kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
2
@KmN Marek Papszun.
0
@Matte34 Bywa. Kane też jest niedoceniany w Anglii. Nie marnuj na to czasu, bo oni są zakodowani by deprecjonować Lewego kiedy tylko jest taka możliwość.
0
@Matte34 Nie proś. Tutaj 80% ludzi nie pała zbytnią sympatią do Lewego. Delikatnie mówiąc.
0
@TR3YWAY Halo, halo? Ty jeszcze kontaktujesz? Wyluzuj ziutek, bo przez tą nienawiść do Lewego już nawet prostej parafrazy nie łapiesz...
0
@Faro XD Weź już przestań z tym Fatim
0
Atletico ma bardziej ofensywny styl od Barcelony, do czego to doszło...
0
@TR3YWAY A co mu zaszkodzi od czasu do czasu zagrać na PO? Sam mówił, że nigdy temu nie odmówi. Niestety dla niego na ten moment przegrywa rywalizację z Araujo na ŚO.
0
@Encore Żeby strzelić bramkę z takim Szachtarem, to Lewy musiałby przedryblować 5-6 zawodników i wtedy byłaby jakaś szansa. Niestety nasza kreacja jest szczątkowa.
5
@Barca1922 Strzał nie do wyjęcia.
3
@AFA90 Czekam na statystykę spodziewanych piątek, expected high five (xHF).
0
@mesciak No tak, jeśli to było celowe to faktycznie nie ma usprawiedliwienia dla Lewego.
0
Zachowanie oczywiście bardzo brzydkie, ale może wyjdzie Yamalowi na dobre? Ile było sytuacji w tym sezonie, że zrobił kapitalną akcję i powinien wystawić na pustaka, mieć po prostu asystę i tyle, a zamiast tego nieudanie strzelał z trudnej pozycji? Z drugiej strony można to też zinterpretować w ten sposób, że Lewy na starość ślepnie i rozmawiał w tym momencie z Raphinhą, który odwrócił się w jego stronę.
0
Messi to samo zrobił w stosunku do Lewego na mundialu.
0
Xavi musi w końcu wymyślić jakieś remedium na słabe początki, bo dzisiaj to nie był pierwszy taki przypadek. Słabo zaczynaliśmy z Granadą (gole w 1 i 29 minucie), Mallorcą (gol w 8 minucie) i Celtą (gol w 19 minucie). Z Realem Sociedad również 3 poważne szanse dla przeciwników na gola.
0
@BulaKG W Ligue 1 w poprzednim sezonie był lepszy. Wynik 5-4, dwóch graczy z czterema bramkami.
6
Zasłużenie. Świetny mecz Roberta, słaby mecz Barcelony.
0
Nie no Cole nie może strzelać, przecież to koń trojański
0
Nie trafią. Za duża presja.
0
@Dr_Cabasisi Z jednej strony krytyka jest duża, z drugiej strony w pełni zasłużona. Cieżko jest być wdzięcznym, gdy pierwszy skład Barcelony oddaje jeden celny strzał w meczu z Szachtarem, a gra wygląda okropnie.
1
@Kuba_1 Widać po Xavim, że go to męczy. On już chyba nie ma za grosz radości z trenowania Barcy.
0
@mekston Chyba przysnął, bo to było tak ewidentne, że ciężko o bardziej wyraźną rękę.
0
Barca może się uczyć od City zakładania pressingu. My mamy dużo skoków pressingowych, ale rzadko kiedy jest to dobrze zorganizowany, skoordynowany nacisk.
0
@mekston Ta, chyba śnisz. Szykuj się na gola ukraińskiego Messiego Mudryka, zamykającego wynik.
1
@pt9 Mamy jeszcze sporo czasu by dopracować pewne aspekty.
0
@skubi99 Drudzy Cristiano Ronaldo i Polak rodak Robert Lewandowski, po 69.
0
W City ciężko jest obecnie nie strzelać goli na dziewiątce.
0
@MesQueUnClub96 Aaa, dobra. Nieważne XD
0
@Messibestplayerintheworld Przecież 12 punktów zdobył. 3 z Osasuną, 3 z Villarrealem, 3 z Celtą i 3 dzisiaj.
1
@MesQueUnClub96 @P33ck Karnego każdy by strzelił. A ta głowka to bierzesz Luuka De Jonga i dwie takie ładuje!
1
@foczkyyyhg Ale ta główka to po prostu mamma mia... Nie do wyjęcia!