kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Obojętnie, kogoś z wizją, który nie będzie się bał cofnąć, skontrować, zagrać coś innego...
1
Niesamowite jest to, że po odejściu jednego człowieka, z jednej z najlepszych drużyn w historii piłki nożnej, staliśmy się zwykłymi przeciętniakami. Nigdy już się nie dowiemy czy to wpływ Xaviego tak działał, czy to Guardiola był tak dobry. Patrząc na wyniki Pepa w Bayernie i City zaczynam się coraz bardziej przekonywać że to Generał był tak świetny. Powiem więcej, założę się że 37-letni obecnie Xavi dałby nam w pomocy więcej niż Gomes, Rakitic i Rafinha razem wzięci.
Przecież mamy tych samych piłkarzy, mamy 3 najlepszych obecnie piłkarzy świata w ataku, najlepszego obrońcę - Pique. Umtitiego, który w obecnej formie to też czołówka, Albę - j.w. Busquets może i nie w formie, ale to dalej jeden z najlepszych DMC świata, no i Iniesta... po kontuzji, ale ciągle z magią. Brakuje tego jednego.
Od czasu odejścia Xaviego z każdym dniem gramy coraz słabiej. Stajemy się popychadłem, które może zdominować jakiś Betis albo Alaves, przy których jesteśmy zupełnie bezradni! I to z jakimi piłkarzami!
Ja nie wiem, czy Enrique jest tak słaby, czy to Xavi był tak ważny. Już ponad rok temu pisałem że potrzebujemy nowego lidera środka pola, ale wtedy wszyscy pisali że przecież jest Rafinha i Halilovic...
Potrzebujemy też trenera, który nas nauczy grać od nowa - bez Xaviego, bez Iniesty i co najgorsze już niedługo bez Messiego. Potrzebujemy prawdziwego trenera, dość już wreszcie tych wuefistów. Jak słyszę że następny ma być Koeman to przy całym szacunku i sympatii do niego szlag mnie trafia. Musimy zrobić reset naszej drużyny, bo od 2 lat widać, że to już po prostu przestało działać.
Wykupiłem sobie wyjazd na Celtę i rewanż z PSG, mój pierwszy wyjazd do Barcelony miał być cudowny, teraz widzę że będzie smutny...
14
To pokazuje że sędziowie jednak czasem nam pomagają bo kilka karnych nam odpuścili.
0
Przy zerwanych nie sądzę, 3 miesiące jak nic.
14
To nie złamanie, zapewne zerwał więzadła i dlatego stopa "nie wróciła". Niemniej sezon z głowy.
5
Tępota niektórych użytkowników mnie przeraża. Jak odchodził Bravo płacz. Teraz już nikt nie płacze, bo Bravo jest tak słaby, że ze składu zaczyna go wygryzać podstarzały Caballero. Jak przychodził Cillessen, pierwszy bramkarz najlepszej drużyny Holandii płacz. Bo za słaby. Na szczęście pokazuje umiejętności więc jest już lepszy nawet od Ter Stegena.
I oczywiście stały tekst, że Niemiec powoduje niepokój jak ma piłkę. Od czasu meczu z Celtą Ter Stegen nie popełnił praktycznie żadnego błędu, mimo że nie raz był przez swoich piłkarzy stawiany w sytuacjach beznadziejnych. Skąd więc Wasz niepokój? Poczekajmy aż Cillessenowi przytrafi się błąd, wtedy niepokoje się odwrócą?
I oczywiście mój ulubiony tekst o wyproszeniu miejsca w składzie w zarządzie. Tego już nie ma co komentować bo szkoda ryzykować bana. Idiotów jednak powinno się tępić w zarodku.
1
W drugiej połowie Barca zaczęła kontrolować mecz. Nie chcę tu wyjść na obrońcę LE, ale nie jest jego winą że Robero jest bezmózgiem i debilem. Zmiana była przygotowana i jestem pewny że gdyby nie czerwona, mecz byłby spokojnie dowieziony do końca.
A kolejnym dowodem że piłkarze to w większości ćwierćinteligenci jest zachowanie Carrasco(?). W momencie odzyskania kontroli wylatuje z boiska. I nie piszcie mi tu o emocjach, bo ro naprawdę słabe.
0
Ten mecz pokazuje że piłkarze w większości są głupkami...
1
Zaniżona ocena użytkowników dla Ter Stegena i zawyżona dla Rafinhi, który nie pokazał nic. Stardart.
0
Bardzo ważne ile się podłaczy urządzeń, a dokładniej o jakiej mocy. Wieża i żarówka ma niewiele więc powinien palić też niewiele. Zależy jaki agregat, te małe biorą koło 2-3 l na godzinę przy niewielkim obciążeniu.
0
Myślę że podczas "dwupaku" pęknie niejeden "czteropak" :)
0
Kto się wybiera na "dwupak"?
0
Dobrze to wygląda. Obrońcy prawie po równo, teraz więcej pogra Vidal więc pójdzie w górę listy. W pomocy też równowaga i świeży Iniesta, który bardzo się przyda. Jestem pewny że Paco też pogra teraz więcej.
0
Będziemy tam. Kto się wybiera na dwupak?
3
Ale za to później zrobi im się bardzo ciasno. Chociaż w sumie polecą z Napoli więc miejsce na mecz z Celtą się znajdzie...
1
Nasz bramkarz wreszcie ma trochę szczęścia. Wcześniej wpadało mu wszystko i najczęściej były to strzały nie do obrony. Teraz nie dość że dobrze broni, to jeszcze ograniczył ryzyko w grze nogami, a przeciwnicy strzelają nienajlepiej. Niestety są jeszcze tacy którzy twierdzą że sprzedanie Bravo było błędem.
0
2 nasz gol to szmata. Całą drugą połowę powinniśmy grać w 10. Do tego indolencia strzelecka Bilbao. A cisnąć ich tak naprawdę zaczęliśmy ich po trzecim golu. Over and out.
0
Nie trudź się, już dawno pojawili się kibice rodem z Madrytu. Nie ważna gra, ważne statystyki. A Cristiano jest najlepszy bo gra lepiej głową od Messiego.
0
Jak się gra na bramki to dlaczego piszesz że Neymar mógł ustrzelić? Sam sobie zaprzeczyłeś.
0
A nie przyznasz że z przebiegu meczu Barca nie zasłużyła aż na 3:0?
0
Pique powinien wylecieć w końcówce pierwszej połowy - to duży błąd sędziego. Poza tym faul na Messim i kilka mniejszych.
1
Wiele razy w tym sezonie nasza drużyna pokazała że nie ważne w jakim składzie, ważne z jakim zaangażowaniem zagra. Vamos Paco!
15
Niesamowite że po takim skręceniu Busquets w 2 tygodnie jest praktycznie gotowy do gry. To tylko potwierdza jak daleko zaszła medycyna i jak jest ona niedostępna dla zwykłych ludzi. Każde kto kiedykolwiek skręcił nogę wie jak długo sięczeka żeby na nią stanąć, nie mówiąc o profesjonalnej grze.
2
Za Stegenem ciągną się błędy z początku sezonu, ale ostatnio jego gra się zmieniła. Nie robi już głupot i gra coraz pewniej. A mnie tylko śmieszy lament przy transferze Cillessena, jaki to on miał być beznadziejny.
1
Potwierdziło się to o czym pisałem ostatnio. Nie ważne że w pierwszej połowie grali Rakitic i Gomes, przy intensywnej grze potrafiliśmy zdominować Atletico.
1
Pokuszę się o krótkie podsumowanie, które mam wrażenie możnaby tu wklejać co do końca sezonu:
Jak nam się chce i gramy z pełnym zaangażowaniem, to wygrywamy spokojnie. Nie ma wtedy znaczenia czy gra Iniesta, Busquets, Rakitic czy Gomes, Roberto czy Vidal. Jak nam się nie chce biegać i zagrać pressingiem i chodzimy po boisku do momentu utraty gola, to będą się nam zdarzać wpadki. Mam wrażenie że w meczach ze słabszymi przeciwnikami powinniśmy zaczynać od stanu 0-1. Wtedy byłbym spokojniejszy o wyniki.
1
Ten człowiek w każdym dniu coraz bardziej się kompromituje. Nie można go jakoś odwołać? Tu już nie chodzi o Barcę, Real, czy kogokolwiek, tu chodzi o ligę która jest dobrem wszystkich klubów i to głównie im powinno zależeć na odwołaniu Tebasa.
0
Żadna jedenastka nie wygra meczu bez jakiegokolwiek zaangażowania. Problemem Enrique nie jest skład tylko nieumiejętność zmotywowania piłkarzy do wysiłku.
0
To dlaczego w drugich połowach, a nawet w końcówkach drugich połów zaczynają grać? Zrozumiał bym kładzenie lagi na mecze z powodu o którym piszesz, ale skąd te zrywy w końcówkach?
4
Nie jestem w stanie zrozumieć naszej gry w tym sezonie. Zaczęliśmy grać po stracie bramki, dlaczego my nie możemy przycisnąć od początku? O co tutaj qr** chodzi? w ostatnim kwadransie potrafiliśmy zgnieść Betis mimo tego że był na boisku tak krytykowany przez wszystkich Gomes, beznadziejny Rakitic, nie było Busquetsa, Iniesty, a Messi rozgrywał słaby mecz. Mimo tego wszystkiego w 15 minut potrafiliśmy strzelić 2 gole i mieć szansę na kilka więcej. Dlaczego nie możemy tak grać od początku? Dlaczego tak jak kiedyś nie zamykamy meczów w pół godziny? Mamy tak szeroki skład i takie rotacje że zawodnicy nie mają prawa być zmęczeni. Czy ktoś mi to może wytłumaczyć?