4

"To jest? Czerwowny Ramos, ubrany na biało"

5

Szalona radość u Neymara w chałupie. Wrzucił video na instastories.

4

Dajcie na priv jakiegoś zagranicznego streama?

1

Pytam osoby którą mają Eleven w swoim TV. Głos wyprzedza obraz, czy to tylko na streamach?

3

Mam to samo. Zawsze żyłem tym mecze od rana. Dzisiaj na spokojnie. Chyba się starzejemy.

0

Jaki tytuł artykułu?

0

Odsyłam do wyszukiwarki.

1

Co sądzicie o Barbarze Kurdej Szatan? Jak dla Was kobieta urodziwa czy raczej nie? Według mnie całkiem niezła babka.

9

Jak ona z Makarową już dostanie baty.

1

Miało być do końca kwietnia.

1

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak jest z tą promocją Eleven do końca kwietnia?
Chciałbym obejrzeć jutro klasyk właśnie na stronie Eleven, ktoś pomoże co trzeba zrobić i jaki kod wpisać?

9

Wielka strata. Nigdy nie zapomnę jak grał w szachy z Kiślem przy nalewce.

0

4

Wass z Celty.

1

Pamiętam jak jeszcze nie tak dawno odliczaliśmy do grudniowego klasyku, gdzie zegar po rozegraniu meczu wciąż był na stronie przez kilka dni i odliczał ale w przeciwną stronę, a teraz już w niedzielę kolejny klasyk. Ale ten czas zapierdziela.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

"Nikt nie słucha, a każdy zna"

0

Kiedy półfinały LM?

1

Mogę wiedzieć ile zapłaciłeś za oglądanie El Clasico? Możesz napisać na priv.

21

Ależ będzie ogień na Calderon w rewanżu.

5

Co ty gadasz.Umtiti,Ney,Jordi,Pique też dobrze zagrali.

5

Chielini z Bonuccim najlepsza para stoperów na świecie na tą chwilę bez wątpienia.

0

Szkoda pierwszego meczu. Drugi o niebo lepszy, ale niestety para Bonucci i Chielini to na tą chwilę najlepsza para środkowych obrońców na świecie i ciężko przeciwko nim coś zrobić. Jestem dumny z tej drużyny po tym meczu i obyśmy w niedzielę zesłali Real na ziemie. Vamos.

2

Co do króla strzelców LM wydaję mi się, że jeśli Real trafi na Juve lub Atleti to Ronaldo nie da rady przegonić Messiego, gdyby jednak los padł na Monaco to wszystko może się zdarzyć.

0

Hahahaha Alves co robił.

0

Coś czuję,że będzie dzisiaj grad goli w LM. Obstawiam w obu spotkaniach że padnie razem 11 bramek.

4

Najbardziej boli mnie ta kartka dla Vidala bo wydaję mi się, że nie byłoby wtedy dogrywki i tych bramek ze spalonego Ronaldo bo po prostu Bayern roztrzygnął by sprawę awansu do 90 minuty.
Co do Casemiro to powinien dostać 4 żółte kartki w tym meczu, jedną dostał za faul, drugiej nie dostał za faul w polu karnym, trzeciej nie dostał za faul bez piłki na Robbenie i czwartej nie dostał za żałosną symulkę i rzucenie się w nogi Boatenga. To wszystko przesądziło o tym kto awansował.

1

Żeby tylko w czasie tego odpoczynku nie stracić bramki.

0

No właśnie dzisiaj wystarczy jedna bramka do przerwy. 1-0 do przerwy brałbym w ciemno.

0

Wszyscy piszą, że Vidala powinno już nie być na boisku, to samo tyczy się Casemiro, który powinien wylecieć po jednym z dwóch fauli na Robbenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?