kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co wy się tak prujecie? Przyda się ta porażka po takiej remontadzie. Wiedziałem, że dzisiaj będzie ciężko po świętowaniu po meczu z PSG. Gramy dalej, za tydzień wracamy na fotel lidera.
0
Dobra nutka na koniec.
0
Muszę przyznać, że świetny jest ten Juanfran.
0
Żarty spokojnie
0
Co my gramy... Lucho out
0
To masz
0
Też tak uważam.
0
Również Grzmot i Casemiro, a za tydzień San Mames.
0
Dwa tygodnie i po Lechu...
0
Ale jego klątwa się sprawdza i to jest jedyna nadzieja dla Kamila.
0
Jedyną szansą, aby Stoch wyprzedził Krafta jest to, że Diss nagra jakiś odcinek, że nie wierzy w Kamila i powie jaki to Kraft jest teraz niesamowity i w ogóle. A Kamil skaczę teraz taki dramat, że nie warto tego komentować.
0
Do Oberstdorfu przyjechał Lewy. Co Ci komentatorzy...
0
ALVES kocur
1
Wczoraj pisałem mój typ na skład i miałem jedną różnicę do tego składu, który wystawił dzisiaj Lucho, a mianowicie Umtiti za Pique.
0
Prawdopodobnie dzisiaj bez skoków. Gęsta mgła nad Holmennkolen.
0
AS...
0
Najlepszy wstęp :D
Kto autorem tych słów?
0
UEFALONA
0
Dawać Malaga dawać. Jeszcze jedną bramkę i kuponik wejdzie.
0
Dobrze, że odpuściłem sobie ten mecz i nie dałem Valencii. Śmierdziało mi tutaj remisem.
7
Gooool Roberto.Niebywałe!!!
0
Bo są w słabej formie. Do tego BBC całkowicie bez formy.
0
Jaki składzik na jutro? Dałbym odpocząc Neymarowi, który niesamowicie się nabiegał z PSG.
Ter Stegen,Roberto,Masche,Umtiti,Alba,Busi,Gomes,Denis,Arda,Suarez,Messi
0
Ależ to będzie edycja Ligi Mistrzów. Chyba pierwszy raz w 1/4 nie będzie słabych drużyn. BVB,Real,Sevilla,Barca,Bayern,City,Atletico,Juve.Obojętnie na kogo Barca trafi to nie będzie łatwe spotkanie. Najbardziej chciałbym uniknąć Atleti,Bayern,Juve i City. Najlepiej na tą chwilę byłoby trafić Real,BVB lub Seville.
0
Postawiłem na remis Juve z Milanem. Żal trochę, ale dałem tylko 3 mecze na tym kuponie za 2 zł więc przeżyje.
0
Sprzedać Neymara,Rakiticia,Roberto póki są coś warci.
3
Przed szkołą, po szkole przy obiedzie i przed spaniem ciągle oglądam ostatnie 10 minut meczu z PSG. Nadal nie wierzę jak to się stało. Brak słów.
0
Nie na przeglądu.
0
Bayern tylko w finale
0
Podrzućcie mema z Suarezem i sosem od kebaba.