0

25 minut meczu, Barca wciąż nie stworzyła poważnego zagrożenia. Znowu Lewy winny?

0

Dawać Pedriego.

0

@Faro Ledwo się przed spalonym ustrzegł, a ty mówisz że spóźniony?

0

@Roobo A co on źle zrobił w tym meczu?

3

Ferran na lewej? Znów popełniamy ten sam błąd?

0

@Rewolucja123 20 minut po wejściu Ferrana zaczęliśmy tworzyć. Równie dobrze można powiedzieć, że to zmiany Raphinhi, Pedriego, Yamala to spowodowały, bo oni przynajmniej nie psuli każdej piłki jaką dostawali.

0

@Rewolucja123 Może gdybyśmy byli na połowie Sociedadu dłużej niż 5 minut w pierwszej połowie wyglądało by to inaczej.

0

@AmigoBlancos Pod koniec poprzedniego sezonu zaczęło świtać, miał kilka dobrych meczów pod rząd. Liczę że wróci jeszcze do formy, przynajmniej na ten sezon.

0

Trochę gry mu nie zaszkodzi, dopiero ostatnio wrócił na boisko po dwumiesięcznej przerwie. Nie chodzi mi jednak o 90 minut w obu meczach.

0

@Azi Tak. I połowa meczu z Realem również była dla mnie nudna, a gol Gundogana to był prezent od obrońców Realu. Poza tym niewiele było wyraźnych szans. Tylko, że to Real, więc nigdy tego nigdzie nie wypominałem. Ale jak już pytasz, to tak, był to nudny mecz. Inna sprawa, jak graliśmy z Getafe, z Cadizem, Szachtarem, Mallorcą, Granadą, to były słabe mecze z rywalami z niższej półki. Z tych dobrych spotkań w tym sezonie zagraliśmy cztery: Villarreal, Betis, Antwerp i Athletic.

0

@Azi Gorzej, jak stagnacja oznacza kolejne mecze takie jak ten z przedwczoraj, albo ten z Granadą. Wyniki są, ale czy na meczach Barcelony powinienem zasypiać z nudów?

3

@Beztroskii Dokładnie. Marek Papszun.

0

@Dertinho Szczęsny też jest w formie, ale Bułka za to w jakim jest teraz gazie powinien dostać w nagrodę występ. Może chociaż z Łotwą?

2

Bułka imo pierwszy skład kadry.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Emhyr Fakt faktem, na skrzydło schodzi niepotrzebnie. Inna sprawa, że po 20-30 minucie trzymał się już normalnie dziewiątki i jakoś podań nie dostawał, a Barcelona wciąż nie wychodziła z własnej połowy.

0

@Emhyr Nie zrozum mnie źle, to nie jest krytyka Ferrana. Fakt jest taki, że rola środkowego napastnika w konstrukcji i destrukcji na własnej połowie jest znikoma. A wielu tutaj obrzuca Lewego gównem, bo pomoc Barcelony nie potrafiła przenieść piłki na drugą połowę.

0

@Emhyr Powtórzę jeszcze raz. Do 80 minuty - 5 strzałów, jeden celny. Ferran NIC nie zmienił. Od wejścia tylko psuł takie podania, o których Lewy w pierwszej połowie mógł tylko pomarzyć. Równie dobrze można powiedzieć, że to wejście Raphinhi obudziło Barcelonę. Albo Yamala. Albo Pedriego. A może zejście Cancelo?

0

@Emhyr I co to zmieniło, że "robił to co należy do 9"?

0

@Emhyr Że niby gra wyglądała lepiej jak zszedł? XDDD Przecież my zaczęliśmy strzelać od 85 minuty. Do 80 mieliśmy 5 strzałów, ten wasz pressujący Ferran NIC nie zmienił.

0

@Szreko No tak, przecież zawsze można przedryblować 5 i strzelić. Tylko w ten sposób Lewandowski mógłby wczoraj zaliczyć gola, bo tylko gdy schodził niżej koledzy byli skłonni podać mu piłkę. Lewy to nie Messi i dobrze o tym wiecie, zresztą nie ma takiego zawodnika jak Messi i pewnie długo nie będzie. W meczu z Celtą widzieliśmy, co się dzieje gdy Lewy dostaje dobrą piłkę w polu karnym - od tej pory nie dostał ani jednego takiego podania.

2

Piekielnie precyzyjny centrostrzał w meczu Legii. Blisko gola na 1:1, ale jakimś cudem wybronili przed dobitkami.

1

Crnac łapie formę akurat przed meczem ze Sportingiem. Czy to będzie pierwszy mecz Rakowa w europejskich pucharach z dziewiątką w tym sezonie?

0

@MesQueUnClub96 Serio? Mój błąd, spojrzałem tylko na składy, na sofascore nic nie było o chorobie.

1

@Uukasz_93 Szkoda, bo w okresie przygotowawczym sporo nastrzelał. Dziwne, że trener Werderu nie odważył się mocniej na niego postawić.

0

Kownacki nie łapie się już nawet na ławkę w Werderze. Klapa.

0

El Pistolero Pio Pio z kolejnym golem!

0

@PatrykBarca Mówi się o dobitkowskim itd., ale jak się przyjrzy tym bramkom, to właśnie na dobitkach i karnych opiera się większość dorobków bramkowych czołowych piłkarzy w ich najlepszych latach.

0

@DaPidejpi Haaland - 52
Lewy - 69
Messi - 91
Ronaldo - 69

1

Karne i dobitki (źródło: własne, obejrzałem wszystkie bramki):
Haaland 22/23 - 65%
Lewandowski 2021 - 56%
Messi 2012 - 48%
Cristiano Ronaldo 2013 - 47%

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?