kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
1
@BulaKG W ocenach użytkowników zawsze będzie wyglądać najgorzej. W tym meczu zepsuł jedno świetne podanie Oriola, ale tak naprawdę nie była to jakaś wspaniała szansa. Strzał byłby z bardzo ostrego kąta, dwóch obrońców przy sobie. Poza tym nawet aktywny, pressował, wychodził do podań, ale koledzy go nie wybierali. Nie schodził na skrzydło, trzymał się dziewiątki.
2
Na początku byłem za pozostaniem Xaviego do następnego sezonu, ale to co gra Barca strasznie zniechęca mnie do oglądania tej drużyny. "Styl" jest nudny, drużyna gra bez polotu, przez pół meczu nic się nie dzieje. Dwie manity wiosny nie czynią, bo w całej reszcie spotkań była tragedia. Zagraliśmy w tym sezonie cztery dobre mecze - Villarreal, Betis, Antwerp, Athletic. Reszty albo nie dało się oglądać, albo wynik był nie taki jaki być powinien. Ta drużyna potrzebuje nowego otwarcia - zawodników ciężko będzie wymienić, więc pozostaje jedna opcja.
0
@Saviola88 W City to Haaland potrafi w tym sezonie 5 setek zmarnować, a City i tak wygrywa mecz z kilkubramkową przewagą. Dla niedowiarków mecz z West Hamem polecam sprawdzić. Albo tak bardziej adekwatnie do dzisiejszego meczu - mecz z Crveną Zvezdą.
4
@barcelonaLM Błagam nie, tylko nie kalkulacje awansowe w takiej grupie... Dość! Już w kadrze mi wystarczy!
0
@Firestone Swoją drogą ten 'strzał' to mogło być nie przecięte dośrodkowanie Oriola do Lewego.
0
1 celny strzał na bramkę. Porażająca statystyka.
1
Już z 10 minut leżeli.
0
Póki co w pełni zasłużona przegrana. Drugie połowy często mamy lepsze, więc nie tracę wiary.
0
Przecież się podpierał.
0
@czudi17 Przecież to szeroko za słupek leciało. Zamiast rozpoczęcia od bramkarza stworzył szansę dla kolegi.
1
Rapha dzisiaj bez formy. Szkoda, bo miał parę naprawdę solidnych meczów.
0
cztery zmiany na raz? Ciekawie
0
Fiu fiu już więcej strzałów niż w poprzedniej połowie.
0
Tu akurat mógł strzelać.
1
@Luciano99 @Rhaan Co prawda to prawda. Pisać mogę sobie ile chcę, ale charakterystyki zespołu to nie zmieni. Współczuję tym, co tak wierzą w Roque, bo jeśli Xavi zostanie dłużej w tym klubie to niestety obawiam się że obraz następnych meczów się nie zmieni, nawet gdyby doszedł tu Kane.
0
@Szmulek Kto wie co będzie jak trafi do Barcelony, Lewy też przeważnie wcześniej nie miał problemów z techniką.
3
Ciekawe, jak Kane strzelił hattricka w meczu z Borussią. Przedryblował paru rywali? A niech mnie, 0 skutecznych dryblingów. No chyba jednak nie. No to może kapitalny strzał z dystansu? Nie. Dostał dwie patelnie i jedno podanie na 1v1 z bramkarzem. Tyle sytuacji Robertowi przez ostatnie dwa miesiące koledzy nie wykreowali.
0
@Szmulek Przecież Roque to ten sam profil zawodnika, co Lewy, przynajmniej oceniając po golach jakie strzela.
0
@MesQueUnClub96 Przecież każdy potrafi przedryblować 5 rywali jak dostaje podanie przed polem karnym, a przed nim autobus stoi.
0
@tristan87 To ironia? Tak tylko się upewniam...
2
O Haalandzie mówiło się, że bez formy dopiero jak zmarnował 5 świetnych okazji na bramkę (2 razy nie trafił na pustaka). A tutaj Lewy nawet nie ma nawet zalążka okazji a ludzie piszę, że fatalny mecz.
0
@Gall Co miał zrobić? Teleportować się do tej piłki? Przecież on ledwo ustrzegł się przed spalonym...
0
@Trojanek23 Fajny był ten meczyk z Realem, co? Taka jest narracja, że 1 połowa była świetna. Gówno prawda, mieliśmy jedną sensowną okazję - prezent od obrońców Realu dla Gundogana. Potem gra wyglądała podobnie - po prostu wpadły dwa farfocle do bramki i się skończyło.
1
Lewy winny. Nie pressował.
0
@La Pulgaa Ale to nie jest jeden mecz! Oni tak grają w każdym meczu! Raz na 5 spotkań zdarzy im się wyjątek, ale to tyle!
0
@Trojanek23 Czyli dobrze bawiłeś się na zremisowanym meczu z Granadą, najgorszą drużyną ligi?
0
@mientusek1407 Pierwszy raz?
0
@Kidd Brakuje mu też jakichkolwiek celnych podań od kolegów w pole karne lub chociaż okolice.
0
Niech mi tu nikt po meczu nie wmawia, że Lewy nie wychodzi do piłek. Cały czas robi jakiś ruch, daje opcję podania za linię obrony, ale nikt go nie wybiera.
1
@Firestone Ostatnio z Athletikiem było 5 strzałów, 1 celny po 80 minutach, więc proporcjonalnie wychodzimy na plus.