0

I tak ten Klasyk będzie grany o marchew i kilogram ziemniaków.

24

Z 15 meczy, w których traciliśmy punkty w 14 nasz Portugalski crack był na boisku od pierwszej minuty.

#Talizman

0

Nie wierzyłem w remontadę z PSG, teraz nie wierzę w wygranie ligi. Real pokazał w tym sezonie, że potrafi grać z ogórkami i nie traci głupio punktów. Barca na wyjazdach gra tak jakby spotykali się po roku przerwy i dopiero co rozpoczynali se sobą wspólne treningi. Ligę wygrywa drużyna, która ma najmocniejszą kadrę, w tym sezonie ma ją Real, ale LM zdobywa już ta drużyna, która ma najlepszych zawodników, a tych ma w tym momencie Barca i Bayern i myślę, że te dwie drużyny zobaczymy w ostatnim meczu tego sezonu w Cardiff, a Real na pociecieszenie wygra w pełni zasłużenie Puchar Ligi Hiszpańskiej, dzięki przede wszystkim zmiennikom, którzy się sprawdzili w meczach z ogórkami w przeciwieńswie do Gomesów,Mathieu,Denisów ,Alcaserów itp...

1

Trzeba było myśleć o tym przed meczem Masche. Teraz jest już po ptakach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nasi to zupełnie inni ludzie na Camp Nou, a zupełni inni na wyjazdach, jakby ich podmienili. Oj boję się tego meczu w Turynie.
p.s Roberto dał super zmianę

3

To po ptakach. Real zasłużył na to mistrzostwo niestety.

1

Śmierdzi mi że Gruby zagra na środku obrony przediwko Barcie w El Clasico.

5

Jak tam z Waszymi podsumowaniami ligi. Ile nam tych procent szans zostało znawcy?

6

Obiektywnie patrząc Real na razie jest lepszy.

0

Real widać bardzo naładowany. Na razie Atleti nie ma nic do powiedzenia. Oby Simeone wstrząsnął trochę w przerwie, bo to najgorszy ich mecz od jakiegoś czasu.

0

Dobrze, że Castro jest chory, będziemy grać jednego zawodnika więcej.

0

Dałem same pewniaczki na jutro dla zabawy. Ciekawe kto sknoci. Obstawiam albo Monaco albo Liverpool.

1

Też byłem za Milanem, dopóki tata nie kupił mi koszulki Messiego. To był ten sezon, w którym wygraliśmy LM z Arsenalem. A do Milanu cały czas czuję jakąś sympatię.

0

Czy to prawda, że Rafinha nie zagra do końca sezonu?

0

Gamoń nie słyszał takiej piosenki. Dobrze, że szybko odpadł, trafiło mu się pytanie w eliminacjach.

1

Zastanawialiście się kiedyś co by się stało gdyby ktoś nie odebrał telefonu od Huberta z Milionerów?

2

Wejdżcie na insta Bartry i zobaczcie komentarze pod pierwszym z brzegu zdjęciem. Co drugi o Bale. Będą wypominać chłopakowi tą akcję chyba już do końca życia.

0

Widzieliście Peszkina w karnym w ciemno?

0

Nie Gomes był najlepszy na boisku. Zdecydowanie MOTM.

0

Trafny komentarz.

0

Lepiej od tego co dzisiaj prezentuję Granada? Nie ma szans.

0

Tak słabiej drużyny jak Granada jeszcze w tym sezonie La Liga nie widziałem. Pewniak do spadku. Powinniśmy prowadzić do przerwy 3/4 do zera.

1

Asysta Alby - Mistrzostwa Świata.

1

Dzisiaj wszystko będzie zależało od Brazylijczyka z 11 na plecach. Prowadź magiku, w Tobie nadzieja.

0

Karim narazie w formie :D

0

Myślałem, że ten El Jarek to jakiś cwaniak a to zwykły gość.

2

Oj Paco Paco :D

0

Macie link do studia meczu Realu, bo muszę zobaczyć tego pajaca.

0

Bez Messiego ciężko będzie wysoko wygrać. Zadowoli mnie zwycięstwo jedną bramką.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?