kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Eisenbichler dwa razy 18.5 i trzy razy 18, gdzie ledwo nie upadł. Stoch super lądowanie trzy razy 19, a Japończyk daje 17.5. To zdecydowało niestety.
9
Noty Eisenbichlera to parodia.
0
Będzie srebro Stoch, brąz Kota.
1
Nie Stoch, a Kot miach pecha do warunków. Maciek miał dodane prawie 5 pkt. To już norma w jego przypadku. Jestem pewien, że gdyby miał takie warunki jak Kraft byłby na czele.
3
No jak nie jest kluczowy no zaraz mnie szlak trafi. Jak taką postawę przyjmą również zawodnicy, to możemy zapomnieć o zwycięstwie z Atleti.
0
Czuję w kościach, że to będzie niesamowity konkurs dla nas. Do boju biało-czerwona armio. Oby dziś w Lahti wybrzmiał Mazurek Dąbrowkiego tego sobie i Wam drodzy Cules życzę na to dzisiejsze popołudnie. Zapinamy pasy i startujemy.
0
Oj jeden niemiec w 1 dziesiątce. Gdzie Eisenbihler?
1
Już dziś pierwszy konkurs skoków na mistrzostwach świata w Lahti. Jaką obstawiacie pierwszą trójkę?
Mój typ:
1.Stoch
2.Kraft
3.P.Prevc
2
Będzie o to niezmiernie ciężko.
0
Myślę, że w niedzielę możemy spodziewać się Atleti w pełni zmotywowane jak w drugim meczu w Pucharze Króla. Żeby ich pokonać musimy zagrać perfekcyjny mecz, jeśli zagramy bez walki i zaangażowania czeka nas kolejny łomot.
1
A Puchar Króla i tak mało ważny.
1
Niesamowite. Biali nam podaję rękę w takim momencie, gdzie już nasi byli myślami przy następnym sezonie. Na nich zawsze można liczyć. Oj ile ja bym dał aby Barca w niedzielę zdobyła 3 punkty, ale z taką grą będzie o to cholernie trudno.
0
Z Leganes też obstawili 2-1 i bramkę dającą zwycięstwo w ostaniej minucie? Większych bzdur nie słyszałem. Mundo na propsie
0
Sobota.
0
Barca przed tamtym meczem z Realem trzaskała wszystkich jak chciała. A teraz ze słabiutkim Leganes się męczy.
0
Oglądałeś ostatnie mecze Barcy, czy dopiero zaczęłeś kibicować?
0
Mateu Chaos*
0
Dwie 2.
0
Nick podaj.
3
Świtoń czy Pietrzak? Milionerzy ;)
1
No co ty?
0
Niestety Messi może nie doczekać Xaviego na ławce trenerskiej Barcy.
0
Nie
4
Już wszystkie rozlane.
1
Tak jest mamy to.
Dalej wierzmy, że z taką grą i z tym trenerem i z Andre Gomesem przejdziemy PSG. Po meczu w Paryżu zostałem zhejtowany, gdyż powiedziałem, że nie wierzę w awans.
"90 minut i Camp Nou" tralalatralala
2
Real i poważne wtopy?
2
Nie wiem jak jest u Was, ale muszę przyznać, że po meczu z PSG jeszcze z większą niecierpliwością czekam na mecz Barcy.
0
Cieszy forma Valencii przed meczem z Realem.
0
Wyobrażacie sobie Messiego, po takim mecz jak z PSG? On dzisiaj będzie nie do zatrzymania.
2
Kung Fu Pazdan w Milionerach.