kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@Culer9002 To zależy. W pierwszym meczu z Szachtarem wynik np. ten sam.
2
@Mezocyklon87 Niby chciałbym nowego trenera, ale patrząc na przykład Bayernu z poprzedniego sezonu, to mam lekkie wątpliwości
0
Plus jest taki, że z Xavim nigdy nie ma nudy. W sensie wynikowo a nie wizualnie oczywiście. Czekam na mecze w pucharze króla z jakimiś kelnerami, tam to dopiero będzie kabaret.
2
@Popitek12 Pytasz dzika czy sra w lesie.
1
@KrychaFCB Powinien ten mecz skończyć z hattrickiem, ale drużyna wolała męczyć bułę. Kane w Bayernie ma odwrotnie, tam masę goli strzela już gdy wynik jest teoretycznie ustalony.
0
Lewy dzisiaj mecz na miarę Lewego. Wiecie dlaczego? Bo miał szansę strzelić. Nie w każdym meczu jest tym błogosławiony przez kolegów z drużyny, więc trzeba się cieszyć.
5
Najważniejsze są 3 punkty. Na ciężkim terenie, z ciężkim przeciwnikiem. Zdrówka wszystkim życze.
0
Heleno zawał mam
2
Sprawdziłem, gole Lewandowskiego dały nam w tym sezonie 12 punktów. (Jeśli wygramy). Skończony Lewy prowadzi nas do mistrzostwa.
1
Lewy dzisiaj na ratunek jak z Celtą. Ogólnie jego gole dały nam w tym sezonie masę punktów.
0
Ale Roberta dzisiaj poniewierają. A to on kończy z żółtą...
3
No tak, bez faulu, jasne XD. A to by musiała być czerwona.
0
@Fantastyczny Chłopiec Z czego jedna totalnie nie zasłużona.
0
@KrychaFCB bo oni w strachu są, zostaw ich w spokoju!
0
@R10MatiG Wygrywamy, no to zostaje, nie?
0
@mekston Dzisiaj by przyjął. Nie mówię, że zawsze ale dzisiaj by przyjał.
0
Nawet Lewy by to przyjął
0
@_M4rtin Nie, nie! On zawsze w charakterystyczny sposób wykonuje karny, ten jego rozbieg i podskok przed strzałem, z Meksykiem tego nie było!
0
@FcPortoFan1999 To było strasznie dziwne, nagle postanowił zmienić technikę karnych, do dziś nie wiem czemu
0
Ale ta cieszynka to takie ego XD
0
@Firestone Jak na trupa jest całkiem żywy.
3
89% skuteczności. Jeden z najlepszych wyników spośród wszystkich wykonawców karnych.
2
Pięknie Ferran.
0
@FcPortoFan1999 Też tak czułem. On naprawdę nie był w złej formie ostatnimi czasy, po prostu nie było tych szans i tyle.
2
Co za debil... Jak można tak wchodzić
1
Ładnie Yamal. Dobry moment Barcelony w meczu.
0
Ajjj, milimetry! To byłby gol, ładnie zaplanowane.
0
Cancelo to na tym LO lepszy niż na PO
0
A tylko niech Lewego zdejmie. On dzisiaj ma dobrze wyregulowany celownik, dajcie mu piłkę a strzeli i wygramy.
1
Od 6 minut nie ma gry. Halo?!