kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@Kuba_1 Widzę, że wziąłeś to do siebie. Niepotrzebnie, to nie jest obraza. "Debil" to określenie nacechowane neutralnie.
0
@Roobo No to masz pytanie - a mu tak podają?
0
@goldmetaxa Zawsze jest ruch Lewego, ale rzadko kiedy mu podają
0
@Kuba_1 Przecież stoi w polu karnym debilu XD. Felix przed minutą mógł mu podać, ale wybrał strzał donikąd.
1
Dobra dawać jeszcze jednego! Przy 2:0 może Barca zacznie grać!
0
Fiu fiu, jaka wrzutka...
0
Kij w tego straconego gola, to boli że my nadal nic dla siebie nie stworzyliśmy... Męczenie buły z Alaves? Litości!
0
Widze wyrzuty z autu dalej fantastyczne XD
0
XD To jest niesamowite, że tu się znajdują osoby które twierdzą, że to wina Lewego.
0
@Douglas Do tego cała drużyna poszła do przodu, trójka zostawiona z tyłu. Wyglądało na przećwiczone.
0
To już raczej ten moment, gdy chce mi się śmiać bardziej niż płakać. Podobnie było z reprezentacją Polski.
1
Wyszło pół drużyny do przodu to i szybko się skończyło.
2
Alaves przypominam najgorsza drużyna pod względem strzelonych bramek w La Liga.
3
Barca do kontuzji Lewego - najlepsza europejska drużyna spośród pięciu największych lig pod względem zdobytych bramek.
Barca po kontuzji Lewego - dziesiąta europejska drużyna spośród pięciu największych lig pod względem zdobytych bramek.
Przypadek? A może Lewydependencia?
0
@Herato Jakby był w Barcelonie wciąż byłby naszym najlepszym skrzydłowym, więc tu naprawdę nie ma się z czego śmiać.
1
@AlexDark00 Uwielbiam ten argument XD Tottenham to nie jest żaden średniak Premier League, to drużyna z czołówki, z wartością zawodników na poziomie Barcelony. Przez lata miał wokół siebie zawodników grających pod niego i nic nie osiągnął, nawet żadnego pucharu nie wygrał, bo już nie mówię tu o mistrzostwie. A w kadrze Anglii, chyba najbogatszej w talenty obok tej francuskiej, wygrał coś? Z całym szacunkiem, mówimy tu o innej klasie zawodników. "Skończony" Lewy przychodzi na emeryturę do Barcy, do klubu bez skrzydłowych, grającego Xaviballa, ze składem opartym na młodzikach i robi tu króla strzelców i mistrzostwo w pierwszym sezonie. Na ten moment Lewy jest od niego lepszy we wszystkim, ale Kane ma dopiero 30 lat. Jeszcze ma czas by zapisać się w historii tak jak Robert.
0
@FcPortoFan1999 Czyżby Faker po kolejne Worldsy?
7
@Kamiloza91 z drugiej strony w 19/20 Lewy po 11 kolejkach miał 16 goli a jakoś rekordu nie pobił. Długa droga przed Kane'em
2
@Emhyr Jeśli sam ciąg powietrza wywołany przez uderzenie spowodował takie obrażenia, to strach się bać co by było gdyby trafił w twarz...
2
@Faro Oni częściej tu piszą niż u siebie na notatniku, trzeba coś z tym zrobić
0
@Gaucho Przyjdzie przyjdzie. Teraz gromimy Alaves 4-0.
0
@TR3YWAY Pedri ofc!
0
@Lionel_Messi10 Prędzej imienia Erlinga Taaplanda.
0
@robsons23 Strzela akurat najmniej w lidze. Tyle samo co Alaves i Cadiz. Za to defensywę mają lepszą od naszej.
0
Oczekuję jutro gładkiego zwycięstwa 2-0 lub 3-0. Alaves to na spółkę z Las Palmas i Cadizem najgorsza drużyna pod względem zdobywanych bramek, nie możemy z kimś takim stracić gola.
1
Guirassy nie odpuszcza Kane'owi.
2
Ale by się przydał piłkarz o takich umiejętnościach jak Sane w Barcy...
0
Ale Tuchel ma pecha. Kane na ratunek?
1
@mekston Wiadomo, jakby tego nie dzielić na ligi to pewnie całą topkę zajęliby Messi i CR7, oboje mieli po parę sezonów z +40 bramkami :)
1
@mekston Pardon, miałem na myśli sezonach rekordowych pod względem ilości zdobytych bramek.