużo pomocników a za mało obrońców (w formie) więc po co jeszcze bardziej to przesuwać?
1
Bo przez rok przestawialiśmy go na obrońcę a teraz znowu mamy mu mieszać w głowie? Zagra 2-3 mecze na DMC po czym znowu przestawimy go na obrońcę.
0
Zapewne będzie to wyglądało tak, jak wyniki ankiety, czyli każdy będzie grał po trochę.
8
Neymar łapie formę i nie należy go odstawiać od składu, już prędzej Suareza.
1
Ciągle narzekacie na dziwne rotacje Lucho a sami kombinujecie jak koń pod górę. Mamy 5 ofensywnych pomocników a Wy wystawiacie na tych pozycjach Ardę, który gra tam kompletną padakę albo Roberto z którego zrobiliśmy obrońcę.
4
Nie sądzę żeby Alba opuścił kolejny mecz, a wystawianie Ardy w pomocy to pomyłka. Wiele razy już pokazał że dużo lepiej gra w ataku.
1
"Brazylijczyk pozostawił za sobą złe odczucia i udoskonalił umiejętność wykańczania akcji"
"Dziennik stwierdza, że Brazylijczyk odzyskał iskrę oraz zmysł strzelecki."
Co oni za bzdury wypisują? Fakt że Neymar zaczął grać ostatnio lepiej ale zmysłu strzeleckiego u niego tyle co i u mnie. Marnuje wszystko co się da ostatnio.
12
Czyżby ten domek z kart wreszcie zaczął się sypać? Teraz liczymy na kolejny dzień konia Kameniego.
0
30 mln?!!?!!?!?? za 30 mln to Chińczykom można Peszkę wcisnąć a nie Turana. Przy pieniądzach jakie płacą za "no namów" 30 mln wydaje się być ponurym żartem.
1
Jakie statystyki by się tu nie pokazały i ile błędów Bravo by nie popełnił to i tak znajdą się ludzie którzy za nim płaczą.
0
Wreszcie zagraliśmy intensywnie cały mecz. Wreszcie graliśmy pressingiem. Mówicie że Las Palmas zagrało słaby mecz - to prawda, ale stało się tak dlatego że to my nie pozwoliliśmy im zagrać dobrze. Drużyna zaczyna się budzić, jak z RSSS zagramy pressingiem, to nie mam obaw o awans.
1
Jesteś chyba pierwszym który chwali Rafinhe i krytykuje Gomesa za ten mecz
6
Żal patrzeć na Paco... świetna asysta - spokojnie popatrzył i idealnie podał - ale jak sam ma szansę na gola to widać że jest całkiem sparaliżowany. Oby się wreszcie przełamał, widać że z jego grą jest coraz lepiej.
A co do meczu - wróciło zaangażowanie i pressing i jest wynik, proste jak pierdo.....
12
Znowu marnujemy na potęgę. Już dawno powinno być po meczu.
0
Co te głupki robią? Po co te faule i kartki?
4
Wygraliśmy 3-1 w meczu, w którym mieliśmy (poza małym fragmentem 2.połowy) wielką przewagę. Do tego tylko 1 gol padł z gry. Real w takim meczu wygrałby 5-0 a po pół godzinie miałby pozamiatane. Musimy uprościć naszą grę bo tak się nie da. Lob Messiego do Neymara i ostatnie podanie Suarezów to tylko 2 przykłady utrudniania sobie życia.
0
Na Neymarze.
7
Messi mają piłkę na strzał wrzuca jakieś loby, nie rozumiem tego...
2
A ja nie twierdze że odpadnięcie z CdR wpłynęło by odświeżająco - wręcz przeciwnie, drużyna miałaby więcej czasu na odpoczynek i to dałoby pretekst do ciągłego grania MSN.
Popatrzmy na Real - od początku sezonu mają problemy z kontuzjami, BBC zagrało może z 5 meczów razem, bo cały czas kogoś brakowało. To sprawia że z ławki wchodzą zawodnicy rządni gry.
Jeżeli u nas wszedłby Arda za Neymara od początku meczu, na pewno zrobiłby więcej dla drużyny. Powiem nawet, że Paco zrobiłby więcej niż Suarez, bo przynajmniej nie traciłby piłek (może dlatego że by ich nie dostawał, ale jednak).
Czy trener ma wpływ na grę MSN? Obawiam się że nie. Przecież na pewno nie każe im podawać w nieskończoność i wjeżdżać z piłką do bramki. Kiedy każda inna drużyna dawno by strzelała, my chcemy podać jeszcze ze 3 razy - po co? Nie potrafię tego zrozumieć.
Naprawdę jestem daleki od wymagania od drużyny trypletu w każdym sezonie. Ale mamy najlepszy skład na świecie, płacimy najwięcej. Piłkarze nie powinni schodzić poniżej pewnego poziomu, a teraz zeszli i naprawdę nie widać nadziei żeby mieli się szybko podnieść.