0

Kto gorszy w tym meczu, Polacy, czy Czesi? Moim zdaniem jednak Polacy, bo to my głównie mamy piłkę i nic z tym nie robimy.

2

Ten Szymański to wejdzie w końcu? Zabierzcie proszę tego dziada Probierza.

0

Meanwhile Anglicy męczący się z Maltą - 6 strzałów, jeden celny w 70 minut. Kane nie pomaga.

1

@LM10GOAT Nie widzioł żem.

0

Ale po co Peda? Co on zmieni w grze naszej drużyny? Zmiana spod czapy. Aha, dobra nieważne.

0

Zalewski jedyny coś próbuje. Dawać Szymańskiego!

3

@CyPeK Sousa służył. Wtedy dało się nawet oglądać tych paralityków.

0

@Chaoss a może to Mołdawia była taka dobra, a nie my tacy słabi?

1

@Aqualitek Przecież to on wywalczył piłkę dla Zalewskiego.

0

Skauci z Premier League ruszają.

0

Nie no, tragedia. Przecież to jest mecz o nic, dlaczego my nic nie gramy?

0

@Patrykl145 3 DPŚ. Działa? Działa. Czesi bramki nie strzelili.

0

To już mecze Barcelony są ciekawsze

3

@The Game 10 W Barcy mamy podobnie XD

0

Dwie minuty przetrwaliśmy. Jeszcze tylko 88.

0

Ale padaka w obronie...

0

@MesQueUnClub96 Żeby nie stracić 3 goli w 2 minuty i nie pobić rekordu Santosza.

1

@Deviler Bo on twardy jest. Nie miękki.

0

@Nazio_87 Poprawka: do 3 minuty.

0

Powiedzcie mi że Boras nie komentuje...

0

Czyli odpadamy, jeśli utrzyma się remis?

0

@SkN Mała strata. Sebek Szymański może spokojnie pokryć jego pozycję. Chyba że wyjdziemy bardziej defensywnie, z Damianem.

2

W obecnej Barcelonie niestety nie ma dla niego miejsca. Potrzebujemy kreatywnego skrzydłowego, a nie kijwieczego z dobrym strzałem i tyle.

0

@Gaz Jak wróci Pedri do formy to też pewnie będziesz mógł taką sklejkę złożyć.

3

@bary Myślisz, że Kane w Xaviballu strzelał by tyle ile w Bayernie? W Niemczech ma serwis - przede wszystkim przebojowego Sane, który pole karne przeciwników zamienia w swój plac zabaw i zbiera na siebie uwagę obrońców rywali. A w Barcy miałby kogo? Ferrana? Felixa? Raphinhe? Yamala, który dopiero wchodzi do poważnej piłki? Wszyscy z nich mogliby piłki nosić za Sane. Podstarzały Muller ich zjada.

1

@Faro Albo taki Szachtar. Albo Royal Antwerp. Albo Granada. Co ciekawe z tej listy (licząc Alaves) problemów nie mieliśmy tylko z Antwerpią. Jeszcze.

0

Coś czuje, że tak ostra gra w końcu się na Gavim zemści i ktoś wjedzie w niego sankami bez wyrzutów sumienia.

0

Xavi blokuje potencjał Yamala?

0

@Mns21 Nasza lista w szczytowym momencie była liczniejsza :)

0

41 goli w 60 meczach, w warunkach Xaviballa, gdzie wszyscy wiemy jak to wygląda, to jest b. dobry, wręcz świetny wynik. Natomiast liczby to nie wszystko. Gdyby częściej czarował jak np. w meczu z Villarrealem w poprzednim sezonie, czy też we wspomnianym meczu z Majorcą byłby lepiej zapamiętany przez kibiców.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?