0

@Wojtek84 To chyba Marc akurat źle ustał, wiesz

0

@MesQueUnClub96 Piłka taka se. Wykończenie profesorskie.

1

No, ale według La Bamby to Lewy wcale nie pressuje.

0

Na żółtą? WTF XD

1

@goldmetaxa Na mecz - dwa mecze i następny. Trzeba korzystać z efektu nowej miotły.

0

@Roobo Dokładnie, niech tam nabierze pewności siebie i wróci w formie. Nieskalany Xaviballem.

0

Gość co Lewego przeleciał w polu karnym XDDD

2

Co wy tak z tym Felixem? Jeszcze przed chwilą go wychwalaliście pod niebiosa

0

Ale idealna główka, cholera jasna....

0

@karci0 Z gry wyglądało na karnego, taki naturalny upadek. No ale cóż.

0

Nie no, jak tu nie było karnego to ja nie wiem gdzie będzie karny. Po powtórce dochodze do wniosku ze jednak nie.

0

No i Fermin zabiera piłkę Lewemu, jak już miał szansę uderzyć z dobrej pozycji.

3

Xavi wyczerpał limit spokojnych meczów w Antwerpii.

1

Jedno słowo nasuwa się do głowy, gdy widzę to co znowu gramy. Hydraulika!!!!

0

Jesteśmy w sytuacji bez wyjścia.

0

@Gaz No i co z tego? Wymienisz piłkarzy? No nie, nie ma takiej możliwości. Można tylko wymienić trenera, a nawet trzeba.

0

@Kuba_1 W kadrze mamy celniejsze wrzutki.

1

@sk13 Mała poprawka - w zimie. W tym sezonie mamy Cancelo i Felixa, nie wiadomo, czy w następnym uda się złapać takie okazje. Wątpię, że skład będzie lepszy, nie ma na co czekać.

0

@D10SLEO Podobnie jak Milik dla reprezentacji Polski.

1

Cały czas zachowują się, jakby im się należało. Do roboty a nie z pretensjami do sędziów!

0

Czy tylko Lewy potrafi u nas dośrodkować?

1

Nasi skrzydłowi mają odgórny zakaz przekraczania wysokości pola karnego. Inaczej nie jestem w stanie tego wytłumaczyć.

1

No i gdzie ten Pedri podaje XD

1

Fajny kontratak. Taki nie za szybki. Wina Lewego?

0

Kounde jaka próba... Gdyby to podanie doszło

0

@Vernon_Roche Z Granadą, tak?

0

@Lordzi Dlatego uważam, że już lepiej grać Raphinhą.

1

@ou7sider Haaland za Lewego. Ja za. Spoiler: nic to nie zmieni.

1

@lntrowertyk Przecież to jego pierwsza dobra szansa na bramkę od jakichś 7 meczy, a dokładniej od spotkania z Celtą.

2

Uwielbiam La Bambę. Gdyby to, co zrobił Lewy zrobił ktokolwiek inny, leciały by komentarze typu dobra próba, co za przyjęcie itd. Ale do Polaka trzeba się przypieprzyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?