kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
Kto gorszy w tym meczu, Polacy, czy Czesi? Moim zdaniem jednak Polacy, bo to my głównie mamy piłkę i nic z tym nie robimy.
2
Ten Szymański to wejdzie w końcu? Zabierzcie proszę tego dziada Probierza.
0
Meanwhile Anglicy męczący się z Maltą - 6 strzałów, jeden celny w 70 minut. Kane nie pomaga.
1
@LM10GOAT Nie widzioł żem.
0
Ale po co Peda? Co on zmieni w grze naszej drużyny? Zmiana spod czapy. Aha, dobra nieważne.
0
Zalewski jedyny coś próbuje. Dawać Szymańskiego!
3
@CyPeK Sousa służył. Wtedy dało się nawet oglądać tych paralityków.
0
@Chaoss a może to Mołdawia była taka dobra, a nie my tacy słabi?
1
@Aqualitek Przecież to on wywalczył piłkę dla Zalewskiego.
0
Skauci z Premier League ruszają.
0
Nie no, tragedia. Przecież to jest mecz o nic, dlaczego my nic nie gramy?
0
@Patrykl145 3 DPŚ. Działa? Działa. Czesi bramki nie strzelili.
0
To już mecze Barcelony są ciekawsze
3
@The Game 10 W Barcy mamy podobnie XD
0
Dwie minuty przetrwaliśmy. Jeszcze tylko 88.
0
Ale padaka w obronie...
0
@MesQueUnClub96 Żeby nie stracić 3 goli w 2 minuty i nie pobić rekordu Santosza.
1
@Deviler Bo on twardy jest. Nie miękki.
0
@Nazio_87 Poprawka: do 3 minuty.
0
Powiedzcie mi że Boras nie komentuje...
0
Czyli odpadamy, jeśli utrzyma się remis?
0
@SkN Mała strata. Sebek Szymański może spokojnie pokryć jego pozycję. Chyba że wyjdziemy bardziej defensywnie, z Damianem.
2
W obecnej Barcelonie niestety nie ma dla niego miejsca. Potrzebujemy kreatywnego skrzydłowego, a nie kijwieczego z dobrym strzałem i tyle.
0
@Gaz Jak wróci Pedri do formy to też pewnie będziesz mógł taką sklejkę złożyć.
3
@bary Myślisz, że Kane w Xaviballu strzelał by tyle ile w Bayernie? W Niemczech ma serwis - przede wszystkim przebojowego Sane, który pole karne przeciwników zamienia w swój plac zabaw i zbiera na siebie uwagę obrońców rywali. A w Barcy miałby kogo? Ferrana? Felixa? Raphinhe? Yamala, który dopiero wchodzi do poważnej piłki? Wszyscy z nich mogliby piłki nosić za Sane. Podstarzały Muller ich zjada.
1
@Faro Albo taki Szachtar. Albo Royal Antwerp. Albo Granada. Co ciekawe z tej listy (licząc Alaves) problemów nie mieliśmy tylko z Antwerpią. Jeszcze.
0
Coś czuje, że tak ostra gra w końcu się na Gavim zemści i ktoś wjedzie w niego sankami bez wyrzutów sumienia.
0
Xavi blokuje potencjał Yamala?
0
@Mns21 Nasza lista w szczytowym momencie była liczniejsza :)
0
41 goli w 60 meczach, w warunkach Xaviballa, gdzie wszyscy wiemy jak to wygląda, to jest b. dobry, wręcz świetny wynik. Natomiast liczby to nie wszystko. Gdyby częściej czarował jak np. w meczu z Villarrealem w poprzednim sezonie, czy też we wspomnianym meczu z Majorcą byłby lepiej zapamiętany przez kibiców.