0

@Culer9002 To zależy. W pierwszym meczu z Szachtarem wynik np. ten sam.

2

@Mezocyklon87 Niby chciałbym nowego trenera, ale patrząc na przykład Bayernu z poprzedniego sezonu, to mam lekkie wątpliwości

0

Plus jest taki, że z Xavim nigdy nie ma nudy. W sensie wynikowo a nie wizualnie oczywiście. Czekam na mecze w pucharze króla z jakimiś kelnerami, tam to dopiero będzie kabaret.

2

@Popitek12 Pytasz dzika czy sra w lesie.

1

@KrychaFCB Powinien ten mecz skończyć z hattrickiem, ale drużyna wolała męczyć bułę. Kane w Bayernie ma odwrotnie, tam masę goli strzela już gdy wynik jest teoretycznie ustalony.

0

Lewy dzisiaj mecz na miarę Lewego. Wiecie dlaczego? Bo miał szansę strzelić. Nie w każdym meczu jest tym błogosławiony przez kolegów z drużyny, więc trzeba się cieszyć.

5

Najważniejsze są 3 punkty. Na ciężkim terenie, z ciężkim przeciwnikiem. Zdrówka wszystkim życze.

0

Heleno zawał mam

2

Sprawdziłem, gole Lewandowskiego dały nam w tym sezonie 12 punktów. (Jeśli wygramy). Skończony Lewy prowadzi nas do mistrzostwa.

1

Lewy dzisiaj na ratunek jak z Celtą. Ogólnie jego gole dały nam w tym sezonie masę punktów.

0

Ale Roberta dzisiaj poniewierają. A to on kończy z żółtą...

3

No tak, bez faulu, jasne XD. A to by musiała być czerwona.

0

@Fantastyczny Chłopiec Z czego jedna totalnie nie zasłużona.

0

@KrychaFCB bo oni w strachu są, zostaw ich w spokoju!

0

@R10MatiG Wygrywamy, no to zostaje, nie?

0

@mekston Dzisiaj by przyjął. Nie mówię, że zawsze ale dzisiaj by przyjał.

0

Nawet Lewy by to przyjął

0

@_M4rtin Nie, nie! On zawsze w charakterystyczny sposób wykonuje karny, ten jego rozbieg i podskok przed strzałem, z Meksykiem tego nie było!

0

@FcPortoFan1999 To było strasznie dziwne, nagle postanowił zmienić technikę karnych, do dziś nie wiem czemu

0

Ale ta cieszynka to takie ego XD

0

@Firestone Jak na trupa jest całkiem żywy.

3

89% skuteczności. Jeden z najlepszych wyników spośród wszystkich wykonawców karnych.

2

Pięknie Ferran.

0

@FcPortoFan1999 Też tak czułem. On naprawdę nie był w złej formie ostatnimi czasy, po prostu nie było tych szans i tyle.

2

Co za debil... Jak można tak wchodzić

1

Ładnie Yamal. Dobry moment Barcelony w meczu.

0

Ajjj, milimetry! To byłby gol, ładnie zaplanowane.

0

Cancelo to na tym LO lepszy niż na PO

0

A tylko niech Lewego zdejmie. On dzisiaj ma dobrze wyregulowany celownik, dajcie mu piłkę a strzeli i wygramy.

1

Od 6 minut nie ma gry. Halo?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?