1

Eisenbichler dwa razy 18.5 i trzy razy 18, gdzie ledwo nie upadł. Stoch super lądowanie trzy razy 19, a Japończyk daje 17.5. To zdecydowało niestety.

9

Noty Eisenbichlera to parodia.

0

Będzie srebro Stoch, brąz Kota.

1

Nie Stoch, a Kot miach pecha do warunków. Maciek miał dodane prawie 5 pkt. To już norma w jego przypadku. Jestem pewien, że gdyby miał takie warunki jak Kraft byłby na czele.

3

No jak nie jest kluczowy no zaraz mnie szlak trafi. Jak taką postawę przyjmą również zawodnicy, to możemy zapomnieć o zwycięstwie z Atleti.

0

Czuję w kościach, że to będzie niesamowity konkurs dla nas. Do boju biało-czerwona armio. Oby dziś w Lahti wybrzmiał Mazurek Dąbrowkiego tego sobie i Wam drodzy Cules życzę na to dzisiejsze popołudnie. Zapinamy pasy i startujemy.

0

Oj jeden niemiec w 1 dziesiątce. Gdzie Eisenbihler?

1

Już dziś pierwszy konkurs skoków na mistrzostwach świata w Lahti. Jaką obstawiacie pierwszą trójkę?

Mój typ:

1.Stoch

2.Kraft

3.P.Prevc

2

Będzie o to niezmiernie ciężko.

0

Myślę, że w niedzielę możemy spodziewać się Atleti w pełni zmotywowane jak w drugim meczu w Pucharze Króla. Żeby ich pokonać musimy zagrać perfekcyjny mecz, jeśli zagramy bez walki i zaangażowania czeka nas kolejny łomot.

1

A Puchar Króla i tak mało ważny.

1

Niesamowite. Biali nam podaję rękę w takim momencie, gdzie już nasi byli myślami przy następnym sezonie. Na nich zawsze można liczyć. Oj ile ja bym dał aby Barca w niedzielę zdobyła 3 punkty, ale z taką grą będzie o to cholernie trudno.

0

Z Leganes też obstawili 2-1 i bramkę dającą zwycięstwo w ostaniej minucie? Większych bzdur nie słyszałem. Mundo na propsie

0

Sobota.

0

Barca przed tamtym meczem z Realem trzaskała wszystkich jak chciała. A teraz ze słabiutkim Leganes się męczy.

0

Oglądałeś ostatnie mecze Barcy, czy dopiero zaczęłeś kibicować?

0

Mateu Chaos*

0

Dwie 2.

0

Nick podaj.

3

Świtoń czy Pietrzak? Milionerzy ;)

1

No co ty?

0

Niestety Messi może nie doczekać Xaviego na ławce trenerskiej Barcy.

0

Nie

4

Już wszystkie rozlane.

1

Tak jest mamy to.
Dalej wierzmy, że z taką grą i z tym trenerem i z Andre Gomesem przejdziemy PSG. Po meczu w Paryżu zostałem zhejtowany, gdyż powiedziałem, że nie wierzę w awans.
"90 minut i Camp Nou" tralalatralala

2

Real i poważne wtopy?

2

Nie wiem jak jest u Was, ale muszę przyznać, że po meczu z PSG jeszcze z większą niecierpliwością czekam na mecz Barcy.

0

Cieszy forma Valencii przed meczem z Realem.

0

Wyobrażacie sobie Messiego, po takim mecz jak z PSG? On dzisiaj będzie nie do zatrzymania.

2

Kung Fu Pazdan w Milionerach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?