0

No właśnie od jakiegoś czasu strasznie wolno chodzi, a gdyby tego było mało wczoraj przed meczem Barcy padł na amen i do teraz nie działa.

0

Do osób z internetem z Orange.
Chodzi Wam normalnie internet?

1

Ronaldo XD To była truskawska na torcie.

0

Chociaż walczą nie tak jak Barca

0

Neuer i Vidal to jedyni piłkarze którzy w szeregach Bayernu wyszli na drugą połowę.

0

No od Barcy tak

0

Przelew dotarł.

2

Jak ktoś bezczelnielnie wystawia rękę aby zdobyć nieprawidłowo gola to zdziwyłbym się jak by nic nie powiedział.

1

Kto ogląda na ZDF? Realizator 5 razy pokazał przyjęcie Marcelo. Ja w szoku co się dzieje.

0

Lewy na trybunach na biało sobie siedzi z Anią.

0

Fajnie się stadion Atleti prezentuję. Jak Finał Ligi Mistrzów.

7

Szczerze to te 3-0 nie robi na mnie większego wrażenia. Odrobiliśmy 4 bramki to i 3 się da. Vamos.

3

Wydaję mi się, że będzie to najmniej emocjonujący klasyk od czasu 2-1 na Bernabeu kiedy to Real wyszedł na nas rezerwowym składem.

0

Wiara a zadowolenie się wynikiem to dwie zupełnie inne sprawy kolego. Ja wierzę w naszych chłopaków ,ale zadowoli mnie remis lub przegrana jedną bramką, bo racjonalnie myśląc wiem jak cholernie ciężko będzie dzisiaj nam się grało przeciwko tak dobrej defensywie Juve.

0

Oj aż chyba poświęce sobie chwilkę czasu i sobie poszukam, bo po meczu z Sevillą takich perełek było przynajmniej kilka.

4

Co tutaj wczyscy tak pesymistycznie nastawieni? Po meczu z Sevillą słyszałem, że wchodzimy w najważniejszą część sezonu z kosmiczną formą i nikt nas nie zatrzyma, a po Juve przejedziemy się palcem w dupie, a teraz co? Coś się zmieniło? Od meczu z Sevillą minęło raptem 6 dni.

1

Gramy na stadionie na którym nikt nie wygrał od 46 spotkań, gramy z najsilniejszym Juventusem w historii z solidną obroną i niesamowitym przodem. I każdy racjonalnie myślący powie Ci że będzie cholernie ciężko. A Ty wyjeżdzasz z tekstem "Jak można być kibicem Barcy bo któś powiedział że możemy dzisiaj przegrać blablabla" Przypominam Ci, że nie gramy dzisiaj na Camp Nou i wynik 2-1 dla Juve będzie nas stawiał w komfortowej sytuacji wyjściowej w rewanżu na swoim stadionie, na którym jesteśmy niesamowicie mocni i o to czy tam wygramy jestem spokojny. Dzisiaj biorę bramkowy remis w ciemno.

0

Remis/wygrana Juve i remis BVB Monaco

5

Plan na dziś:
Strzelić bramkę.

0

Żeby się nie przeliczyli. 2 mecze minimum.

0

Szczególnie na El Prat czeka nas ciężki mecz z tymi rzeźnikami za miedzy. Ostatnio Espanyol u siebie imponuję formą.

0

Na Balaidos sobie radzą do tego Celta gra bardzo w kratkę. To samo Sevilla, Real się przejedzie po nich jak my w środę. Na Malagę liczę tylko dlatego, że Kamieni może mieć znowu mecz życia, a Sandro będzie chciał oddać to co zabrał Barcie. Valencia potrafi grać z gigantami, więc wydaję mi się że powalczą.

0

Nie bójmy się tego powiedzieć liga rozstrzygnęła się na La Rosaleda.
Terminarz z kim Real i Barca mogą jeszcze stracić punkty w tym sezonie.

Real
-Klasyk
-Malaga
-Valencia

Barca
-Klasyk
-Espanyol
-Las Palmas
-Villareal

Tracimy 3 punkty + zaległy mecz Realu + trudniejszy terminarz.
Prześcieradła są już naprawdę bardzo blisko tytułu.

0

To Ty?
Twoje komentarze Diss przytaczał w filmiku?

0

Mamy silną pomoc jak nie gra Gomes, Denis. Na Juve wyjdzie najsilniejsza w Europie Magik,Busi,Rakieta

1

Ja tutaj widzę tylko szanse w Maladze przy naszym zwycięstwie w Klasyku i to maksymalnie remis bo na więcej bym nie liczył.
Gijon - drugi garnitur Realu sobie z nimi poradzi
La Coruna - Real to nie Barca, nie zlekceważą rywala z La Coruni, kolejne gładkie zwycięstwo
Granada - najgorsza obok Osasuny drużyna w lidze, dla mnie najgorsza
Vigo - strasznie w kratkę grają, ostatnio ba Balaidos 0-2 z Eibar, nie widzę tu szansy na stratę punktów przez Real
Sevilla - z meczu na mecz coraz gorzej, myślę że Real przejedzie się z nimi tak samo jak my w środę
Valencia - Z Bernabeu Valencii po której można spodziewać się wszystkiego trudno będzie wywieść jakieś punkty.
Barca ma zdecydowanie trudniejszy terminarz, nie ma co się oszukiwać mistrzostwo zostało roztrzygnięte na La Rosaleda.

0

BVB.Lipsk,Roma reszta pewniaki dla mnie.

0

Szczerze ja mam wywalone czy Neymar zagra w Klasyku czy nie. Ten mecz będzie tylko o prestiż, nic więcej. Sami do tego dopuściliśmy, miał być mecz, który zadecydowałby o tytule mistrzostkim, a teraz wydaję się że sprawa jest już rostrzygnięta. Może nawet dobrze, że Neymar sobie odpocznie bo będzie świeży na LM. Jak już ma go zabraknąć w Klasyku, to niech mu wlepią 4 mecze kary, żeby nasz Crack był głodny gry przeciwko najlepszym drużyną w Europie. Priorytetem na tą chwile jest Champions League i tego się trzymajmy.

0

My możemy nie stracić punktów tylko z Osasuną.

0

I tak ten Klasyk będzie grany o marchew i kilogram ziemniaków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?