kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I tak ten Klasyk będzie grany o marchew i kilogram ziemniaków.
24
Z 15 meczy, w których traciliśmy punkty w 14 nasz Portugalski crack był na boisku od pierwszej minuty.
#Talizman
0
Nie wierzyłem w remontadę z PSG, teraz nie wierzę w wygranie ligi. Real pokazał w tym sezonie, że potrafi grać z ogórkami i nie traci głupio punktów. Barca na wyjazdach gra tak jakby spotykali się po roku przerwy i dopiero co rozpoczynali se sobą wspólne treningi. Ligę wygrywa drużyna, która ma najmocniejszą kadrę, w tym sezonie ma ją Real, ale LM zdobywa już ta drużyna, która ma najlepszych zawodników, a tych ma w tym momencie Barca i Bayern i myślę, że te dwie drużyny zobaczymy w ostatnim meczu tego sezonu w Cardiff, a Real na pociecieszenie wygra w pełni zasłużenie Puchar Ligi Hiszpańskiej, dzięki przede wszystkim zmiennikom, którzy się sprawdzili w meczach z ogórkami w przeciwieńswie do Gomesów,Mathieu,Denisów ,Alcaserów itp...
1
Trzeba było myśleć o tym przed meczem Masche. Teraz jest już po ptakach.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Nasi to zupełnie inni ludzie na Camp Nou, a zupełni inni na wyjazdach, jakby ich podmienili. Oj boję się tego meczu w Turynie.
p.s Roberto dał super zmianę
3
To po ptakach. Real zasłużył na to mistrzostwo niestety.
1
Śmierdzi mi że Gruby zagra na środku obrony przediwko Barcie w El Clasico.
5
Jak tam z Waszymi podsumowaniami ligi. Ile nam tych procent szans zostało znawcy?
6
Obiektywnie patrząc Real na razie jest lepszy.
0
Real widać bardzo naładowany. Na razie Atleti nie ma nic do powiedzenia. Oby Simeone wstrząsnął trochę w przerwie, bo to najgorszy ich mecz od jakiegoś czasu.
0
Dobrze, że Castro jest chory, będziemy grać jednego zawodnika więcej.
0
Dałem same pewniaczki na jutro dla zabawy. Ciekawe kto sknoci. Obstawiam albo Monaco albo Liverpool.
1
Też byłem za Milanem, dopóki tata nie kupił mi koszulki Messiego. To był ten sezon, w którym wygraliśmy LM z Arsenalem. A do Milanu cały czas czuję jakąś sympatię.
0
Czy to prawda, że Rafinha nie zagra do końca sezonu?
0
Gamoń nie słyszał takiej piosenki. Dobrze, że szybko odpadł, trafiło mu się pytanie w eliminacjach.
1
Zastanawialiście się kiedyś co by się stało gdyby ktoś nie odebrał telefonu od Huberta z Milionerów?
2
Wejdżcie na insta Bartry i zobaczcie komentarze pod pierwszym z brzegu zdjęciem. Co drugi o Bale. Będą wypominać chłopakowi tą akcję chyba już do końca życia.
0
Widzieliście Peszkina w karnym w ciemno?
0
Nie Gomes był najlepszy na boisku. Zdecydowanie MOTM.
0
Trafny komentarz.
0
Lepiej od tego co dzisiaj prezentuję Granada? Nie ma szans.
0
Tak słabiej drużyny jak Granada jeszcze w tym sezonie La Liga nie widziałem. Pewniak do spadku. Powinniśmy prowadzić do przerwy 3/4 do zera.
1
Asysta Alby - Mistrzostwa Świata.
1
Dzisiaj wszystko będzie zależało od Brazylijczyka z 11 na plecach. Prowadź magiku, w Tobie nadzieja.
0
Karim narazie w formie :D
0
Myślałem, że ten El Jarek to jakiś cwaniak a to zwykły gość.
2
Oj Paco Paco :D
0
Macie link do studia meczu Realu, bo muszę zobaczyć tego pajaca.
0
Bez Messiego ciężko będzie wysoko wygrać. Zadowoli mnie zwycięstwo jedną bramką.