0

Grał w Tottenhamie, bo za czasów Bale w Realu nie było trenera z Hiszpani.

0

Ibra.

0

Jaki widzicie skład Brazylii na MŚ?
Według mnie najsilniejszy na tą chwilę.
Diego Alves,Dani Alves,Thiago Silva,Miranda,Marcelo,Casemiro,Paulinho,Coutinho,Neymar,Jesus,Costa
Na obwodzie zostają
Alisson,Marquinhos,F.Luis.Alex Sandro,Fabinho,Augusto,Fernandinho,Lucas,Willian,Firmino
Dla mnie faworyci MŚ.

4

Chciałbym jeszcze zwrócić uwagę na Paulinho. Gość, który kopie w Chinach dla Brazylii jest kluczowy. 3 bramki z Urugwajem, teraz dwie niesamowite asysty z Paragwajem. On przeżywa swoją drugą młodość w reprezentacji. Co gra to poezja. Szacunek.

0

Żródło?

0

Jak Mbappe się prezentuje na tle Hiszpanów?

1

Efekt Ronaldo. Zszedł i przegrali. Najlepszy piłkarz świata XD

0

Pewniaczek narazie nie zawodzi. Brawo Boliwia.

0

Poszła jedynka na Boliwię. Nie wydaję mi się, żeby Argentyna wywiozła trzy punkty dzisiaj.

0

Zawiesili go.

0

I gitara Leo wraca do Barcelony. Walić tą Argentynę i tak nic nie osiągną z tym trenerem i z tymi plackami. Może jak dzisiaj przegrają to zwolnią Bauze i zatrudnią kogoś sensownego choć w to wątpię.

0

Wiedziałem nie wchodząc w linka, że coś o Tomku będzie i się nie pomyliłem. Padłem to jest truskawka na torcie.

0

Tomaszewski dał Zielińskiemu 8.
Można umierać :D

0

Od pomocnika takich piłek się wymaga, a nie jak nasz Portugalski Xavi do najbliższego.

1

Miłosz blisko zwycięstwa w MP w Fifę17.

0

Co z Meunierem?

0

Fejk.

19

Peszko:
"Ja po francusku tylko Tour de Pologne znam"
Atmosfera w kadrze.

0

Stoch przyznał, że podparł, ale Kraft w Vikersund też podparł.

0

Chyba jednak podparty.

0

Tak leci zawsze po długich skokach?

1

Pierwszy raz słyszę podczas tego weekendu muzyczkę charakterystyczną dla Planicy podczas skoku Ammana, która zawsze leciała po dalekich skokach.

1

Cud, który się zdarza raz na 10 lat.

1

Serio, ktoś wierzył że Stoch odrobi 31 punktów do tak skaczącego Krafta?

1

Ta muzyczka z Planicy. Coś pięknego.

0

Mam to samo. Strasznie uciążliwe. Woda normalnie leci z nosa. Najbardziej nasila się jak jestem na dworze. Teras stosuję Irrigasin, i jak wezne rano to przez pół dnia jest spokój.

0

Ależ Argentyna ma słaby skład. Na tą chwilę nie widzę ich na wielkiej imprezie. Patrzę gra Aguero Higuain, Biglia, mówię pewnie mocna ławka i Bauza stawia ich tylko za nazwiska, ku mojemu zaskoczeni godni uwagi są tylko Banega i Corea którzy jeszcze coś prezentują, reszta placki no może ten Roncaglia jeszcze za tego nołnejma Mesa. Brakuje powołań dla Rulliego,Dybali,Cabrala,Gomeza,Icardiego,Pastore,Lanziniego,Fazio,Garaya wymieniłem tylko kilku. Być może ktoś z nich ma kontuzję, ale na bank nie wszyscy, a na pewno lepsi Ci zawodnicy których wymieniłem, od tych nołnejmów na ławce z Chin czy z Argentyny.

3

Juź myślałem, że w paczce.

0

Kapliczka jest przed wyjściem na murawę, ale nie wiem czy katolicka.

0

Pierwszy raz mecz Barcy... słuchałem. Nastały czasy, kiedy nie da się znaleźć dobrego, polskiego streama. Ale ogólnie emocje pozytywne, komentatorzy bardzo dobrze oddawali to co dzieje się na boisku i ekspresywnie reagowali na wszystkie groźne akcję w tym meczu. Naprawdę wielki plus.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?