kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Grał w Tottenhamie, bo za czasów Bale w Realu nie było trenera z Hiszpani.
0
Ibra.
0
Jaki widzicie skład Brazylii na MŚ?
Według mnie najsilniejszy na tą chwilę.
Diego Alves,Dani Alves,Thiago Silva,Miranda,Marcelo,Casemiro,Paulinho,Coutinho,Neymar,Jesus,Costa
Na obwodzie zostają
Alisson,Marquinhos,F.Luis.Alex Sandro,Fabinho,Augusto,Fernandinho,Lucas,Willian,Firmino
Dla mnie faworyci MŚ.
4
Chciałbym jeszcze zwrócić uwagę na Paulinho. Gość, który kopie w Chinach dla Brazylii jest kluczowy. 3 bramki z Urugwajem, teraz dwie niesamowite asysty z Paragwajem. On przeżywa swoją drugą młodość w reprezentacji. Co gra to poezja. Szacunek.
0
Żródło?
0
Jak Mbappe się prezentuje na tle Hiszpanów?
1
Efekt Ronaldo. Zszedł i przegrali. Najlepszy piłkarz świata XD
0
Pewniaczek narazie nie zawodzi. Brawo Boliwia.
0
Poszła jedynka na Boliwię. Nie wydaję mi się, żeby Argentyna wywiozła trzy punkty dzisiaj.
0
Zawiesili go.
0
I gitara Leo wraca do Barcelony. Walić tą Argentynę i tak nic nie osiągną z tym trenerem i z tymi plackami. Może jak dzisiaj przegrają to zwolnią Bauze i zatrudnią kogoś sensownego choć w to wątpię.
0
Wiedziałem nie wchodząc w linka, że coś o Tomku będzie i się nie pomyliłem. Padłem to jest truskawka na torcie.
0
Tomaszewski dał Zielińskiemu 8.
Można umierać :D
0
Od pomocnika takich piłek się wymaga, a nie jak nasz Portugalski Xavi do najbliższego.
1
Miłosz blisko zwycięstwa w MP w Fifę17.
0
Co z Meunierem?
0
Fejk.
19
Peszko:
"Ja po francusku tylko Tour de Pologne znam"
Atmosfera w kadrze.
0
Stoch przyznał, że podparł, ale Kraft w Vikersund też podparł.
0
Chyba jednak podparty.
0
Tak leci zawsze po długich skokach?
1
Pierwszy raz słyszę podczas tego weekendu muzyczkę charakterystyczną dla Planicy podczas skoku Ammana, która zawsze leciała po dalekich skokach.
1
Cud, który się zdarza raz na 10 lat.
1
Serio, ktoś wierzył że Stoch odrobi 31 punktów do tak skaczącego Krafta?
1
Ta muzyczka z Planicy. Coś pięknego.
0
Mam to samo. Strasznie uciążliwe. Woda normalnie leci z nosa. Najbardziej nasila się jak jestem na dworze. Teras stosuję Irrigasin, i jak wezne rano to przez pół dnia jest spokój.
0
Ależ Argentyna ma słaby skład. Na tą chwilę nie widzę ich na wielkiej imprezie. Patrzę gra Aguero Higuain, Biglia, mówię pewnie mocna ławka i Bauza stawia ich tylko za nazwiska, ku mojemu zaskoczeni godni uwagi są tylko Banega i Corea którzy jeszcze coś prezentują, reszta placki no może ten Roncaglia jeszcze za tego nołnejma Mesa. Brakuje powołań dla Rulliego,Dybali,Cabrala,Gomeza,Icardiego,Pastore,Lanziniego,Fazio,Garaya wymieniłem tylko kilku. Być może ktoś z nich ma kontuzję, ale na bank nie wszyscy, a na pewno lepsi Ci zawodnicy których wymieniłem, od tych nołnejmów na ławce z Chin czy z Argentyny.
3
Juź myślałem, że w paczce.
0
Kapliczka jest przed wyjściem na murawę, ale nie wiem czy katolicka.
0
Pierwszy raz mecz Barcy... słuchałem. Nastały czasy, kiedy nie da się znaleźć dobrego, polskiego streama. Ale ogólnie emocje pozytywne, komentatorzy bardzo dobrze oddawali to co dzieje się na boisku i ekspresywnie reagowali na wszystkie groźne akcję w tym meczu. Naprawdę wielki plus.